• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2" pronađeno 495 nekretnina - prosečna cena 1.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 264.000 €, 240,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća na Panteleju, površine 240m2. Nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od Pantelejske crkve. Sastoji se od prizemlja, sprata i ima podrumsku prostoriju. Kuća ima komforni dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Petosoban stan LUX namešten stan 108m (četiri spavaće sobe + dnevna soba), dupleks, dve prostrane terase, dva garažna mesta – obezbeđeno i sigurno parkiranje. Stan je kompletno luksuzno opremljen i ekskluzivno namešten (ležajevi, stolovi, stolice, plakari, tepisi, ugradni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 325,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća, ukupne površine 325 m², savršeno je mesto za sve koji žele komforan i luksuzan život u mirnom okruženju. Sa pet svetlih i prostranih soba, pruža dovoljno prostora za porodicu ili goste. Kuća ima dva savremeno opremljena kupatila, kao i tri terase koje omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 463.500 €, 442,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila u ZMAJEVU, sa bazenom, saunom i 3 odvojene jedinice – idealna za investiciju ili život! GARANTOVAN POVRAT INVESTICIJE ZA NEPUNE DVE GODINE! Savršena za firme, dom za stare, hostel ili luksuzan porodični život, ili realizovanje neke vase poslevne ideje? Mir, prostor i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 340.000 €, 325,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 395.000 €, 380,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća u samom centru Kaća. Dve stambene jedinice, ulični poslovni prostor, radionica, dve garaže, veliko dvorište i bašta Super komforna i opremljena Izuzetno povoljno Internet, Klima, Terasa, U blizini gradskog prevoza, U blizini centra, Tavan, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 288.000 €, 120,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan četvorosoban stan, 120,69 m², BW Lumia – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Lumia 🏢 Sprat: 5/9 📐 Površina: 120,69 m² 🛏️ Struktura: 4.0 – tri spavaće sobe + dnevni boravak 🚗 Garaža: uključena u cenu (prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se luksuzno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. U neposrednoj blizini Knez Mihailove i Kalemegdana, svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Stan je orijentisan ka mirnom dvorištu, pružajući potpunu tišinu i privatnost. Stanari imaju na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan, u novoj zgradi kod Sajma. Ova nekretnina okružena je mnogobrojnim kafićima i prodavnicama . Stan se nalazi na petom spratu i ulično je orjentisan. Stan je kompletno opremljen. Poseduje dva televizora koji pružaju dodatan komfor. Vi nas za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen stan – Vračar, Mileševska ulica (kod Kalenić pijace) Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, izdaje se prostran i svetao stan u Mileševskoj ulici. Stan je potpuno renoviran, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u samom centru grada u pešačkoj zoni. Stan ima prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja je kompletno opremljena malim kućnim aparatima i posuđem(kafe aparat, blender, mikser, mašina za sudove i veš). Dnevni boravak ima izlaz na prelepu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen troiposoban stan na odlicnoj lokaciji. Stan kompletno i veoma lepo opremljen svim sto je potrebno za potpunu udobnost stanovanja. Stan poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje i poseduje dve terase. Stan poseduje dnevnu sobu, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107572.Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na 11. spratu nove zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja, kod restorana Pause. Stan je dvostrano orijentisan, sa pogledom na panoramu grada i Frušku goru. Useljiv je odmah. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Potreban....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 180.000 €, 180,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća sa bazenom u naselju Dedina. Kuća ima u osnovi 180m2 sa terasama 200m2. Čine je: ulazni hodnik, dnevni boravak (40m2), kuhinja sa trpezarijom (30m2), dve spavaće sobe, dva kupatila. Kuća je veoma lepo uređena i opremljena, grejanje je etažno. Poseduje i dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Miloša Bajića. Veoma komforan i lep, luksuzno opremljen trosoban stan nadomak pešačke zone, Dunavskog parka i Riblje pijace. Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija, savremeno opremljena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Odličan, komforan, moderno i luksuzno namešten trosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj svetao i lep stan čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa manjom trpezarijom, dve spavaće sobe (druga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 550.000 €, 229,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivnu nekretninu na atraktivnoj zemunskoj lokaciji na početku Altine. U pitanju je luksuzna porodična kuća iz 2019. godine, koncipirana u 4 nivoa (suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) sa lepim dvorištem, uređenom baštom i bazenom, garažom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 252.400 €, 105,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan porodični stan u dve etaže! Odličnog rasporeda, izuzetno svetao, betonske stepenice, odlični materijali! Pored toga, stan je dodatno opremljen novom belom tehnikom i nameštajem! Veoma svetao stan! Na gornjem nivou postoje blage kosine samo u dve dečije sobe, dok se u ostatku....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 264.710 €, 274,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centralnom delu Temerina kuću 137m2 u osnovi + sprat. Kuća je luksuzno opremljena stilskim nameštajem, tako se i prodaje. Ono što je još izdvaja je prelepo uređeno dvorište i natkrivena terasa koji su smešteni u zadnjem delu dvorišta kuće, te su mir i privatnost zagarantovani.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.650 €, 67,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan, potpuno opremljen i luksuzno uređen. Trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u novoj zgradi, u mirnoj ulici, a u blizini svih važnih sadržaja - prodavnica, restorana, škola. PROSTORIJE: spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 42.750 €, 45,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban,luksuzno namešten,Novi Beograd Cena: 950€ Kontakt:+381668091211 Lokacija: Novi Beograd Struktura: Jednoiposoban i sastoji se od: -open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, - spavaće sobe, - kupatila, - terase. Opis: U luksuznom novoizgrađenom kopleksu "Lastavice"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 68.400 €, 72,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan stan na Zvezdari u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen kompletnom potrebnom tehnikom. Odlično pozicioniran i u blizni svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, LJIG, 740.000 €, 800,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 413 Direktna prodaja, BEZ agencijske provizije. Prodaje se kompletno opremljen. Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za investiciju – luksuzni kompleks u netaknutoj prirodi, idealan za seoski turizam ili ugostiteljstvo. Ovaj prostrani kompleks od 800 m² pruža sve što je potrebno....