• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan centralno grejanje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan centralno grejanje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan centralno grejanje

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan centralno grejanje" pronađeno 83 nekretnina - prosečna cena 2.531 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 225.218 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 157.930 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, ulica Đorđa Stanojevića. Lux jednoiposoban stan u izgradnji površine 45,45m² u prizemlju. Centralno grejanje, stolarija drvo-aluminijum, spoljne roletne sa elektro-podizačima, višeslojni hrastov pod i italijanska keramika, Bosal ulazna vrat, sobna vrata od medijapana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 339.900 €, 100,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Luksuzan dupleks-Novo Naselje***U ponudi petosoban stan od 100m2 u mirnom delu grada,idealan za porodični život.Dupleks stan na dva nivoa: prvi sprat:prostran dnevni boravak,potpuno opremljena kuhinja,moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 m2 sa pogledom na park.Drugi sprat:četiri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude četvorosoban, luksuzan stan od 102m2, sa dve lođe na Vračaru Stan se nalazi na 3 spratu u zgadi od 5 spratova Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, špajza, trpezarije, dnevne sobe, dečije sobe, gostinjskog wc-a, ostave, kupatila i dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - lux- salonski stan. U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, prodaje se potpuno lux renoviran stan. Nalazi se u Molerovoj ulici, u neposrednoj blizini Krunske i Njegoševe ulice, u srcu Vračara. Pre dve godine stan je kompletnom renoviran. Granitna keramika, nov hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 490.000 €, 170,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Đeram, Preševska ulica. Luksuzan petosoban penthaus na sedmom spratu, površine 170m². Poseduje tri kupatila i tri terase. Centralno grejanje, klima, kamin, internet, KATV, video nadzor. Postoji mogućnost zakupa parkinga i garaže. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan, kvalitetan i moderno dizajniran stan u Trgovačkoj ulici u blizini TC Mondo. U stanu centralno grejanje, topla voda i video nadzor. Stan ima i garažu koja se prodaje po ceni od 20000 eur. Stan ima 100kvm, uknjižen na 77kvm. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 338.800 €, 121,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje luksuzan stan u Beogradu na vodi u okviru zgrade BW Arcadia Izuzetan stan u drugom redu zgrada od reke u neposrednoj blizini Kule Beograd, šoping centra Galerija, promenade i parka Stan ima 121m2 Nalazi se na 11 spratu u zgradi sa 23 sprata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 268.900 €, 75,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasništvo 1/1. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Jugozapadno orijentisan. - Kompletno renoviran. - LUX. - Nove elektro i vodovodne instalacije. - PVC stolarija. - Klima. - Centralno grejanje. -....

