• GoHome Professional
nekretnine ŠUMADIJSKI OKRUG pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine ŠUMADIJSKI OKRUG pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ŠUMADIJSKI OKRUG pogodan

  • Za upit "nekretnine šumadijski okrug pogodan" pronađeno 190 nekretnina - prosečna cena 746 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 500 m2
    • 610 m2
  •  Po ceni
    • do 18000 eura
    • do 23000 eura (prosečna cena)
    • do 27000 eura
    • do 231 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera se nalazi na izuzetnoj lokaciji u Centru grada.Stan je kompletno namešten, što je idealno za brzo i jednostavno useljenje.U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, poput prodavnica, restorana i javnog prevoza.Ova lokacija pruža praktičnost i udobnost svakodnevnog....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 224.000 €, 7000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko od škole u Drači, a pored placa prolazi i seoski put, tako da je pogodan za izgradnju višenamenskih objekata, kako stambenih, tako ekonomskih....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 50.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju seosko domaćinstvo sa placem od 80 ari. Nalazi se u Rači. Kuća ima 250 m2. U prizemlju od prostorija ima dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i hodnik. Na spratu ima 3 spavaće sobe, izlazak na terasu i gostinjsku sobu, kao i nesređeni deo (tavan). Od pomoćnih....

 
 
