• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan dvorište

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan dvorište" pronađeno 270 nekretnina - prosečna cena 2.166 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 360.500 €, 187,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje! *Kuća se sastoji od 187 m2 stambenog prostora sa terasama na drugoj etaži, na kojima se nalazi privatni bazen. Kući pripada dvorište od 62m2 i dva parking mesta od 25m2. *Početak gradnje je planiran u septembru 2022.godine, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 460.000 €, 104,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 4,0 stan u ulici Žorža Klemansoa, površine 104m2 u kvalitetnoj zgradi iz 2009. godine. Zgrada je sa liftom, obezbeđenjem 24/7, dvorištem, dečijim igralištem. Stan je uknjizen, dvostrano orijentisan, klimatizovan (klima uređaj u svakoj....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 515.000 €, 150,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna potpuno NOVA nekretnina, završena pre par meseci. Izuzetno kvaliterna gradnja i oprema. Alarm, video nadzor, smart sistemi, full led rasveta. Kompletno opremljena potpuno novim lux nameštajem i tehnikom( koji je u ceni kuće ). Smart house , elektro roletne, alarm, face open....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 635.000 €, 300,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzna kuća na Telepu ✨ Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, u rezidencijalnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla , prodaje se luksuzna kuća površine 300 m² , izgrađena na placu od 574 m² . 🏡 Struktura kuće : Suteren....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu kuću koja je prilagođena savremenom načinu života porodice onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se luksuzna kuća u naselju Donji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.999 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 DIREKTNA PRODAJA STANOVA U BEOGRADU NA VODI-Bez provizije za kupca (dinamika plaćanja u 7 rata) NAPOMENA: Maxis group doo Beograd je partner BELGRADE WATERFRONTA-a od 2024. godine vršimo direktnu prodaju stanova BW na rate bez provizije sa dinamikom....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 720.000 €, 352,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nesvakidašnje luksuzan kompleks od 3 kuće u podnožju Avale. Kuće su okružene zelenilom a položaj im je takav da možete da uživate u svim čarima prirode, na samo 15tak minuta od Beograda. Kuća ima 352m2 i sastoji se od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Pored slika možete pogledati....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 306.000 €, 180,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je velicine 65m2 + 25m2 dvoriste u strogom centru Beograda na Kosancicevom vencu, ulica Srebrenicka . Sastoji se od recepcije, dve velike prostorije, kupatila, opremljene kuhinje, dvorista. Jedna prostorije je malo ukopana, pa dođe kao polusuteren, dok druga je u nivou i izlazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.500 €, 206,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Paliluli u blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se na placu od 393m2. Kuća je sama na placu, poseduje prostor za parking tri automobila i deo dvorišta sa finim travnjakom. Kuća je novijeg datuma, spratna je (prizemlje i potkrovlje) u osnovi 103m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 379.900 €, 72,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Po strukturi trosoban, od prostorija poseduje predsoblje, komforan dnevni boravak za kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na predivnu prostranu terasu sa panoramskim....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 347.990 €, 124,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U blizini oketnice tramvaja a dovoljno udaljena og gradske buke, nalazi se ova luksuzna kuća ograđena visokom ogradom. Kapije su sa daljinskim otvaranjem, kao i 2 garaže. Kuća se sastoji od Po i Pr, a u osnovi ima 124m2. Potpuno je renovirana najkvalitetnijim materijalima i opremlljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 648.000 €, 180,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82127, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, ostava. U ponudi za izdavanje je moderan i vrlo luksuzno opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, nadomak Kalenić pijace. Stan se prostire na 180m², čine ga prostrani dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u širem centru grada. Kuća se nalazi u blizini Pionirskog parka i stadiona Mladost. Površina kuće je 250m2, nalazi se na placu površine 4ara. Građena je tako da dva sprata mogu biti dve zasebne stambene jedinice. Prizemlje poseduje dve spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 267.300 €, 99,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85221, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je luksuzno i moderno opremljen stan u jednoj od impozantnijih novogradnji na izuzetno atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 87.550 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DIVČIBARE. Odličan lux, uknjižen-stan apartman. Na izuzetnoj lokaciji okružen borovom šumom, u neposrednoj blizini hotela CRNI VRH, Maksija, glavnog puta. Nalazi se u tek novoj izgrađenoj zgradi. Udaljen oko 1,7km od znamenosti Planine Divčibare. Apartman sa terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila idealna za diplomatske službenike, predstavništva firmi, tako i za miran luksuzan porodični život. Nalazi se na prestižnoj lokaciji a opet okružena mirom i intimom. Kuća je u osnovi 126m2 i to u II nivoa. U niskom prizemlju je deo odvojen za ostavu, podstanica za grejanje, vešernica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u Indjiji Stambeni objekat se nalazi na izuzetnoj lokaciji u mirnom delu Indjije (Sangaj naselje) Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kuaptila Dve terase Dvorište Ostavu Garažu iz koje se ulazi u stan (Herman) Struja je monofazna i trofazna Postoji....

