• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji klima - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji klima - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji klima

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji klima" pronađeno 1 499 nekretnina - prosečna cena 2.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju kvalitetne zgrade iz perioda pre Drugog svetskog rata. Stan je pre nekoliko godina kompletno i luksuzno renoviran, trenutno se koristi kao poslovni prostor, ali se lako može prenameniti u stambeni. Idealan je za salone, ordinacije i slične....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici, mirnoj ulici, nalazi se klub AGAVA. Idealno pozicioniran u odnosu na grad i blizinu izletista na Fruskoj gori. Na raspolaganju je lux apartman opremljen za boravak cetiri osobe. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kaminom, opremljenom kuhinjom za samostalnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan jednosoban stan u blizini gradskog keja, površine 50m2. Nalazi se u prizemlju, u posebnom, ograđenom delu porodične kuće. Stan je potpuno opremljen novim kvalitetnim nameštajem i uređajima. Grejanje je na struju, poseduje inverter klima uređaj, kao i norveške radijatore.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 181.930 €, 51,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122362, VPR/III, klima, lift, francuski balkon, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Luksuzan objekat sa najkvalitenijim materijalima. Cena: 3500e + PDV mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana, garažno mesto 21.000e + PDV U cenu uračunato....

 
 
 
  Stan, BANJA, 200.000 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.100 €, 51,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Moderna, luksuzna novoizgrađena vila opremljena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa šest stambenih jedinica. Vila je smeštena u mirnom delu Novog Sada nadomak Bulevara Evrope i Bulevara patrijaha Pavla. Oaza ekskluzivnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan u novogradnji u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Djeram pijace. Garaza ukljucena u cenu zakupa. Stan se izdaje na duzi vremenski period. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Idealan stan za par . Za više informacija i zakazivanje razgledanja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se LUX dvosoban stan površine 51m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu i svoje garažno mesto.Komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux dvosoban stan na Podbari, na fantasticnoj lokaciji, u mirnoj ulici, 10min od centra grada i keja. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov extra luks stan kod Vukovog spomenika! Cena: 1000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Vukov spomenik Površina: 52m2 Struktura: dvosoban koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa - kuhinjom, - trpezarijom, - spavaće sobe, - kupatila. OPIS: Izdaje se prelep, luksuzan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 41.600 €, 52,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Bulevar Oslobođenja, 52m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je ekskluzivan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom, smeštene u jednoj od najatraktivnijih i najbolje povezanih ulica u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 52m², na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji i gleda ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu. Struktura stana: Dnevna soba sa radnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.800 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.750 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.773 €, 53,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 53 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 53,36m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, prvom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 225.000 €, 53,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Blok 64- prodaja dvoiposobnog stana. Prodaje se kompletno sa nameštajem i belom tehnikom. Lux sredjen stan bez ulaganja. Svetao stan na prvom spratu. Nalazi se bliže ulici Jurija Gagarina. Stolarija PVC, klima. Svi ugradni elementi ostaju u stanu. Novija gradnja iz 2011 godine. Svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 54m2, DVOSOBAN Izdaje se lux opremljen stan u samoj blizini centra grada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i prostire se na 54m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Poseduje parking mesto sa obezbeđenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 54,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, luksuzno opremljen stan u zgradi Metropoliten, u neposrednoj blizini promenade i velikog broja ugostiteljskih objekata. U okviru objekta nalazi se i veliki Maxi market. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, vešernice, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na osmom spratu od ukupno jedanaest spratova u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na prodaju – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi, Savski venac 🏢 Sprat: Drugi sprat 🛋️ Struktura: Dvosoban stan 🏢 Zgrada: Savremena zgrada sa recepcijom 💰 Cena: 290.000,00 EUR Opis: Ovaj luksuzni dvosoban stan nalazi se na drugom spratu prestižne zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten PET FRIENDLY trosoban stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu u novoj zgradi na uglu Braće Ribnikar i Bulevara Oslobođenja,dve spavaće sobe,dnevni boravak,kuhinja sa sudomašinom,u svakoj sobi TV,stan za svaku preporuku,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.650 €, 54,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan + garaža !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 302.000 €, 54,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u Beogradu na vodi – 54 m² + terasa + garažno mesto Na prodaju luksuzan dvosoban stan od 54 m², koji se nalazi na 9. spratu od ukupno 23, u jednoj od najtraženijih zgrada kompleksa Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 289.999 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA. STAN JE IZDAT NA GODINU DANA od 01.06.2025. godine za 1300 evra. Postoji mogućnost kupovine stana sa zadržvanjem zakupca. Luksuzan stan u BW King’s Park Residences – Savršen spoj prirode i urbanog života Predstavljamo vam izvanredan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, luksuzan, potpuno nov stan, na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, povezani na sistem centralnog daljinskog grejanja i sa multi-split sistemom za klimatizaciju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 651)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>