• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što veći" pronađeno 1 144 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo fantastičan LUX petosoban stan u prelepom delu Novog Sada. Adamovicevo naselje kao predstavnik idealnog porodičnog a dovoljno urbanog dela grada. Stan se nalazi u prelepoj novoj zgradi, zidanom od strane jednog od odlicnog investitora. Stan je dvostrano orjentisan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 386.000 €, 107,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Usko povezan sa Bulevarom Evrope, Adamovićevim naseljem i Limanom. Zgrada visokog kvaliteta koju je pravio renomirani investitor. Stan je uknjižene površine 107m2 i prodaje se namešten a takođe je važno napomenuti da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 386.670 €, 107,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 350.250 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 289.900 €, 107,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121042, VI/VII. Prodaje se kompletno opremljen petosoban stan u novoj zgradi, na atraktivnoj lokaciji u blizini Futoškog parka. Stan je svetao, prostran i dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Frušku Goru. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 348.400 €, 107,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 361.720 €, 106,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban ,luksuzno opremljen duplex od 105m2, na odličnoj lokaciji.Stan se nalazi kod kružnog toka ka Limanima i ima pogled na Frušku Goru.Prodaje se potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i svim pratećim aparatima.U donjoj etaži se nalaze hodnik,velika dnevna soba, sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 252.400 €, 105,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan porodični stan u dve etaže! Odličnog rasporeda, izuzetno svetao, betonske stepenice, odlični materijali! Pored toga, stan je dodatno opremljen novom belom tehnikom i nameštajem! Veoma svetao stan! Na gornjem nivou postoje blage kosine samo u dve dečije sobe, dok se u ostatku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja | LUX četvorosoban dupleks | Bulevar Evrope, Novi Sad Lokacija: Dalmatinska 1, Bulevar Evrope Sprat: 5/5 | Površina: 105 m² + terasa 17 m² Sobe: 4 | Kupatila: 2 Garaža: Opciona kupovina (35 m²) – nije uslov Cena stana: 240.000 € Vlasništvo 1/1, bez tereta | Moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izvanrednu priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog 4,0 stana površine 105m2, koji osvaja svojom sofisticiranom elegancijom i besprekornim dizajnom. Smješten na prestižnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između udobnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 315.000 €, 105,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119006, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na ekskluzivnoj lokaciji, u najlepšem delu Vračara. Nalazi se u novoizgrađenom objektu, zgradi sa recepcijom i obezbeđenjem 24/7. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 299.000 €, 105,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na Bulevaru Cara Lazara - Moderan stan sa luksuznom opremom i fantastičnom lokacijom Ovaj moderan stan smešten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, u blizini svih dešavanja i sa odličnim pristupom svim sadržajima. Idealna prilika....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 298.990 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu u Garibaldijevoj ulici prodajemo luksuzno opremljen troiposoban stan površine 104m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata manje novije zgrade iz 2014.godine. Sastoji se iz velikog hodnika iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se pridaje svetao, luksuzan stan površine 104m2 u Žorža Klemansoa, 2.sprat, dvorišno orijentisan. Zgrada ima čuvare 24/7, privatno dvorište/dečije igralište. Sastoji se od dnevnog boravka, zastakljene terase, tri spavaće sobe, kupatilo i gostinski toalet. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 375.000 €, 104,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo slonski stan na prvom spratu od 104 kvadrata sa terasom koja gleda na centralni gradski trg. Kompletno renoviran pre godinu i po dana, uradjena zvučna i toplotna izolacija kamenom vunom i duplim gips pločama, vrhunski parket, talijanska keramika i sanitarije, ručno radjeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.300 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u salonskoj zgradi koja se nalazi u pesackoj zoni. Luksuzno opremljen stan, dva kupatila , dve spavace sobe i dva salona. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber , +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Kontakt van radnog vremena/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 398.000 €, 103,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u ulici koja spaja Bulevar Kralja Aleksandra i Krunski venac, luksuzno opremljen stan,dvostrane orijentacije. Sastoji se od: hodnika ,komotnog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,master sobom sa garderoberom,drugom spavaćom sobom,ostevom,kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 288.400 €, 103,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Salajka , LUX novo , opremljeno. Agencijska oznaka 1098085. u prodaji je apartman u suterenu nove zgrade. Knjizeno kao garazna mesta . U stanu je podno grejanje , visina plafona 4m, sa rimskim stubovima . Biće kompletno opremljen sa novim stilskim namestajem . U stanu je ugrađeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.300 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo IZDAVANJE.LUX opremljen četvorosoban stan 103m Novi Sad, na Grbavici, uluca Miše Dimitrijevića na I spratu. Novo moderno opremljen stan 103m , tri spavace sobe, velika dnevna, dva kupatila, garaza u dvorištu +parking ispred garaze. Odmah useljivo za ozbiljne podstanare,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, sa uraćunatim svim troškovima (informatika, struja, gas, kablovska, internet), i garažno mesto u suterenu zgrade. Troiposoban, namešten stan, 102m2, na 7.spratu u zgradi sa liftom na početku Bulevaru Patrijarha Pavla.kod kružnog toka prema Limanu 4. Stan poseduje dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, nov četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje nadomak zgrade NIS-a, Merkatora i Bulevara oslobođenja. Kvalitetno i do najsitnijih detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 495.000 €, 101,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan trosoban stan na svega minut hoda od Hrama Svetog Save u tek izgrađenom stambenom objektu renomirane građevinske firme. Stan se nalazi na poziciji trećeg sprata i ulično je orijentisan. Sastoji se od širokog ulaznog hodnika, kuhinje otvorenog plana sa ostrvom koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 384.920 €, 101,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan u srcu Vračara, u blizni Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj, jednosmernoj ulici. Lokacija obiluje komercijalnim sadržajima, zelenim zonama, stazama za šetnju i odmor. Stan za izdavanje se nalazi u novoj "pametnoj" zgradi sa fizičkim obezbeđenjem na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 101,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Ovaj prostrani stan nudi izvanredan raspored i udobnost, idealan za savršen životni stil. Na dva nivoa prostiru se brojne mogućnosti: veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, fantastična zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN LUKSUZAN STAN NA BANOVOM BRDU NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 340.000 € Lokacija: Beograd, Banovo brdo, ul. Požeška, sprat 4/5 Površina: 101 m2. Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom; - 2 spavaće sobe; - Terase; - Lođe;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.800 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 233.680 €, 100,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007243.Prodaje se luksuzni stan u urbanoj vili sa samo tri stambene jedinice, koja garantuje maksimalnu privatnost i komfor. Stan je opremljen smart home sistemom, elektro podizačima roletni, centralnim usisivačem, liftom, biciklanom, i video nadzorom za potpuni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 588)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>