• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 190.900 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 83 m2 za 190.900 e plus PDV (stan br.21 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.660 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Svetao i moderan dvoiposoban stan na Vračaru Ovaj izuzetan dvoiposoban stan, smešten na 3. spratu novogradnje, nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Stan sadrži otvoreni dnevni boravak sa modernom, kompaktnom kuhinjom i trpezarijskim delom, sa direktnim izlazom....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 380.000 €, 157,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan penthaus, duplex na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi iz 2010. godine. Sam kvalitet gradnje je na izuzetno visokom nivou. Stan je prostran i svetao, dvostrano orijentisan. Donji nivo je open space, izuzetno komforan i prostran. Na gornjem nivou su tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.530 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs luksuzan (3297)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>