• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan dvorište

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan dvorište" pronađeno 267 nekretnina - prosečna cena 2.166 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 531,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DEDINJE, PRESTIŽNA PORODIČNA KUĆA NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.800.000 EURA Lokacija: Beograd, Dedinje, u blizini stadiona Crvene zvezde Površina: 10 ari + glavna kuća pov. 531m2 + 2 garaže ukupnih pov. 88 m2 Struktura: Porodična kuća koja se prostire na 4 nivoa i koja....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/ kredit. Pozvati nase agente. šifra:501618 b122....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 232.265 €, 72,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na visokom prizemlju urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan dvorište'
115.360 €
76.000 €
260.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacija...Stan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/ kredit. Pozvati nase agente. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dizajnerski stan površine 70 m2 u novogradnji u mirnom i prijatnom delu u Boleču. Stan je po strukturi dvoiposoban i nalazi se u prizemlju zgrade. Koncipiran je tako da se sastoji od open space-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i kuhinjskim ostrvom, koje je ujedno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u lux zgradi koja se nalazi u Sremskoj Kamenici,u naselje Tatarsko Brdo. Od centra grada udaljena je 4 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene jedinice, tri garaze i tri parking....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 309.000 €, 330,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!SAMO KOD NAS!!! Predivna luksuzna kuća u centru Žablja! Kuća građena 2000. godine, izuzetno kvalitetna gradnja i materijali korišteni, pre 5 godina renovirana fasada, PVC stolarija i keramika, postavljeni solarni paneli i norveški radijatori, sve uvozno. Prelepo, održavano dvorište....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, na "Zemunskom Dedinju" u ekskluzivnom naselju "Tri nove", u najlepšoj zgradi - vili prodaje se 3.0 lux stan na drugom spratu od tri. Stan je uknjižen, sa dva parking mesta, dvorištem iza zgrade koje je mirno i tiho. Od prostorija ima hodnik, trpezariju, kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u širem centru grada. Kuća se nalazi u blizini Pionirskog parka i stadiona Mladost. Površina kuće je 250m2, nalazi se na placu površine 4ara. Građena je tako da dva sprata mogu biti dve zasebne stambene jedinice. Prizemlje poseduje dve spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 42.750 €, 45,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban,luksuzno namešten,Novi Beograd Cena: 950€ Kontakt:+381668091211 Lokacija: Novi Beograd Struktura: Jednoiposoban i sastoji se od: -open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, - spavaće sobe, - kupatila, - terase. Opis: U luksuznom novoizgrađenom kopleksu "Lastavice"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 500,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dedinje, nova luksuzna kuća na 7ari sa garažom i ekstra pogledom .. / Omladinska ul, nedaleko od Mihajla Avramovića, pr+2, četvorostrana, svetla, mogućnost 2 zasebne celine, visoki plafoni, kamini, hidromasažna kupatila, klime, granit, mermer, tarket, EG, alu radijatori, 2 kuh, 3....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850-SPECIJALNA PONUDA-SNIŽENA CENA-Specijalna ponuda -STAN I GARAŽA 400 000 EVRA. NAPOMENA: Slike u oglasu prestavljaju realno stanje u kome se nalazi zgrada, stanje stana od 15.06.2025. godine i pogled iz stana (zbog izrade fasade skele zaklanjaju pravi....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 530.450 €, 320,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je multifunkcionalna nekretnina u samom centru Bača, koja se sastoji od 4 poslovna ulična lokala i 2 luksuzna apartmana, ukupne površine 340m². Kuća je kompletno renovirana i prilagođena za različite poslovne aktivnosti. Sastavni deo ove ponude je i veliko dvorište koje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 515.000 €, 150,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna potpuno NOVA nekretnina, završena pre par meseci. Izuzetno kvaliterna gradnja i oprema. Alarm, video nadzor, smart sistemi, full led rasveta. Kompletno opremljena potpuno novim lux nameštajem i tehnikom( koji je u ceni kuće ). Smart house , elektro roletne, alarm, face open....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3091443 Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, moderna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 590.000 €, 330,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjižen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuća, novijeg datuma izgradnje, kvalitetna gradnja po odličnim standardima. Površine u gabaritu 118m/2, građevinska površina 414m/2, korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 669.500 €, 360,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091329 - Uknjižena LUX kuća na odličnoj lokaciji blizu Karlovačke Gimnazije, sportskih terena i parka , Kuća je kvalitetne gradnje, u više nivoa sa prelepim dvorištem i porodičnim bazenom u oazi zelenila. U prizemlju kuće postoje dve spavaće sobe, kuhija i ostava.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 290.000 €, 161,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 205.000 €, 195,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban dupleks open space stan 195 m2 u luksuznoj urbanoj vili.Stan je na drugom spratu.U najurbanijem delu Veternika, u veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu!Građena po najvišim arhitektonskim i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 340.000 €, 325,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća, ukupne površine 325 m², savršeno je mesto za sve koji žele komforan i luksuzan život u mirnom okruženju. Sa pet svetlih i prostranih soba, pruža dovoljno prostora za porodicu ili goste. Kuća ima dva savremeno opremljena kupatila, kao i tri terase koje omogućavaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MAJUR, 1.800 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX VILA U PETROVARADINU STAMBENI PROSTOR 250m2 - 170m2 + 80m2 SUTERENA TRI SPAVACE SOBE NA GORNJEM NIVOU I KANCELARIJSKI PROSTOR U DONJEM NIVOU OPEN SPACE KONCEPT-DNEVNI BORAVAK I KUHINJA U SUTERENU DUPLA GARAZAI TERETANA I VESERNICA SA MASINIM ZA PRANJE I SUSENJE VESA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.500 €, 206,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Paliluli u blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se na placu od 393m2. Kuća je sama na placu, poseduje prostor za parking tri automobila i deo dvorišta sa finim travnjakom. Kuća je novijeg datuma, spratna je (prizemlje i potkrovlje) u osnovi 103m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 191.470 €, 113,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni troiposoban stan u zgradi od samo 3 stana što omogućava intimu i život u miru i komforu. Površine je 112,63m2, nalazi se na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, wc, kupatilo i terasa. Projekat ima za cilj da ponudi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DIVČIBARE. Odličan lux, uknjižen-stan apartman. Na izuzetnoj lokaciji okružen borovom šumom, u neposrednoj blizini hotela CRNI VRH, Maksija, glavnog puta. Nalazi se u tek novoj izgrađenoj zgradi. Udaljen oko 1,7km od znamenosti Planine Divčibare. Apartman sa terasom i pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 450.000 €, 209,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis kuće: Vrsta objekta: Vertikala porodične kuće Spratnost: PR + 1 + PK Lokacija: Mirni deo Starog Košutnjaka Ukupna površina: 260 m² (uknjiženo 209 m²) Vlasništvo: 1/1 Uknjižena garaža: 24.48 m² Pripadajući plac: 1.8 ari Godina izgradnje: 2010. godina Materijali i oprema: Luksuzni,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 267)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>