• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2" pronađeno 492 nekretnina - prosečna cena 1.128 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan opremljen do 2200 eura/m2'
55.000 €
257.500 €
160.000 €
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz 2023 godine,stan se nalazi na prizemlju,57 m2 ,van knjizno vlasnisto,sa gradjevinskom dozvolom,moze overa kod notara, dvosoban po strukturi,ima....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem potpuno opremljen apartman u hotelu Mujen lux, 32m2, četvrti sprat (lift) u okviru koga se nalazi recepcija, restoran i SPA centar sa zatvorenim i otvorenim bazenom. Moguća kupovina na kredit. Cena dogovor. Kontakt telefon 064/1100954 Igor .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 160,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115673, II/, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX PENTHAUS, 160m2, na TELEPU u urbanoj vili. 2 kupatila, 2 terase. Stan se nalazi na drugom spratu, na dva nivoa je I nema kosine. Idealan za velike porodice ili za firmu kao kancelarijski prostor. Stan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran , i luksuzno delimično opremljen, trosoban stan od 81m2.Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom ,dve spavaće sobe, dva kupatila, hodnik i veliku terasu.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji punoj zelenila i u blizini svih neophodnih sadržaja za život.Kontakt 0601313137....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 273.614 €, 124,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1005685 Luksuzni četvorosoban stan u Sremskoj kamenici, na samo 3 minuta od novog četvrtog mosta, u neposrednoj blizini autobuske stanice. Kvalitetno opremljen objekat, podno grejanje na toplotne pumpe, svaki stan ima svoju pumpu, mogućnost podešavanja grejanja u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 450.000 €, 209,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis kuće: Vrsta objekta: Vertikala porodične kuće Spratnost: PR + 1 + PK Lokacija: Mirni deo Starog Košutnjaka Ukupna površina: 260 m² (uknjiženo 209 m²) Vlasništvo: 1/1 Uknjižena garaža: 24.48 m² Pripadajući plac: 1.8 ari Godina izgradnje: 2010. godina Materijali i oprema: Luksuzni,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 450.000 €, 209,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 107.500 €, 50,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo apartman na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Kopaonika, na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja i infrastrukture kao i hotela Mujen Lux i ski staza. Apartman je svetao i sunčan, odlično pozicioniran i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 72 m2 Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 72 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju, na idealnoj lokaciji u blizini prirode, a opet nadomak grada, 5 minuta do....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV, LUKSUZNO OPREMLJEN 4-SOBAN PENTHAUS NA ZVEZDARI – 84m² (UKNJIŽENO 42m²) Prodaje se dvoetažni jednoiposoban penthaus ukupne površine 84,2 m² (uknjižen na 42 m² zbog smanjene visine drugog nivoa), na poslednjem VII spratu kvalitetno građene zgrade. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.000 €, 117,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 635.000 €, 300,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzna kuća na Telepu ✨ Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, u rezidencijalnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla , prodaje se luksuzna kuća površine 300 m² , izgrađena na placu od 574 m² . 🏡 Struktura kuće : Suteren....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dva aprtmana na Kopaoniku, površine od po 26.5m2,po strukturi 1.5 sobni.Apartmani se nalaze u vikend naselju-pored-u kompleksu "Kraljevi Cardaci spa"sa odlicnom pozicijom i pogledom,50 metara od novootvorenog Maxi-a.Objekat je udaljen od centra 4.5km,2.2km od zicare Suncana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se LUX kuća sa bazenom useljiva od 01.10.2025. godine. Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuće i urbane vile. Po strukturi dvojna. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, tri komforne spavaće sobe, garderobera, sobe....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9110955.Luksuzna kuća koja se nalazi u Sremskoj Kamenici i nalazi se nadomak ulice Iva Lola Ribar.Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, tri komforne spavace sobe, garderobera, sobe za kucni bioskop, vesernice, ostave za kuhinju i tehnicke....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman na Kopaoniku – Hotel Harmonija Prodaje se vrhunski opremljen stan površine 31 m² u sklopu prestižnog Hotela Harmonija na Kopaoniku. Apartman je kompletno i moderno uređen, spreman za uživanje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno sređen stan blizu Crkve rođenja Presvete Bogorodice u Batajnici! -Novogradnja u lepom delu Batajnice -Blizina crkve, parkova, vrtića, igrališta -Prodaje se opremljen -Bez ikakvih dodatnih ulaganja -Zgrada je legalizovana -Stan u procesu uknjiždbe, samo keš kupci....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen apartman od 27m2, kategorisan sa 4 **** .Apartman se nalazi u kompleksu Milmari resort Welneess& SPA u vikend naselju na Kopaoniku. Luksuzno opremljen za 4 osobe, Komplet opremljena kuhinja sa posuđem indukcionom pločom, mikrotalasnom pećnicom, frižiderom,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno namešten apartman od 36,07 m², smešten u srcu vikend naselja, samo 200 metara ispod Kraljevih Čardaka, u blizini kompleksa Milmari i stanice shuttle busa do centra Kopaonika. Enterijer je inspirisan tradicionalnim alpskim kućama – drvene grede, zidne obloge od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 310.000 €, 150,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na centralnoj gradskoj lokaciji na uglu Džordža Vašingtona i Bul. despota Stefana, izuzetna ponuda, 150m2 luksuzno renoviranog salonskog prostora, visine 3,3m koji se sastoji od 3 celine, a to su 2 stana u prizemlju koji ukupno imaju sa ulaznim foajeom 90m2 i u suterenu, kancelarijski/poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 450.000 €, 219,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, na prodaju dve prelepe vikendice u samom srcu Divčibara U neposrednoj blizini ski staze Centar, na samo 550m od centra, a opet izdvojeni od bilo kakve buke i okruženi prirodom Na savršenoj poziciji za aktivan odmor tokom zimskih meseci na samo 250m od ski staze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551003-Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

INĐIJA - LUX STANOVI - IZGRADNJA Prodajemo na TOP lokaciji stan 63,27m2. Svi stanovi su moderno dizajnirani kao i sama zgrada koja će biti opremljena specijalnim svetlosnim efektima, kao i aluminijumska stolarija u antracit boji koja odgovara dugotrajnosti, sigurnosti i efektivnosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 492)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>