• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što veći" pronađeno 1 142 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, LJIG, 740.000 €, 800,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 413 Direktna prodaja, BEZ agencijske provizije. Prodaje se kompletno opremljen. Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za investiciju – luksuzni kompleks u netaknutoj prirodi, idealan za seoski turizam ili ugostiteljstvo. Ovaj prostrani kompleks od 800 m² pruža sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.263.000 €, 762,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila sa smart home sistemom- savršen spoj komfora i tehnologije. Ova ekskluzivna vila nudi vrhunski komfor uz najmoderniju tehnologiju. Opremljena smart home sistemom, omogućava ulazak na otisak prsta, dok se u svaku prostoriju ulazi beskontaktno, putem šifre. Vrhunski je....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.236.000 €, 762,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan opremljen što veći'
315.000 €
360.000 €
790.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.800 €, 750,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna poslovna kuća idealna za IT kompaniju u mirnom delu Telepa Ova impozantna poslovna kuća nudi sve što je potrebno za uspešno poslovanje IT kompanije ili sličnih delatnosti. Sa sedam etaža ukupne površine od 750m2, uključujući suterenski deo, ovaj prostor je dizajniran sa pažnjom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna spratna vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa savršenim panoramskim pogledom na Beograd i Avalu. Izuzetna, elegantna, luksuzno dizajnirana, kompetno opremljena i nameštena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 900.000 €, 500,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na tri nivoa sa dvorištem, terasama i đakuzijem – vrhunski komfor i stil! Cena: 900000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica Površina: 493m2+5 ari dvorišta Struktura: Izuzetna kuća u tri nivoa koja se sastoji od: - ulazni hodnik - prostrani dnevni boravak - kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.250.000 €, 480,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Topciderske zvezde , Uzicke , rezidencijalna zona , 480m2 merena kvadratura ( uknjizena bez kvadrature ) , 5 ari , cg / gas + struja , luksuzna vertikala kuce , Hrastov parket 1. klase , Alu i drvo stolarija , sanitarije Hans Grohe , Fassau i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 520.000 €, 470,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa kuća u centru grada a opet u mirnom delu u blizini pravnog fakulteta,Kuća je PO+PR+I+PK, 2 velike terase i jedna manja. na placu od 2.8 ari, 2 garažna parking mesta i jedno spoljno parking mesto. U kući je mermer na stepenistu i ulaznom holu,yidne obloge puno drvo-hrast, grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 339.900 €, 460,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fantastičnu kuću, koja se nalazi u centru Veternika. Ova čvrsto građena kuća pruža vam ne samo prostor i udobnost, već i luksuzni način života. Bilo da želite da se opustite u prelepom dvorištu ili da organizujete zabave sa porodicom i prijateljima, ovo je idealno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 359.000 €, 460,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 500.000 €, 450,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od kalitenih materijala i opremljena nameštajem. Unutrašnje stepenište vodi na visoko prizemlje koje se satoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.650.000 €, 447,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelepa nova luksuzna kuća smeštena na vrhunskoj lokaciji, u neposrednoj blizini novog mosta ! Ova moderna nekretnina nudi savršen spoj vrhunskih materijala i najnovije tehnologije. Idealna je za one koji traže luksuz, udobnost i praktičnost na jednoj od traženijih lokacija....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 463.500 €, 442,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila u ZMAJEVU, sa bazenom, saunom i 3 odvojene jedinice – idealna za investiciju ili život! GARANTOVAN POVRAT INVESTICIJE ZA NEPUNE DVE GODINE! Savršena za firme, dom za stare, hostel ili luksuzan porodični život, ili realizovanje neke vase poslevne ideje? Mir, prostor i....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 750.000 €, 400,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kuća od 159 m2 spoljne površine u gabaritu od, 400 m² koja se nalazi na Zlatiboru u ulici , u samom centru pored hotela ''MONA'' na 5.73 ara placa. Predstavlja jedinstvenu priliku za kupovinu. Ova prostrana i luksuzna nekretnina savršeno se uklapa u....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 599.999 €, 384,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kuća na Avali, od 384m2 i 30 ari placa, sve to za 600 000 evra (sto je oko 1500e/m2.) Kuća je građena u najmodernijem stilu gde su kolrišćeni najkvalitetniji materijali, prodaje se sa nameštajem. Kupatila sa djakuzijem, centralno grejanje na toplotne....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAC, 395.000 €, 380,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća u samom centru Kaća. Dve stambene jedinice, ulični poslovni prostor, radionica, dve garaže, veliko dvorište i bašta Super komforna i opremljena Izuzetno povoljno Internet, Klima, Terasa, U blizini gradskog prevoza, U blizini centra, Tavan, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Hotel, RAŠKA, Na upit, 358,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda - prodaja ugostiteljskog objekta u radu. Ovaj izuzetan hotelski kompleks otvorio je svoja vrata gostima u raskošnom ambijentu Kopaonika početkom 2003. godine, pozicioniran na nadmorskoj visini od 1100 metara. Kompleks se ponosi svojim restoranom koji nudi izvanredne....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.000 €, 350,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za velikom porodičnom kućom koja je ostvarenje Vaših snova, onda pogledajte ovu ponudu. Prodaje se predivna luksuzna kuća na lepoj lokaciji na Panteleju. Kuća je ukupne površine 350m2, poseduje Sut+I+II sprat. Nalazi se na placu površine 4,5ari. Samu nekretninu karakteriše....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 645.000 €, 350,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac- Jove Ilića- ulica Jovana Popovića 350m2, 5+, 3.5 ari placa. Luksuzna kuća se sastoji od 4 etaže ( Suteren, prizemlje, I sprat, potkrovlje ), od koga je svaka etaža opremljena i spremna za svakodnevni život ( spavaće sobe, kupatilo, terasa.) Iza kuće se nalazi dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MAJUR, 3.000 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u Petrovaradinu. Novogradnja koja je tek završena i odmah spremna za useljenje. Objekat je spratni, sastoji se od prizemlja i dva sprata, sa ukupnom površinom od 350m2, što pruža dovoljno prostora za udoban i kvalitetan život. Kuća je se izdaje prazna. U sklopu....