• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan novogradnja

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan novogradnja" pronađeno 463 nekretnina - prosečna cena 2.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan novogradnja'
314.500 €
92.000 €
380.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.240 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su luksuzni stanovi u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta, osmišljenom tako da svaki detalj pruža udobnost, sofisticiranost i dugotrajnu vrednost. Osnovne karakteristike: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta, drvenim oblogama, skrivenom rasvetom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji, garaza Luksuzan stan na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavace sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade uracunato u cenu zakupa. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 144.900 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah pored KK Vizura.Jedan od najlepsih delova Zemuna. Luksuzna lokacija. Kvalitetna novogradnja. Pogodan za rentiranje ili stan na dan. dvostrano orjentisan. Od prostorija poseduje hodnik,kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,kupatilo,spavaću sobu i lodju. Posrednička naknada 2% Parking,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan na Crvenom Krstu u novogradnji. prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade. Stan se izdaje na duži vremenski period. Za vise informacija pozvati: 060 / 66 89 686 , 063 /....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Duplex Penthouse, Vračar (Hram), 120m² Lokacija: Vračar, Hram Svetog Save Struktura: 2 spavaće sobe + radna soba Površina: 120m² Spratnost: 4. sprat (bez lifta) Terase: 2 prostrane terase Kupatila: 2 moderna kupatila Parking: Garažno mesto uključeno Opremljenost: Potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🟦 Luksuzan stan na 7. spratu – Beograd na vodi 🔹 Lokacija: Beograd na vodi 🔹 Spratnost: 7/24 🔹 Lift: Da 🔹 Pogled: Savršen pogled na 🔹 Cena: [414.000 EUR.] ✅ Novogradnja ✅ Savremeni enterijer ✅ Blizina tržnog centra, restorana i kafića ✅ Odlična povezanost sa javnim prevozom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 300.000 €, 93,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo poslovni prostor u novoj lux zgradi u Dravskoj ulici. Sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo (prizemlje) ima 73,14m2 a u nivou galerije ima 19,54m2. Podna površina je 135m2. U cenu nije uračunat PDV, a za kupca prvog stana postoji mogućnost povraćaja istog. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 292.090 €, 90,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zadovoljstvo nam je da vam predstavimo izvanrednu priliku za kupovinu stana u savremenoj novogradnji. Ovaj stan smešten je u naselju Slavujev venac, na teritoriji opštine Palilula. Prostire se na prostranih 90,5m2 i zauzima najviši, četvrti sprat stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Lokacija je izdvojena od gužve i buke a nadomak gradskih dešavanja. Savršeno uklopljen arhitektonski koncept ostavlja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 161.300 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 58m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u delu Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400.428 €, 118,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 510 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 6. i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa, lođa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 137.000 €, 36,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u resortu “Sunčani breg & spa”, pored same staze i žičare, nalazi se ovaj nov, lux, jednoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u neposrednoj blizini su i dostupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118029, III/V, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Hitno se izdaje namešten luksuzan stan i dva garažna mesta na Filmskom gradu. Zgrada u kojoj se nalaze restorani, saloni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, nov, potpuno namešten troiposoban stan u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope iza hotela Šeraton, površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trperzarijom, kuhinje, dve terase, kupatila, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na Vracaru na uglu Prote Mateje i Njegoseve. Nov namestaj i bela tehnika u novogradnji mirne ulice. Poseduje predsoblje, dnevni boravak koncipran kao otvoreni prostor sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo, hodnik, lepu terasu, kao i garazno mesto u zgradi....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 520.000 €, 333,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo nov stambeno poslovni prostor,odlican i za zivot,kao i za investicije,luksuzno opremljen,na samo par minuta od centra Divčibara. Kuća je koncipirana na 3 etaže. Prva etaža: zaseban apartman(stan) sa prostorijama:2 spavaće sobe,dnevna soba,kuhinja i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan čeka na vas! Novogradnja na lokaciji Savada III u Tošinom Bunaru, trosoban lux stan u izuzetnom stanju. Nalazi se na četvrtom spratu u jako održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Sastoji se od lepe dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika koji vodi do....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Strogom Centru,Pešačka Zona !!! 500e ulica-Trg Republike 46m2 2-sprat stan je spreman odmah za vaše useljenje zgrada ima lift novogradnja za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.125.000 €, 450,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux vila u centru Sremske Kamenice od 450m2! Nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri savaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Takodje, kuća ima 4 terase sa predivnim pogledom na Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. U sklopu kuće je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u Beogradu na vodi – 54m2 Na prodaju luksuzan dvosoban stan od 54 m², koji se nalazi na 1. spratu, u jednoj od najtraženijih zgrada kompleksa Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 321.001 €, 78,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA ,SNIŽEN CENA -321001 EVRA-FIXNO-FIXNO-FIXNO MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 CENA JE SNIŽENA (POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE OD NAČINA ISPLATE) Mogućnost kupovine garažnog mesta uz ovaj stan-cena garaže je 25 000 evra 🏙️....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 463)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>