• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji renovirano - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji renovirano - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji renovirano

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji renovirano" pronađeno 194 nekretnina - prosečna cena 2.694 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 355.450 €, 119,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada. Ulozeno je 750 evra po m2 u renoviranje. Kompletno menjane instalacije, kao i unutrasnja i spoljna stolarija.Nova blindirana vrata renomiranog proizvodjaca. Alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvucnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 478.000 €, 119,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007405.Prodaje se kompletno renoviran, luksuzan četvorosoban stan na četvrtom spratu zgrade blizu Spensa. Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, ostave i prelepe, prostrane terase. Stan je opremljen najboljim materijalima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan u Beogradu, kod Hrama Sv. Save, sa velikom terasom od 80m², idealan za sve koji traže komfor i privatnost u centru grada. Struktura stana: Tri spavaće sobe Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Dva kupatila (renovirana sa mermerom) Terasa od 80m²,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem PET FRIENDLY LUX četvorosoban stan na Lmanu III !!! stan je potpuno renoviran i namešten sa stilom stan je spreman odmah za vaše useljenje kućni lubimci su dobrodošli stranci mogu za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 620.000 €, 122,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,5 Centar , Kalemegdan , Rige od Fere , 122m2 uknjizena kvadratura , 130m2 merena kvadratura , 1 / 3 , eg / struja , lift , autentican , raskosan , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , savrseno pozicioniran i lociran - na uglu dve ulice , sa lepim , otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX PENTHOUSE, 122m2 kompletno renoviran i opremljen, GRBAVICA+++ Agencijska oznaka-1063681 Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je renoviran od poda do plafona, uključujući i sve instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 670.000 €, 125,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA 11m2**Luksuzan i kompletno renoviran 4.0 stan, površine 125m2, dvostrano orijentisan, u srcu Vračara. Ovaj otmeni stan odiše posebnom energijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 444.500 €, 127,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102716, I/, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza. Luksuzan stan u novogradnji potpuno renoviran po najvišim standardima. Prostrane 2 spavaće sobe, 3 moderno dizajnirana kupatila, i dnevna soba sa trpezarijom. Luksuzna oprema: PVC stolarija (GELAN/REHAU), španska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7025, II/II, dupleks, klima, salonski, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odličan namešten stan, koji se bez sumnje može nazvati idealnim mestom za život bez stresa. Četvorosoban opremljen lux stan u najstrožijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 367.500 €, 147,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar,Hilandarska ulica,4.0,147kvm,namešten,LUX stan,odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+3 spavaće sobe,2 kupatila,terasa, cg (info stan 24000din),održavanje 1000din,3 klime,2 lcd-a,useljiv i renoviran salonac, 2500e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 485.000 €, 151,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi !!! Luksuzan 4.0 porodičan stan na prestižnoj lokaciji limana 3 . Kompletno renoviran . Prodaje se kompletno opremljen. U neposrednoj blizini limanski park,štrand,vrtić,osnovna škola Za više informacija i gledanje prestižne nekretnine pozovite agenta prodaje . Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 168,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, blistav penthouse na tri nivoa .Stan ima 138m2+100m2 terasa. Smešten u srcu šume u Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine, u perfektnoj zgradi u nizu, sa tri ulaza. Ukupna površina koja pripada stanu je 270m² od čega je uknjiženih 138 m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

6,0 Centar , Stari Grad , blizina Kalemegdana , Knez Mihajlove , TC Rajiceva , vrhunska lokacija , 172m2 uknjizena kvadratura , terasa , III + IV , bez lifta ( postoji projekat za ugradnju lifta ) , eg , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , izrazito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 190,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Možete pogledati 3D TURU STANA NA LINKU: https://my.matterport.com/show/?m=mToQZT18N Luksuzan petosoban dupleks uknjižene površine 172m2 a merene 190m2 na savršenoj lokaciji na Vračaru u u ulici Gospodara Vučića u blizini Neimarskog parka. Stan se nalazi na 4. od 4 sprata zgrade novije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni, troetažni, komplet renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, ugao Bežanijske i Glavne ulice u Zemunu. Ukupne površine je 257m2. Sastoji se od prizemlja, površine 32,78m2, koji čini vrlo komforan ulazni hodnik, sa prijemnim deskom sa jedne, i prostorije za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smešten u srcu šume na Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 5.900 €, 293,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor na Savskom Vencu, u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, iz 1934. godine, nagrađenoj za arhitekturu, sa autentičnom fasadom i restauriranim detaljima. Prostor se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Beograda, ali izdvojen od gradske....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 450.000 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa, luksuzna kuća sa lokalom i podrumom, na odličnoj lokaciji u centru Leskovca. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Plac je površine 360m2, a potpuno renoviran lokal je površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-194 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>