• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan klima

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan klima" pronađeno 1 561 nekretnina - prosečna cena 2.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex-Penthause Smešten u prestižnom naselju Vračar, ovaj zapanjujući penthouse od 200m2 nudi luksuzno životno iskustvo. Prostrani dnevni boravak otvorenog prostora elegantno je podeljen šarmantnim kaminom, stvarajući prijatan, ali sofisticiran ambijent. Sa 3 spavaće sobe, prelepim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan klima'
950 €
241.416 €
99.000 €
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 450,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena LUX vila u centru Sremske Kamenice, odlična za miran porodičan život! Nova, nikad useljavana kuća, bez ulaganja. Ova nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri spavaće sobe, takođe, u svakoj sobi postoji i posebno kupatilo. Ova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.250 €, 44,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 159.000 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, Karađorđev dud, luksuzno sređen stan sa najskupljom, hrastovom stolarijom u celom stanu, dve spavaće sobe, velikom dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom. Klima u svakoj sobi. Najkvalitetniji drveni plakari u celom stanu, zidovi urađeni vrhunskim materijalima, najsavremenije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen trosoban lux stan u naselju Belvil. Ukupna povrsina iznosi 106m2. Stan je okrecen, luksuzno namesten (prodaje se sa namestajem) i odmah useljiv. Nalazi se na sedmom spratu, trostrano je orijentisan. Grejanje je centralno. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se pridaje svetao, luksuzan stan površine 104m2 u Žorža Klemansoa, 2.sprat, dvorišno orijentisan. Zgrada ima čuvare 24/7, privatno dvorište/dečije igralište. Sastoji se od dnevnog boravka, zastakljene terase, tri spavaće sobe, kupatilo i gostinski toalet. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7025, II/II, dupleks, klima, salonski, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odličan namešten stan, koji se bez sumnje može nazvati idealnim mestom za život bez stresa. Četvorosoban opremljen lux stan u najstrožijem....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, kompletno namešten stan u lux novogradnji u na Cvetanovoj Ćupriji, ul Svetozara Radojčića, u neposrednoj blizini autobuske i trolejbuske okretnice, marketa, škola i vrtića, te pogodan za porodično stanovanje, koliko i za izdavanje. Površine 57 m², dosta svetao i vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj luksuzan stan kod Somborske rampe. Ako tražite mirnu lokaciju za život sa porodicom, a da ste na samo par minuta autom u centru grada onda je ovo idealna nekretnina za vas, jer još i uz stan dobijate i garažu u sklopu cene. Stan ima tri odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89497, V/V, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo luksuzan duplex, na 5om spratu, u zgradi izuzetnog kvaliteta, sagradjenoj 2017 godine. Stan je dvostrano orjentisan: juzno i zapadno. Na prvom nivou se nalazi hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 355.450 €, 119,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada. Ulozeno 750 evra po m2 u renoviranje. Kompletno menjane instalacije, kao i unutrasnja i spoljna stolarija.Nova blindirana vrata renomiranog proizvodjaca. Alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvucnom izolacijom. Roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 386.000 €, 107,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Usko povezan sa Bulevarom Evrope, Adamovićevim naseljem i Limanom. Zgrada visokog kvaliteta koju je pravio renomirani investitor. Stan je uknjižene površine 107m2 i prodaje se namešten a takođe je važno napomenuti da je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, jednosoban stan u centru Niša. Nalazi se u prizemlju porodične kuće kao zasebna stambena jedinica. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 37 m2. Sastoji....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 75,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 184.830 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite.Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka,....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 299.000 €, 105,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na Bulevaru Cara Lazara - Moderan stan sa luksuznom opremom i fantastičnom lokacijom Ovaj moderan stan smešten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, u blizini svih dešavanja i sa odličnim pristupom svim sadržajima. Idealna prilika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX ČETVOROSOBAN STAN SA DVA GARAŽNA MESTA NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U NOVOM SADU, U RADNIČKOJ ULICI PREKO PUTA SPENSA I SUDA, U TEK ZAVRŠENOJ ZGRADI SA VIDEO NADZOROM 24 h I POTPUNO NOVIM NAMEŠTAJEM I STAVRIMA, STAN SE PRVI PUT IZDAJE I NIKO NIKADA NIJE ŽIVEO U NJEMU. SASTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux renoviran stan u centru Beograda, blizu Skupštine Srbije i Botaničke bašte Na prodaju luksuzno renoviran stan, smešten u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Skupštine Srbije i Botaničke bašte. Stan je kompletno renoviran uz upotrebu najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan, u novoj zgradi kod Sajma. Ova nekretnina okružena je mnogobrojnim kafićima i prodavnicama . Stan se nalazi na petom spratu i ulično je orjentisan. Stan je kompletno opremljen. Poseduje dva televizora koji pružaju dodatan komfor. Vi nas za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 149m2( terasa 17m2), EG, inverter klima, lift, IV/IV, telefon, interfon, podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola na 94m2 ( u postupku uknjižba stana ). Luksuzan duplex od ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 317.080 €, 89,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano