• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2" pronađeno 165 nekretnina - prosečna cena 2.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 355.000 €, 80,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115840, V/V, klima, lift, terasa(2), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Raskošan, dvostrano orijentisan 3.0 stan, modernog enterijera, sa predivnom terasom (9m2) i panoramom na grad, prodaje se kompletno namešten. Smešten je na 5. spratu novijeg stambenog objekta visokog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Sajam kompleks, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lux trosoban stan na prodaju kod Sajma-Branka Bajića ulica, Novi Sad. Uknjižen trosoban stan na 82m2. Papiri su uredni. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je luksuzno opremljen. Sav nameštaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan parket barem 80 m2'
399.000 €
306.000 €
184.000 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 176.110 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban, duplex, na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Na prvom nivou nalazi se vrlo komotan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. On celom širinom od 7m izlazi na terasu. Na drugom nivou su spavaće sobe i kupatilo, bez kosina. Takođe jedna spavaća soba izlazi na ogromnu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 387.818 €, 79,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na trećem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 233.150 €, 88,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA:SNIŽENA CENA 2900 sa PDV-om STAN JE ODMAH USELJIV NOVO! LUX Četvorosoban stan 88,45m² – Novogradnja na Banovom brdu, Beograd Ukupna cena: 256,505€ (sa PDV-om) AKCIJA- Provizija agencije je samo 1% od ugovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 225.000 €, 89,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Vladimira Tomanovića, po strukturi četvorosoban, 89 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, veliki dnevni boravak, kuhinja, ostava. Sedmi sprat od sedam. vStan ima prelep pogled. Na sedmom spratu od sedam, nadgradnja. Luksuzno renoviran. Opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 268.000 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban lux penthouse na top lokaciji kod Cvetkove pijace u blizini Bulevara kralja Aleksandra, prevoza, škole, marketa i svih ostalih sadržaja koji omogućavaju kvalitetan način zivota. Navešćemo neke karakteristike: Prozorska stakla punjena argonom - emisija toplote....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, Na upit, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN – BW PARKVIEW, TERASA SA POGLEDOM NA HRAM Cena: 1700€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski venac - BW Površina: 88m2 Struktura: Izuzetan stan koji se sastoji od: - predsoblja - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dva kupatila - tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 189.500 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 292.090 €, 90,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zadovoljstvo nam je da vam predstavimo izvanrednu priliku za kupovinu stana u savremenoj novogradnji. Ovaj stan smešten je u naselju Slavujev venac, na teritoriji opštine Palilula. Prostire se na prostranih 90,5m2 i zauzima najviši, četvrti sprat stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 283.140 €, 78,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Autokomandi u blizini skola, vrtica, prevoza. Imamo stanove razlicitih kvadratura i svi stanovi su suncani, funkcionalni, prostrani i sa prirodnom ventilacijom. Navescemo neke karkteristike gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850-SPECIJALNA PONUDA-SNIŽENA CENA-Specijalna ponuda -STAN I GARAŽA 400 000 EVRA. NAPOMENA: Slike u oglasu prestavljaju realno stanje u kome se nalazi zgrada, stanje stana od 15.06.2025. godine i pogled iz stana (zbog izrade fasade skele zaklanjaju pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 225.098 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 267.685 €, 78,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, troiposoban stan 78.49m2, u novogradnii, na I spratu, u zgradi koja ce biti useljiva za 3 meseca-do kraja Septembra 2025 godine. LOKACIJA-KRFSKA 1, na raskrsnici sa ulicom Dimitrija Tucovića (u visini broja 101). Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 95,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

----- Bez Provizije----- Extra Lux stan u blizini zvezdinog stadiona u mirnom delu grada u ulici koja nije prometna, a na par kilometara od autokomande i veze sa svim delovima grada kao i autoputem. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, skole, autobuska stajališta, sportski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sve atraktivnijoj Banji Vrdnik, a u luksuznom kompleksu Fruške Residence, koji u svom sklopu ima i hotel sa bazenom i svim sadržajem za turiste, nudimo vam dva luksuzna apartmana od 95m2, sa prelepim pogledom na Frušku goru. Oprema: Spoljna izolacija od kamene vune, šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 316.090 €, 96,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 96.96m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX salonac u centru – 77 m², 385.000 € Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran salonac od 77 m² u najstrožem centru grada, u prelepoj i reprezentativnoj zgradi pod zaštitom Republike Srbije. Zgrada je odlično održavana, sa novim liftom, i u njoj se nalaze kancelarije više ambasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 99,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na IV spratu i ima 78.01m2 grejne površine i 21.55m2 krovne terase. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 630.000 €, 100,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Vracar , Krunska , vrhunska lokacija , autentican , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , merena kvadratura 100m2 ( uknjizen opisno , bez kvadrature ) , 2 / 3 , bez lifta , cg - podno grejanje , uredna , lepo odrzavana dvorisna zgrada , gradnja 1928.godine ,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110833, I/II, lift, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 97m2, na TATARSKOM BRDU u Sremskoj Kamenici, sa pogledom na Frušku Goru. Jedinstven stan za uzivanje! Staklena terasa, parket i aluminijumski profili vrhunske proizvodnje. Komforan lift u zgradi koja ima II....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,5 Savski venac , Senjak , Simiceva , rezidencijalna zona , 100m2 merena kvadratura , 85m2 uknjizena kvadratura , 1 / 3 , cg / gas , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , Alu stolarija , parket Hrast 1. klase , sanitarije Geberit , Hans - Grohe , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 165)

<< <1 2 3 4> >>