• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan pogodan do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan pogodan do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan pogodan do 180000 eura

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan pogodan do 180000 eura" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 1.491 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan pogodan do 180000 eura'
155.000 €
184.650 €
149.000 €
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, kompletno namešten stan u lux novogradnji u na Cvetanovoj Ćupriji, ul Svetozara Radojčića, u neposrednoj blizini autobuske i trolejbuske okretnice, marketa, škola i vrtića, te pogodan za porodično stanovanje, koliko i za izdavanje. Površine 57 m², dosta svetao i vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju u centru Novog Sada, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Fantastičan lux opremljen stan u Centru grada. Stan se prodaje sa svim nameštajem koji vidite na fotografijama. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 45,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007523. U ponudi imamo moderan i luksuzno opremljen stan površine 45 m², smešten na 1. spratu (u prirodi drugi nivo zbog mezanina) prestižne zgrade vrhunskog kvaliteta, koju je gradio renomirani investitor. Stan se nalazi na izuzetnoj mikrolokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal na dva nivoa sa velikim izlogom u prizemlju nove lux zgrade. Prvi nivo ima 21m2, a galerija 26m2. Pogodan za razne delatnosti a može se koristiti i kao stan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466//....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 3.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje-Luksuzni 4. 0 stan sa garazom u novogradnji, bazen. Odličan stan u srcu Vračara, u tihoj ulici nadomak Kalenić pijace i brojnih kafića i restorana. Idealna lokacija za udoban život, sa brojnim interesantnim sadržajima u okolini. Na desetak minuta vožnje je od uključenja....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 3.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim pogledom – Sremski Karlovci. Od 1. oktobra 2025. godine, u ponudu ulazi ekskluzivna vila za izdavanje u srcu Sremskih Karlovaca – savršen izbor za one koji traže mir, komfor i dodir prirode, a sve to na samo 15 minuta od Novog Sada. Ova novoizgrađena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.100 €, 180,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Beograd Deo grada: Zemun Mikrolokacija: Gornji grad Kvadratura: 180 m2 Cena: 2500e/mesecno + PDV Sprat: I od III Grejanje: toplotna pumpa voda-vazduh (podno grejanje i fan coil dogrevanje i hladjenje) Tip objekta: novogradnja Opis objekta: lux Nacin placanja: mesecno Dodatno:....