• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan podno grejanje

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan podno grejanje" pronađeno 189 nekretnina - prosečna cena 2.617 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRDNIK, 226.660 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lux opremljen stan u Vrdniku od 95m2 zajedno sa garažnim mestom od 12m2. Sve je opremljeno,podno grejanje,smart home (Oblo uređaji instalirani),klima inverter. Regulacija temperature u stanu se obavlja preko digitalnog termostata,sve može automatski da se podesi Miran kraj,šetačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 317.080 €, 89,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan podno grejanje'
429.640 €
321.360 €
397.130 €
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 155.050 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: 064/120-41-93 Ovaj luksuzni dvoetažni četvorosoban stan bez kosina nudi savršen balans elegancije, komfora i funkcionalnosti. Prostire se na dve etaže sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, idealnim za porodičan život.Stan se nalazi u mirnom, a istovremeno urbanom okruženju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 12, 2.500 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trešnjinog cveta-Cetvorosoban lux stan, 2 garazna mesta. Stan u luksuznom kompleksu, opremljen vrlo kvalitetnim nameštajem i tehnikom, uz mogućnost dodatnog opremanja po dogovoru sa klijentima. Veoma prostran, svetao, sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 380.690 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 335.000 €, 112,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114195, V/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se stan, 112m2, u kompleksu AVENIJA GARDEN RESIDENCE. Uknjizen. Ovaj luksuzan stan ima veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu koja doprinosi osecaju luksuza. Prostrani hodnici vode do 3 spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 135,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 205.000 €, 195,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban dupleks open space stan 195 m2 u luksuznoj urbanoj vili.Stan je na drugom spratu.U najurbanijem delu Veternika, u veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu!Građena po najvišim arhitektonskim i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće . Keš/kredit. Pozvati naše agente. Kontakt: 021/221-5100....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 520.000 €, 333,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo nov stambeno poslovni prostor,odlican i za zivot,kao i za investicije,luksuzno opremljen,na samo par minuta od centra Divčibara. Kuća je koncipirana na 3 etaže. Prva etaža: zaseban apartman(stan) sa prostorijama:2 spavaće sobe,dnevna soba,kuhinja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.040 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Moderna, luksuzna novoizgrađena vila opremljena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa šest stambenih jedinica. Vila je smeštena u mirnom delu Novog Sada nadomak Bulevara Evrope i Bulevara patrijaha Pavla. Oaza ekskluzivnog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 158.000 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 72m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se lux stan od 72m2 u novijem delu Petrovaradina, stan je uknjižen i moguća je kupovina na kredit. Grejanje na gas i daljinsko paljenje, digitalan display. Prozori, aluminijumske roletne, pločice i sanitarije su uvozne. Stan ima parking mesto.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 400.670 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu kuću u Veterniku. Ova savremena nekretnina prostire se na tri etaže i predstavlja idealan dom za sve koji traže spoj modernog dizajna, komfora i kvalitetne gradnje. U završnoj fazi adaptacije, sve je novo i pod garancijom. Donja etaža: garaža sa daljinskim....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u Indjiji Stambeni objekat se nalazi na izuzetnoj lokaciji u mirnom delu Indjije (Sangaj naselje) Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kuaptila Dve terase Dvorište Ostavu Garažu iz koje se ulazi u stan (Herman) Struja je monofazna i trofazna Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 387.818 €, 79,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na trećem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 284.820 €, 89,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 149.900 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Gradska opština Barajevo je u celini izvan gradskog područja grada Beograda i prostorno spada u prigradske opštine, a smeštena je na pravcu jug–jugozapad u odnosu na Beograd i udaljeno je od centra Beograda 27 km. U okviru opštine Barajevo, nalazi 14 naseljenih mesta i jedno od njih....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549743-Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 268.620 €, 113,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji! Rok izgradnje kraj 2024 godine. Odlična lokacija - potez Bulevara patrijarha Pavla. Izuzetna oprema - odlična keramika, alu stolarija. Grejanje izuzetno ekonomično - podno grejanje na gas. Luksuzan stan na dve etaže! Na donjoj etaži dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 550 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX NAMESTEN STAN NA TATARSKOM BRDU DVOSOBAN 49m2 NA PRVOM SPRATU IMA LIFT PODNO GREJANJE MALI TROSKOVI UGRADNA KUHINJA SA SAVREMENIM UREDJAJIMA MASINA ZA PRANJE I SUSENJE VESA CENA 550eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 947.600 €, 184,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična luksuzna kuća u mirnom delu Telepa. Kuća je novije gradnje i fantastičnog izgleda, poseduje sve što je potrebno za život i prodaje se kompletnom nameštena sa svim stvarima koje su zaista fenomenalne. Kuća je pogodna za porodični život, poseduje podno grejanje, prelep bazen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 525.300 €, 151,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX nekretninu sa pogledom na DUNAV. Fantastična nekretnina na jako lepom mestu, na svega 5 minuta vožnje do centra grada. Stan je srukturno fenomenalan. Dnevna soba je prelepa, svetla, prostrana i izlazi na terasu koja ima cc50m2 i nije ušla u kvadraturu. Ova urbana....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 270.000 €, 146,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna nekretnina u mirnom delu grada, udaljena 2 km od tržnog centra BIG-a, a samo 3,5km od samog centra grada! U cenu je uračunato parking mesto. Površina – projektovano 146 m2. Prvi nivo: Dnevna soba okrenuta ka dvorišnom delu sa izlazom na terasu, kuhinja i wc. Drugi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 347.750 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Tatarskom Brdu. Ovaj LUX kompleks bice opremljen najsavremenijom opremom, podno grejanje na toplotne pumpe sa minimalnim troškovima, šestokomorna stolarija, tarket podovi Rok za završetak radova je kraj ove godine. U cenu je uključen i PDV! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 464.270 €, 157,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban . Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551058-Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.880 €, 69,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan trosoban. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 43,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi U vili Marina lux,u lepom i mirnom kraju Zlatibora,na samo 750m od kraljevog trga! U blizini pocetne stanice gondole,u samoj zgradi se nalazi gomex market a u blizini stana se takodje nalazi aroma market,restoran koliba kod Milunke,Talija ketering, na manje od 5minuta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 490.000 €, 235,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja od vlasnika- mole se agnecije da ne kontaktiraju!!! nova lux kuċa sastoji se od DVA identična stana,jedan na prozemlju,drugi na spratu bruto površine 235m2,neto 181m2,na placu od 408m2 kuća je gradjena kvalitetnim materijalim(alu bravarija,španska keramika,visina plafona 3m,podno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>