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 225.000 €, 89,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Vladimira Tomanovića, po strukturi četvorosoban, 89 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, veliki dnevni boravak, kuhinja, ostava. Sedmi sprat od sedam. vStan ima prelep pogled. Na sedmom spratu od sedam, nadgradnja. Luksuzno renoviran. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 800 €, 73,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov ulicni lokal u Somborskoj ulici, smesten u stambenoj zgradi. Blizina Bulevara Patrijarha Pavla, direktno prekoputa planiran stambeni kompleks kao i park. Dva nivoa, ukupna površina 73m2 u dva nivoa sa 46m2 magacinskog prostora. Lux opremljen, inverter klime na oba nivoa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 192.000 €, 58,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudmo izuzetno kvalitetan Lux stan kojim se nalazi na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se sastoji od ukupno 58m2, zatvorena terasa obuhvata 9m2. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova. Struktura: open space dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 334.750 €, 215,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljena kuća u centru Sremskih Karlovaca. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze veliko predsoblje, kupatilo, ogromni dnevni boravak sa trpezaijom i kuhinjom (otvoreni koncept) modernog dizajna sa novom belom tehnikom. Kuća je u potpunosti renovirana ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 576.180 €, 174,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada ENERGA +, Požeška Luksuzni stanovi na Banovom brdu – Premium kvalitet za savršeno stanovanje Lokacija: Banovo brdo je poznato po idealnoj kombinaciji urbanog života i prirodnog okruženja. U blizini su sadržaji koji pružaju sve što je potrebno za moderan način života. Tu prolaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 100m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan petosoban stan u mirnom delu grada, idealan za porodičan život. Stan je izuzetno osvetljen prirodnom svetlošću tokom celog dana, jugoistočno orijentisan, klimatizovan, centralno grejanje, prodaje se kompletno namešten, spreman....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 3.000 €, 241,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex na poslednjem spratu zgrade novije gradnje sa parking mestom u garazi. Centralno grejanje, klime u svim prostorijama, elektroroletne, potpuno opremljena kuhinja. Na prvom nivou je ulazni deo stana, open space prostor sa dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom koja je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 599.000 €, 174,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Sjajan nov pravi porodični, izuzetno funkcionalan i svetao stan, trostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, raskošnog open space prostora - kombinovanog dnevno - trpezarijskog dela sa izlaskom na prostranu terasu (za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, BANJA, 167.000 €, 75,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju koje kao da je izvučeno iz bajke, u srcu Višnjičke banje, nalazi se stan koji je prava retkost na tržištu. Smešten u poznatom naselju Crvena fasadna, koje je sagradila renomirana građevinska firma Energoprojekt, ovaj stan nudi spoj urbanog komfora i potpune intime prirodnog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra grada, u mirnoj i prijatnoj ulici, nalazi se kuća koja spaja komfor, moderan dizajn i izuzetnu lokaciju. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj gradske udobnosti i privatnosti. Ukupne površine 130 m², kuća je kompletno renovirana i uređena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari – spreman za useljenje! Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzno opremljen stan od 90m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Enterijer odiše elegancijom i udobnošću, sa prostranim salonom, svetlom dnevnom sobom, trpezarijom i moderno uređenom kuhinjom. Dve komforne spavaće sobe i dva savremeno uređena kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 350 €, 70,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM LUX poslovni prostor 70m2 u centru Zrenjanina u PC "MALA VAROŠ". PP ima tri odvojene prostorije i kuhinju. PP ima dva ulaza. Idealan za sve kancelarijske delatnosti i ordinacije. Ima lift. Centralno grejanje. Depozit obavezan. Žitni trg, Sprat, Namešten, Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Novog Sada Na adresi Plitvička 5, na samo 300 metara od samog centra Novog Sada, prodaje se potpuno renovirana i moderno opremljena kuća sa svim pogodnostima za udoban život. - Površina: 130 m² - Garaža u sklopu kuće - Centralno grejanje - Nova stolarija -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 79,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan trosoban stan od 79m² u Beogradu na vodi, na četvrtom od devet spratova, u zgradi Lumia u ulici Nikolaja Kravcova. Stan je prazan, odmah useljiv, nov, funkcionalan, u perfektnom stanju, svetao, dvostrano orijentisan, sa odvojenim spavaćim blokom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov extra luks stan kod Vukovog spomenika! Cena: 1000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Vukov spomenik Površina: 52m2 Struktura: dvosoban koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa - kuhinjom, - trpezarijom, - spavaće sobe, - kupatila. OPIS: Izdaje se prelep, luksuzan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Sajam, 1.500 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća kod Novosadskog sajma – pogodna za stanovanje ili poslovni prostor U ponudi je prostrana i funkcionalna kuća površine 250 m², na placu od 600 m², idealna za porodično stanovanje ili poslovne delatnosti. Nalazi se u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

***Luksuzan dupleks-Novo Naselje*** U ponudi petosoban stan od 100m2 u mirnom delu grada,idealan za porodični život. Dupleks stan na dva nivoa: prvi sprat:prostran dnevni boravak,potpuno opremljena kuhinja,moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 m2 sa pogledom na park. Drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 22,00 m2