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOČIN, 390.000 €, 341,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18668 Prodaje se stambeno poslovni objekat 341m2 uknjiženo na placu od 1568m2. Spratnica prizemlje sastoji se iz prodajnog prostora, kancelarije, 2 toaleta i vešeraj. Magacinski prostor je 256m2. Sprat se sastoji iz stambenog prostora 113m2: 3 spavaće sobe, 2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 334,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Exkluzivna prodaja LUX porodične kuće, dizajnerski opremljene u mirnom delu Petrovaradina, na nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada. Prostire se na ukupno 334m2 bruto površine, odnosno 241m2 neto površine. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Sa sprata - galerije pruža se....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 520.000 €, 333,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo nov stambeno poslovni prostor,odlican i za zivot,kao i za investicije,luksuzno opremljen,na samo par minuta od centra Divčibara. Kuća je koncipirana na 3 etaže. Prva etaža: zaseban apartman(stan) sa prostorijama:2 spavaće sobe,dnevna soba,kuhinja i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 325,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća, ukupne površine 325 m², savršeno je mesto za sve koji žele komforan i luksuzan život u mirnom okruženju. Sa pet svetlih i prostranih soba, pruža dovoljno prostora za porodicu ili goste. Kuća ima dva savremeno opremljena kupatila, kao i tri terase koje omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 340.000 €, 325,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 316,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" na uzvišenju, u srcu prirode sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad, Dunav i obronke Fruške Gore. Osnovna misao prilikom realizacije ovoga projekta je bila spoj luksuza i komfora, mira i elegancije. U okviru " MAGNOLIA GARDEN "komplexa se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 2.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća P,1, u osnovi 150m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od kalitenih materijala i opremljena nameštajem. Unutrašnje stepenište vodi na visoko prizemlje koje se satoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Par stepenika iz dnevne sobe vode u trpezarijski....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 600.000 €, 300,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća na Ledenoj steni. Ukupna površina kuće je 300m2 i sastoji se od Pr+1+Pk. U prizemlju je dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, wc, garaža, na I spratu se nalaze dnevni boravak, dve spavaće sobe i kupatilo a u potkrovlju su dnevni boravak i tri spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 635.000 €, 300,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzna kuća na Telepu ✨ Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, u rezidencijalnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla , prodaje se luksuzna kuća površine 300 m² , izgrađena na placu od 574 m² . 🏡 Struktura kuće : Suteren....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Luksuzna, nova opremljena kuća u Petrovaradinu. Sastoji se od tri etaže na ukupno 300m2, a čine je: Dnevni boravak sa trpezarijom u kome se nalazi plazma televizor, kamin, opremljena kuhinje sa šankom, aparatom za espreso kafu, aparatom za toplu i hladnu vodu i barom, dobro....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.009.400 €, 290,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova luksuzna kuća na Popovici nudi savršen spoj komfora i elegancije, idealna je za one koji traže mir i privatnost, a istovremeno žele biti blizu grada. Smeštena na prostranom imanju, kuća se ističe modernim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima. Unutrašnjost je prostrana i svetla,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.250 €, 290,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća površine 290m2 sa prostranim i uređenim dvorištem u mirnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, prostrane dnevne sobe na prizemlju, tri spavaće sobe, tri kupatila sa toaletom na prvom i drugom spratu, i hobi rum u minusnom delu....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Na upit, 290,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Mladenovca prodaje se opremljena lux kuća od 290m2, na tri nivoa, izgradjena 2005. godine, sa 6 ari placa. Kuća je nameštena, ima tri odvojene stabene jedinice, 4 terase od 9-10m2. Obložena je ukrasnim kamenom. U kući parket je I klase ručno radjen, a stolarija od čistog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.150 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća površine 280m2 sa prostranim i uređenim dvorištem u mirnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, prostrane dnevne sobe, tri spavaće sobe, tri kupatila sa toaletom, hobi rum, kancelarija i terase. Grejanje je na gas. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 264.710 €, 274,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centralnom delu Temerina kuću 137m2 u osnovi + sprat. Kuća je luksuzno opremljena stilskim nameštajem, tako se i prodaje. Ono što je još izdvaja je prelepo uređeno dvorište i natkrivena terasa koji su smešteni u zadnjem delu dvorišta kuće, te su mir i privatnost zagarantovani.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.133.000 €, 272,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Nesvakidašnja ponuda- jedinstveno imanje od 4300m2 u Sremskoj Kamenici +++ Agencijska oznaka nekretnine 3044939 , Sremska Kamenica , Centar .Prodajemo imanje na idealnoj lokaciji, u tihoj i mirnoj ulici , okruženo porodičnim nekretninama . Prostire se na 4300m2 , poseduje sopstveno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 670.000 €, 270,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI - Na prodaju luksuzna kuća sa dvorištem na Zlatiboru Nalazi se u Zovi, jednom od najlepših naselja na Zlatiboru, blizu centra i jezera, a opet izdvojena od gužve U neporsednoj blizini kompleksa Zlatiborske terase, okružena prirodom i zelenilom Savršeno za odmor i beg....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 586)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>