• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji renovirano

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji renovirano" pronađeno 191 nekretnina - prosečna cena 2.694 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem renoviran kompletno namešten stan na odličnoj mirnoj lokaciji, blizina železničke stanice i sajma, supermarketa, kupatilo novo lux opremljeno, sigurnosna vrata, nova pvc stolarija, nova ugaona garnitura, pogodan za studente ili samce. Potreban depozit, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji, na samom ulazu u urbani deo Zlatibora, u blizini magistrale, a opet dovoljno izdvojeno od turističke verve, nalazi se ekološko naselje “Jelena Anžujska” u kome je smešten ovaj jednoiposoban stan. Naselje je izgrađeno u tradicionalnom planinskom stilu, sa kamenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji renovirano'
16.960 €
Na upit
21.600 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, jednosoban stan u centru Niša. Nalazi se u prizemlju porodične kuće kao zasebna stambena jedinica. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 37 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban Lux stan od 40m2 u samom centru Novog Sada.Kompletno renoviran stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom ,spavaćom sobom, hodnikom i kupatilom.Prodaje se kompletno opremljen .Stan je uknjižen na 38 m2, a ima 40m2 korisne površine.Ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta. Stan je kompletno obnovljen – promenjena je elektro i vodovodna instalacija, a svaki detalj urađen je s posebnom pažnjom i u skladu sa modernim standardima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 40,00 m2 cca 6250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica. Nalazi se pored Skadarlijske pijace i pored mesta na kojem je planirana (podzemna) stanica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, renoviran, nekorišten, odmah useljiv. Mesečne režije 50 €. Na izuzetno atraktivnoj lokaciji i jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Vrhunska lokacija, najlepsa ulica na Zvezdari, blizu Cvetkove pijace, Vojislava Ilica, auto-puta Lux sigurnosna vrata. Mermerni podovi sa podnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux namešten i renoviran dvosoban stan, tiha oaza i osećaj udobnosti u centru Zemuna. Ulazni deo, dnevna soba, veliko kupatilo i spavaća soba. Grejanje je na inverter klimu i norveške radijatore. Neposredna blizina svih sadržaja potrebnih za život. Izuzetna lokacija i odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122194, I/I, terasa, renoviran, dvorišna zgrada. Samo za keš kupca , uknjiženo kao idealan deo .Prodaje se super lux jednosoban apartman kod Ada Mall-a Apartman je kompletno renoviran spolja i iznutra i opremljen novim nameštajem, za koji se plaća posebno po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 178.000 €, 42,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux sređen jednoiposoban stan. Prelepa terasa, izuzetno svetao, lepog rasporeda, dvostran. Postoji mogućnost centralnog grejana. Stan je renoviran najkvalitenijim materijalima. Nalazi se u strogom centru grada. Retko u ponudi5012 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Grbavici sa Parkingom !!! novogradnja !!! Ulica Cara Dusana, 44m2, 600e stan je kompletno renoviran i LUX opremljen odmah useljiv informatika-40e stranci mogu za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dvosoban stan sa predivnim pogledom na park, sunčan, svetao, sa nesvakidašnjim polukružnim prozorima koji daju posebnu toplinu i osećaj većeg prostora. Kompletno je renoviran sa svim potrebnim aparatima i nameštajem koji dodatno ukrašava ovaj prelepi prostor. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno renoviran, lux dvosoban stan 44m2 na Novoj Detelinari, iza Sajma, Stevana Mokranjca ulica, 3. sprat, lift u zgradi. U stanu su ugrani potpuno novi kuhinjski elementei, ugradna ploča, rerna, frižidere sa zamrzivačem, mašina za sudove, veš mašina u kupatilu. Klima po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 2.0 stan na odličnoj lokaciji. Stan je na I spratu, kompletno renoviran i opremljen. Odličan i za stanovanje i za rentu. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104363. Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen dvosoban stan (45m2) na drugom spratu zgrade sa liftom kod futoške pijace. Stan nije useljavan od kada je renoviranje i opremanje završeno. Uz stan dobijate i parking mesto u suterenu zgrade, a postoji opcija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Lux Pet Freindly stan u Strogom Centru grada !!! 600EUR 46m2 3-sprat grejanje-gradsko stan je kompletno renoviran i luksuzno namešten spreman je za vaše useljenje od 01.10 mogu manji kućni ljubimci stranci su dobrodošli za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 179.000 €, 48,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Vracar , Kalenic , Pozarevacka , 48m2 merena povrsina , uknjizen bez kvadrature , 5 / 5 ( ravna ploca ) , bez lifta , eg / norveski radijatori , kompletno renoviran , luksuzan stan u blizini Kalenic pijace , SC Vracar , Bulevara Kralja Aleksandra i Tehničkih fakulteta , sjajna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 43.200 €, 48,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, kompletno renoviran, luksuzno opremljenu kuću u mirnoj ulici na Vračaru. Kuća je opremljena svim modernim kućnim aparatima. Moderno opremljena sa podnim grejanjem i klimom. Prostorije; dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Na spratu king....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX dvosoban stan u Strogom Centru !!! stan je kompletno renoviran odmah useljiv informatika-450 dinara stranci su dobrodosli za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100608 Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace i Bulevara Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom, odvojene prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju kvalitetne zgrade iz perioda pre Drugog svetskog rata. Stan je pre nekoliko godina kompletno i luksuzno renoviran, trenutno se koristi kao poslovni prostor, ali se lako može prenameniti u stambeni. Idealan je za salone, ordinacije i slične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Krunska (zgrada pod zaštitom države), lux, 50m2, 1,5, 4sprat bez lifta, eg, terasa obavezan depozit od 1000 e U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u samom srcu Vračara, u mirnoj ulici a nadomak svih dešavanja, marketa i prevoza. Stan je prostran i svetao, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SAVRSEN STAN U SAMOM SRCU GRADA NEDANO RENOVIRAN ,LUKSUZAN STAN SA PREDIVNIM POGLEDOM DVOSOBAN OD 50m2 SAVRSEN SPOJ LUKSUZA I UDOBNOSTI VREDI POGLEDATI CENA 900eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran, lux stan. Idealan za poslovni prostor. Ima hodnik, tri prostorije, kupatilo, pripadajući podrum. Prozori velike sobe gledaju ka ulici. Nalazi se blizu Trga Republike. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Trg Republike, Dositejeva, 50m2 . 50m2, 2.0, PR/5, EG, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se dvosoban stan u mirnoj ulici na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 163.000 €, 51,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 5/6....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvosoban stan površine 51 m² na III spratu zgrade sa liftom, u najstrožem centru Niša, sa pogledom na Konja (50 m) i Nišku tvrđavu. Struktura stana: dve sobe (prazne, obložene pločicama), odvojena kuhinja (indukciona ploča, ugradni frižider, veš mašina), kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem fenomenalan LUX trosoban stan u Centru !!! Ulica Strazilovska , 55m2, 650e useljiv od 05.08 informatika-75e renoviran dupleks Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prvom spratu prestižnog Wellport kompleksa u Beogradu izdaje se luksuzno renoviran stan površine idealne za komforan život. Ovaj stan je potpuno opremljen i sastoji se od: Prostrane dnevne sobe Velike, savremeno uređene kuhinje s trpezarijom Jedne komforne spavaće sobe Modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 174.000 €, 56,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118748, IV/VIII, lift(2), terasa, uknjižen, luks renoviran. Luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Na samo nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja prodaje se potpuno renoviran stan modernog i funkcionalnog dizajna. Lokacija....