• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 166 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 302.000 €, 54,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u Beogradu na vodi – 54 m² + terasa + garažno mesto Na prodaju luksuzan dvosoban stan od 54 m², koji se nalazi na 9. spratu od ukupno 23, u jednoj od najtraženijih zgrada kompleksa Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 1.000 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan – Sajam kompleks 📍 Lokacija: Ulica Branka Bajića Poznati stambeno-poslovni kompleks Sajam kompleks Blizina: Bulevar Evrope , Novosadski sajam , Medicinski fakultet , trgovinsko-ugostiteljski objekti 🍽️🛍️ ✨ Osnovne karakteristike: 📏....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.300 €, 93,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stambeni ambijent, opremljen prvoklasnim materijalim italijanske i španske keramike 1 klase, Paini italijanske sanitarije, Aling-Conel Expirience elektrogalanterija i velike staklene površine, naglašavaju eleganciju životnog prostora i ispunjavaju ga svetlošću i toplinom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan na Novom Beogradu u Elitnom Naselju A Blok. Dvosoban, terasa, klimatizovan, internet konekcija, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Stan se izdaje na duži vremenski period. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve informacije možete nas kontaktirati: Telefon/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 81.900 €, 91,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lux stanju, samo za probrane zakupce. Mogućnost zakupa garažnog mesta, potpuno opremljen. Minimum jednogodišnji zakup. Interfon, lift, pet friendly, obavezna dva depozita + jedna zakupnina unapred. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 124.440 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.000 €, 350,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za velikom porodičnom kućom koja je ostvarenje Vaših snova, onda pogledajte ovu ponudu. Prodaje se predivna luksuzna kuća na lepoj lokaciji na Panteleju. Kuća je ukupne površine 350m2, poseduje Sut+I+II sprat. Nalazi se na placu površine 4,5ari. Samu nekretninu karakteriše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 266.700 €, 82,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najotmenijem stambenom naselju u Beogradu, u mirnom i tihom delu prestonice, u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini Belog dvora i američke ambasade, nalazi se ovaj luksuzan petosoban stan. Smešten je u mirnom i zelenilom okruženom kraju, u novoj zgradi iz 2025.godine. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.650.000 €, 447,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelepa nova luksuzna kuća smeštena na vrhunskoj lokaciji, u neposrednoj blizini novog mosta ! Ova moderna nekretnina nudi savršen spoj vrhunskih materijala i najnovije tehnologije. Idealna je za one koji traže luksuz, udobnost i praktičnost na jednoj od traženijih lokacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari – spreman za useljenje! Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 194.000 €, 49,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118026, II/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, garaza, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran***, veoma komforan LUX dvosoban stan, nalazi se u objektu izgrađenom 2024. godine. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX ČETVOROSOBAN STAN SA DVA GARAŽNA MESTA NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U NOVOM SADU, U RADNIČKOJ ULICI PREKO PUTA SPENSA I SUDA, U TEK ZAVRŠENOJ ZGRADI SA VIDEO NADZOROM 24 h I POTPUNO NOVIM NAMEŠTAJEM I STAVRIMA, STAN SE PRVI PUT IZDAJE I NIKO NIKADA NIJE ŽIVEO U NJEMU. SASTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.650 €, 67,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan, potpuno opremljen i luksuzno uređen. Trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u novoj zgradi, u mirnoj ulici, a u blizini svih važnih sadržaja - prodavnica, restorana, škola. PROSTORIJE: spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. Stan se nalazi na 5 spratu, sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, pogled ka reci, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je neuseljavan, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 408.000 €, 120,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji prodaje se luksuzan penthouse sa direktnim izlazom na krovnu terasu od 100m² i panoramskim pogledom na grad. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaću sobu sa sopstvenim kupatilom i garderoberom, još dve spavaće sobe i dodatno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 1.0 studio u exkluzivnom delu Beograda, Dedinje, u blizini Belog dvora, moderno opremljen najsavremenijom tehnikom, lux nameštajem, savršeno uređen prostor za konforan život. Posebno je lep doživljaj prirode sa velikom terasom. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 54,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, luksuzno opremljen stan u zgradi Metropoliten, u neposrednoj blizini promenade i velikog broja ugostiteljskih objekata. U okviru objekta nalazi se i veliki Maxi market. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, vešernice, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 74,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja potpuno luksuzno opremljenog dvoiposobnog stana od 74 m2 u novoj zgradi .Stan se vodi kao duplex međutim samo je ulaz u stan u donjoj etaži , a sve prostorije su na gornjoj etaži. Stan ima prostranu dnevnu sobu ,sa trpezarijom i kuhinjom i izlaz na lepu terasu.Iz hodnika se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122194, I/I, terasa, renoviran, dvorišna zgrada. Samo za keš kupca , uknjiženo kao idealan deo .Prodaje se super lux jednosoban apartman kod Ada Mall-a Apartman je kompletno renoviran spolja i iznutra i opremljen novim nameštajem, za koji se plaća posebno po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 100m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan petosoban stan u mirnom delu grada, idealan za porodičan život. Stan je izuzetno osvetljen prirodnom svetlošću tokom celog dana, jugoistočno orijentisan, klimatizovan, centralno grejanje, prodaje se kompletno namešten, spreman....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, luksuzno opremljen trosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 100m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 163.470 €, 44,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 222.100 €, 60,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 140.800 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93345, V/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo moderan i luksuzan stan u novoizgrađenom kompleksu sa bezenom od 35m, teretanom, saunom i obezbeđenjem. Unutar kompleksa se nalazi sve što je neophodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 233.000 €, 78,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan, u urednoj zgradi stare gradnje sa tri lifta. Veoma svetao i sunčan,odličnog rasporeda sa prelepom terasom sa za uživanje.Orjentisan je jugo-zapadno,sa centralnim grejanjem,klimom,najboljom šestokomornom stolarijom sa komarnicima i sigurnosnim vratima.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 163.320 €, 44,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 73,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX kuća (140 m2) na placu ukupne površine 733 m2 sa pripadajućum bazenom (40 m2), uknjižena 1/1. Plac se nalazi na Salaksijama (opština Rakovac) na srednje visokoj poziciji sa koje se širi neprekidan i očaravajuć pogled od Pertovaradina do Begeča. Udaljenost od Novog Sada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 356.700 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 📌 Cena: 4100 €/m² -FIXNO ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO –ODMAH USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa dvostranom orijentacijom-POGLED NA ''TC GALERIJA'' Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 309.999 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika 1850 AKCIJA-CENA JE SNIŽENA do 15.septembra 335 000 evra za stan i garžu -FIXNO-FIXNO 🏡 Opis nekretnine: Ekskluzivan trosoban stan na 4 spratu, 4/6, sa prelepim pogledom . Stan se prostire na 75.71 m², uključujući master....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 610)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>