• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan pogodan pala cena

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan pogodan pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 348.000 € na 330.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 299.000 €
06.09.2024 - 298.900 €
09.07.2025 - 330.000 €
01.08.2025 - 350.000 €
03.10.2025 - 348.000 €
17.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

NOVO U PONUDI: STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od BELOG DVORA, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 390.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 370.000 €
07.03.2025 - 365.000 €
11.05.2025 - 380.000 €
05.11.2025 - 410.000 €
21.12.2025 - 395.000 €
02.01.2026 - 510.000 €
01.02.2026 - 390.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Lion - Đevđelijska 4.0, 160m2 (lođa), 5. i 6. sprat, CG, lift, video nadzor, klima, podrum, tri garažna mesta. Luksuzan dupleks u zgradi novije gradnje sa liftom. Odlična lokacija, na tromeđi Lion-Crveni krst-Đeram. Mogućnost adaptacije, može se dobiti još jedna soba. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 379.000 € na 365.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 69,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 379.000 €
21.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 69m2(terasa 9m2), 2/4, lift CG, pogled na Dunav, renoviran, bez ulaganja, parking, podrum od 20m2 Kej oslobođenja u Zemunu je jedinstvena i jedna od najprestižnijih lokacija, u blizini planiranog Danube Riverside kompleksa, ekskluzivne marine na Dunavu i budućeg pešačkog mosta....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 469.000 €
20.11.2025 - 459.000 €
25.12.2025 - 449.000 €
05.02.2026 - 439.000 €
12.03.2026 - 409.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3, 0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 410.000 € na 395.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 410.000 €
22.03.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan stan na Novom Beogradu – Blok 58, u okviru prestižnog kompleksa „Lastavice“, preko puta Delta City-ja. Stan se nalazi u novoj, savremenoj zgradi i odlikuje se idealnom strukturom, dvostranom orijentacijom, izuzetnom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 409.950 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 432.000 €
02.03.2026 - 409.950 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , neposredna blizina Cuburskog parka , Kalenica , Cara Nikolaja II , 90m2 uknjizena kvadratura , 103m2 ( terasa ) , 2 / 5 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , odlicne strukture , izrazito svetao , izuzetna zgrada novijeg datuma gradnje , odmah useljiv , uknjizen ....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan pogodan pala cena (28)
  • oglasi.rs luksuzan pogodan (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>