• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen do 200000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan opremljen do 200000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen do 200000 eura

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen do 200000 eura" pronađeno 558 nekretnina - prosečna cena 1.802 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

na izuzetnom mestu, u samom centru, u mirnom delu zlatibora nalazi se apart hotel, lux kategorije, apartman koji se prodaje sastoji se iz predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije i spavace sobe. sve opremljeno vrhunskom opremom. Zgrada ima dvorište gde se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 108.650 €, 40,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom naselju Mišeluk, predviđenom da postane najelitniji deo Novog Sada. Stan je deo novogradnje koja će se karakterisati modernim dizajnom, vrhunskom izradom i luksuznim sadržajem. Osnovne karakteristike stana: Površina stana: 40 m2 Prostrana terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.463 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

!!!ZLATIBOR!!! !!!LUX APARTMAN!!! Prodajemo luksuzni apartman, kompletno opremljen u novoj zgradi sa garažnim mestom u suterenu. Razrađen posao izdavanja koji trenutnom vlasniku donosi između 500 i 800 evra prihoda mesečno, u zavisnosti od sezone, Instagram profil sa preko 4000 pratilaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na TOP lokaciji, na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober sobe, dva kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan se izdaje sa parking mestom u garaži.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 107.500 €, 50,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo apartman na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Kopaonika, na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja i infrastrukture kao i hotela Mujen Lux i ski staza. Apartman je svetao i sunčan, odlično pozicioniran i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 406 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.781 €, 41,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122397, VPR/, francuski balkon, uknjižen, nov luks, novogradnja. ****Izuzetno lokacijski pozicionirana, veoma funkcionalna garsonjera, LUX opremljena.*** Nalazi se u objektu novije gradnje, u neposrednoj blizini SC Olimp, Cvetkove pijace, Doma zdravlja, snabdevanja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 101.660 €, 35,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera koja se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici. Ova lokacija pruža prijatan i tih ambijent za život. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade iz 2024. godine, koja je opremljena liftom. Površina stana iznosi 27....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 99.700 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.400 €, 71,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada, u najelitnijem i najtraženijem delu grada. Zgrada je potpuno nova, građena po najvišim standardima savremenog stanovanja, a stan je opremljen modernim, pažljivo odabranim nameštajem koji odiše stilom i sofisticiranošću. Prostor je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova LUX stambeno - poslovna zgrada na Paliluli moderne arhitekture, gradjena i opremljena po najsavremenijim standardima, sa izolacijom od kamene vune, fasadom sa otvorima, fasadnom ciglom, alu bondom i vegetacionim elementima, cinice ovaj objekat jedinstvenim i prepoznatljivim.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX garsonjera – odmah useljiva, u blizini centra! Predstavljamo vam modernu i potpuno opremljenu garsonjeru koja se nalazi na idealnoj lokaciji – mirno, a na svega nekoliko minuta od strogog centra grada. Stan je luksuzno namešten, sa pažljivo biranim detaljima i nameštajem koji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 94.650 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 57,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Gajevi Mirno i tiho naselje, ispod poznatog spomenika, jedno od zelenih oaza Zlatibora, okruženo jelama i borovima Stan ima 57m2 Nalazi se na visokom prizemlju dvospratne, višeporodicne vile Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 558)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>