• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što jeftiniji" pronađeno 1 147 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Odličan, komforan, moderno i luksuzno namešten trosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj svetao i lep stan čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa manjom trpezarijom, dve spavaće sobe (druga....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Miloša Bajića. Veoma komforan i lep, luksuzno opremljen trosoban stan nadomak pešačke zone, Dunavskog parka i Riblje pijace. Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija, savremeno opremljena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.000 €, 115,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 57,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Gajevi Mirno i tiho naselje, ispod poznatog spomenika, jedno od zelenih oaza Zlatibora, okruženo jelama i borovima Stan ima 57m2 Nalazi se na visokom prizemlju dvospratne, višeporodicne vile Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 94.650 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX garsonjera – odmah useljiva, u blizini centra! Predstavljamo vam modernu i potpuno opremljenu garsonjeru koja se nalazi na idealnoj lokaciji – mirno, a na svega nekoliko minuta od strogog centra grada. Stan je luksuzno namešten, sa pažljivo biranim detaljima i nameštajem koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova LUX stambeno - poslovna zgrada na Paliluli moderne arhitekture, gradjena i opremljena po najsavremenijim standardima, sa izolacijom od kamene vune, fasadom sa otvorima, fasadnom ciglom, alu bondom i vegetacionim elementima, cinice ovaj objekat jedinstvenim i prepoznatljivim.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.400 €, 71,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada, u najelitnijem i najtraženijem delu grada. Zgrada je potpuno nova, građena po najvišim standardima savremenog stanovanja, a stan je opremljen modernim, pažljivo odabranim nameštajem koji odiše stilom i sofisticiranošću. Prostor je....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 99.700 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera koja se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici. Ova lokacija pruža prijatan i tih ambijent za život. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade iz 2024. godine, koja je opremljena liftom. Površina stana iznosi 27....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 101.660 €, 35,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122397, VPR/, francuski balkon, uknjižen, nov luks, novogradnja. ****Izuzetno lokacijski pozicionirana, veoma funkcionalna garsonjera, LUX opremljena.*** Nalazi se u objektu novije gradnje, u neposrednoj blizini SC Olimp, Cvetkove pijace, Doma zdravlja, snabdevanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.781 €, 41,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 406 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 107.500 €, 50,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo apartman na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Kopaonika, na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja i infrastrukture kao i hotela Mujen Lux i ski staza. Apartman je svetao i sunčan, odlično pozicioniran i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 591)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>