• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji" pronađeno 1 147 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na TOP lokaciji, na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober sobe, dva kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan se izdaje sa parking mestom u garaži.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

!!!ZLATIBOR!!! !!!LUX APARTMAN!!! Prodajemo luksuzni apartman, kompletno opremljen u novoj zgradi sa garažnim mestom u suterenu. Razrađen posao izdavanja koji trenutnom vlasniku donosi između 500 i 800 evra prihoda mesečno, u zavisnosti od sezone, Instagram profil sa preko 4000 pratilaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.463 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 108.650 €, 40,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom naselju Mišeluk, predviđenom da postane najelitniji deo Novog Sada. Stan je deo novogradnje koja će se karakterisati modernim dizajnom, vrhunskom izradom i luksuznim sadržajem. Osnovne karakteristike stana: Površina stana: 40 m2 Prostrana terasa....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

na izuzetnom mestu, u samom centru, u mirnom delu zlatibora nalazi se apart hotel, lux kategorije, apartman koji se prodaje sastoji se iz predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije i spavace sobe. sve opremljeno vrhunskom opremom. Zgrada ima dvorište gde se nalazi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.940 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.970 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 111.800 €, 31,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar , LUX jednoiposoban stan, opremljen. Agencijska oznaka 1100709. Retko u prodaji manji jednoiposoban stan u strogom centru! Zgrada stara petnaestak godina . Stan je na redovnoj etaži u zgradi sa liftom . Trenutno se izdaje stan na dan , tako da se može nastaviti . Odlične recenzije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.230 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 113.000 €, 80,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.293 €, 44,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.314 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.977 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 405 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.000 €, 50,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u Privatnom kompleksu u Vikend naselju “Vidik Residence Apartmani“ prodaje se ovaj, luksuzan, dvoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u objektu Vidik Residence pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.152 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.500 €, 52,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje i nudi moderan i funkcionalan raspored prostorija. Karakteristike stana: Površina: 52m² Struktura: prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 116.800 €, 50,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Petosoban stan LUX namešten stan 108m (četiri spavaće sobe + dnevna soba), dupleks, dve prostrane terase, dva garažna mesta – obezbeđeno i sigurno parkiranje. Stan je kompletno luksuzno opremljen i ekskluzivno namešten (ležajevi, stolovi, stolice, plakari, tepisi, ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.500 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan na Petrovaradinu. Sklonjen od gradske gužve, a opet na 1km od strogog centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, redovna etaža. Grejanje na gas po utrošku. Stan poseduje parking mesto u dvorištu zgrade koje je u ceni. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122194, I/I, terasa, renoviran, dvorišna zgrada. Samo za keš kupca , uknjiženo kao idealan deo .Prodaje se super lux jednosoban apartman kod Ada Mall-a Apartman je kompletno renoviran spolja i iznutra i opremljen novim nameštajem, za koji se plaća posebno po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.900 €, 93,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-9189831 IZDAJE se POTPUNO OPREMLJEN I NAMEŠTEN trosoban stan u SAMOM CENTRU GRADA. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i malog toaleta. LUX opremljen. Kontakt 0638901299 Nataša Kekenj .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljena, prostrana garsonjera, 36m2, na 1.spratu u zgradi sa liftom, na najtraženijoj lokaciji,, u blizini pešacke zone, na Podbari. Nameštaj je kvalitetan i radjen po meri, kuhinja je opremljena kvalitetnim uredjajima kao i oprema, sanitarije i keramika u kupatilu. Ugradjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 124.440 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz 2023 godine,stan se nalazi na prizemlju,57 m2 ,van knjizno vlasnisto,sa gradjevinskom dozvolom,moze overa kod notara, dvosoban po strukturi,ima....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno sređen stan blizu Crkve rođenja Presvete Bogorodice u Batajnici! -Novogradnja u lepom delu Batajnice -Blizina crkve, parkova, vrtića, igrališta -Prodaje se opremljen -Bez ikakvih dodatnih ulaganja -Zgrada je legalizovana -Stan u procesu uknjiždbe, samo keš kupci....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 125.400 €, 46,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.970 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

INĐIJA - LUX STANOVI - IZGRADNJA Prodajemo na TOP lokaciji stan 63,27m2. Svi stanovi su moderno dizajnirani kao i sama zgrada koja će biti opremljena specijalnim svetlosnim efektima, kao i aluminijumska stolarija u antracit boji koja odgovara dugotrajnosti, sigurnosti i efektivnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan na Novoj Detelinari, novogradnja. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo , hodnik i terasa! Postoji mogućnost kupovini parking mesta u dvorištu zgrade! Uknjižen 1/1. ODLIČNA PRILIKA!!! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.820 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 591)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>