 
 
 
  Apartman, BAČ, 530.450 €, 320,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je multifunkcionalna nekretnina u samom centru Bača, koja se sastoji od 4 poslovna ulična lokala i 2 luksuzna apartmana, ukupne površine 340m². Kuća je kompletno renovirana i prilagođena za različite poslovne aktivnosti. Sastavni deo ove ponude je i veliko dvorište koje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.800 €, 750,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna poslovna kuća idealna za IT kompaniju u mirnom delu Telepa Ova impozantna poslovna kuća nudi sve što je potrebno za uspešno poslovanje IT kompanije ili sličnih delatnosti. Sa sedam etaža ukupne površine od 750m2, uključujući suterenski deo, ovaj prostor je dizajniran sa pažnjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.399.300 €, 700,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Exkluzivna poslovna zgrada u Nišu! SAVRŠENA PRILIKA ZA VAŠ BIZNIS! Nudimo vam exkluzivni poslovni prostor površine 700 m², kompletan novo-izgradjeni luksuzni poslovni objekat u Nišu, visoko energetske efikasnosti, idealan za različite poslovne delatnosti. Jedinstvena ponuda ukoliko....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvosoban stan površine 51 m² na III spratu zgrade sa liftom, u najstrožem centru Niša, sa pogledom na Konja (50 m) i Nišku tvrđavu. Struktura stana: dve sobe (prazne, obložene pločicama), odvojena kuhinja (indukciona ploča, ugradni frižider, veš mašina), kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 289.999 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA. STAN JE IZDAT NA GODINU DANA od 01.06.2025. godine za 1300 evra. Postoji mogućnost kupovine stana sa zadržvanjem zakupca. Luksuzan stan u BW King’s Park Residences – Savršen spoj prirode i urbanog života Predstavljamo vam izvanredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 181.930 €, 51,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122362, VPR/III, klima, lift, francuski balkon, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Luksuzan objekat sa najkvalitenijim materijalima. Cena: 3500e + PDV mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana, garažno mesto 21.000e + PDV U cenu uračunato....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 180.000 €, 180,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća sa bazenom u naselju Dedina. Kuća ima u osnovi 180m2 sa terasama 200m2. Čine je: ulazni hodnik, dnevni boravak (40m2), kuhinja sa trpezarijom (30m2), dve spavaće sobe, dva kupatila. Kuća je veoma lepo uređena i opremljena, grejanje je etažno. Poseduje i dvorište....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.600 €, 225,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUKSUZNA VILA - LIPOV GAJ cetiri soavace sobe plus dnevni boravak povrsina 225m2 grejanje na gas-energetski efikasna gradnja dvoriste 500m2 sa kolibom i garazom useljiva od 01.10. kuca za uzivanje u prirodi u blizini grada cena 1600eur kontakt 069 2888 507 Milice Rakić,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni, troetažni, komplet renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, ugao Bežanijske i Glavne ulice u Zemunu. Ukupne površine je 257m2. Sastoji se od prizemlja, površine 32,78m2, koji čini vrlo komforan ulazni hodnik, sa prijemnim deskom sa jedne, i prostorije za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1063786, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850-SPECIJALNA PONUDA-SNIŽENA CENA-Specijalna ponuda -STAN I GARAŽA 400 000 EVRA. NAPOMENA: Slike u oglasu prestavljaju realno stanje u kome se nalazi zgrada, stanje stana od 15.06.2025. godine i pogled iz stana (zbog izrade fasade skele zaklanjaju pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 522.000 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJA DO KRAJA JUNA! 🔥 CENA 4500E/m2 Specijalna ponuda: Mogućnost kupovine DVA garažna mesta po ceni od 30.000 € po garažnom mestu KOJA SE NLZE JEDNO PORED DRUGOG NA -1 NIVOU ODMAH PORED LIFT! Snižena agencijska provizija: samo 1.5% na ugovorenu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 270)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>