 
  Plac, RAČA, 40.000 €, 54557,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m jedna od druge. Parcele su poljoprivredcno zemljište. Na parceli površine 22486 m2, nalazi se deo površine 500 m2, koji je građevinsko zemljište....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 44.000 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi se na visokom prizemlju, što ga čini lako dostupnim. Prostor je funkcionalan i pogodan za različite vrste delatnosti – kancelarije, uslužne....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 85.800 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte klase klase.Nalazi se u blizini naselja, pogodno za gradnju vikendice ili etno sela..Do placa vodi nekategorisani put Za sve informacije i....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 140.000 €, 43200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ravan plac pravilnog oblika, dimenzija oko 200 x 200m. Plac se nalazi na oko 400m od asfaltnog puta ( do samog placa vodi dobar kolski nasut put). Struja i voda su na oko 200m od placa. Izuzetno pogodan za sve vrste poljoprivredne proizvodnje, pre svega voćarstva. Moguće je dokupiti....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 159.650 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine: Višespratna kuća sa prostranim i funkcionalnim rasporedom Svi spratovi kompletno namešteni osim trećeg, koji je bez nameštaja – idealan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 77,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa upotrebom dozvolom na odličnoj lokaciji u Bresnici. Objekat se sastoji od suterena i prizemlja. Struktura suterena: jedna prostorija sa odvojenom manjom - pogodno za zimnicu. Struktura prizemlja: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 59.000 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko 10.97 ari, a ostalo je poljoprivredno. Parcela se prostire pored samog puta za Korman. Pogodno za stambeni objekat ili bilo koju drugu namenu. Gradska kanalizacija pored samog placa, voda i struja.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 16368,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Cerovcu kod Kragujevca, površine 16368 m2 koji je uknjižen na firmu i u vlasništvu je 1/1. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Pogodan je izgradnju hala, magacinskih prostora, stovarišta, kao i za porodične stambene objekte. Blizina....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 92.000 €, 59866,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Resnik kod Kragujevca, dve parcele koje čine celinu, udaljenu od prvih kuća 400 metara, a od asfaltnog puta Resnik - Kragujevac, nešto više od 1000 metara. Zemljište je pogodno za sve vrste useva i sadnje voća, povrća i obradivo je. Uknjiženo....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 82.500 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela u Malim Pčelicama, pored puta, 8191m2. Plac je ravan i pogodan za gradnju, oivičen sa dve strane putem u naseljenom delu, u blizini crkve. Struja do same parcele, voda gradska, kanalizacija. Linija gradskog prevoza prolazi pored samog placa. Ovo je topla preporuka....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 600.000 €, 222,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Odlican poslovni prostor u blizini Velikog parka. Novogradnja, ima izlaz na dve ulice, na glavnoj ulici izlog, bocno magacinski prostor. Podeljen na tri celine. Izlog do ulice 150m2, magacinski prostor, toalet, velika ostava. Grejanje i hladjenje tri inverter klime. Pogodan za razlicite....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 3230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Kusovac kod Knića, površine 3230 m2. Parcela je pravougaonog oblika, ima dobar prilaz. Put se proteže dužinom cele parcele, pa se može podeliti na dve ili više parcela. Zemljište je pogodno za sve vrste useva, kao i za izgradnju vikendice....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 630.000 €, 6854,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Blizina svih priključaka i puta. Vlasnik 1/1. Parcele, kao i objekti su uknjiženi, postoji mogućnost parcelacije i preparcelacije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 422.000 €, 203,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal - novogradna - naselje Centar Rok završetka kraj 2023 godine. Garažno ili parking mesto se doplaćuje OPIS: Balans vrhunskih materijala i precizno dizajniranih detalja vidljiv je u eksterijeru i enterijeru. Stambeno-poslovna zgrada je projektovana kao objekat visoke....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 663,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 663 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 9695,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac građevinsko zemljišteu Vinogradima 97 ari. Plac je na odličnoj lokaciji. Pogodan je za sve vrste gradnje hale, poslovne prostore itd. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 1.050.000 €, 10000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 1 hektar na ulazu u Kragujevac blizu glavnog puta. Ovakva pozicija predstavlja izuzetnu priliku za investitore koji traže odličnu lokaciju sa velikom vidljivošću i pristupačnošću. Zahvaljujući svojoj veličini i položaju, plac je pogodan za izgradnju poslovnih....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za izdavanje. Svaki nivo ima tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo, osim potkrovlja koje ima dve spavaće....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.000 €, 3970,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem, a u samu parcelu makadam nekih dvadesetak metara. Pogodno za gradnju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nalazi se u strogom centru grada. U pitanju je salonski stan - visina plafona 3,5 m. Poseduje podrum od 40 m2 + tavanski prostor od 85 m2 koji ima veliku visinu (5 m) + terasa. Pogodan za poslovni prostor. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog je oblika, ograđen sa tri strane. Do placa vodi ulica koja nastavlja prema naselju Vinogradi. Površine je 2400 m2. pogodan za izgradnju stambenog....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 982,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restorana La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 982 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 2509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Petrovac, površine 2509 m2 koji je uknjižen na vlasnika 1/1 . Plac je zemljište u građevinskom području, nalazi e na raskrsnici dve ulice, na oko nešto malo više 1500 m udaljenosti od magistralnog puta Kragujevac Topola, skretanje za Petrovac,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 53.600 €, 6759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi na glavnom magistralnom putu ka Čačku i Kraljevu, pogodan za sve vrste gradnje. Nalazi se u građevinskom području. Front do ulice je 50 metara. Dobijena dozvola za postavku bilborda. Površina preko 67 ari. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 14.000 €, 1295,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 1295 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 100.000 €, 3050,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na jezeru, na putu Knić Čačak, površine 3050 m2, sa neuknjiženom vikendicom 32 m2. Na placu se nalazi arteski bunar, sagrađena je i vikendica koja nije uknjižena, površine 32 m2, kao i terasa površine 21 m2. U blizini je samog jezera. Pogodno za odmori i za izdavanje.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 . Na ograđenom placu površine 441 m2, nalazi se komplet sređena poslovna zgrada, koja u prizemlju ima prijemnu prostoriju, kao i dve velike prostorije za obavljanje delatnosti, predprostor i garderober.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokal je izdat i pogodan za ugostiteljske usluge. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 1503,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC U JOVANOVCU, PORED GLAVNOG PUTA, POGODAN ZA HALU. UKNJIZEN. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Vinogradi. Kuća nije sposobna za život, poseduje sve priključke. Plac je pogodan za izgradnju stambeno-poslovnog objekta i nalazi se u mirnom delu naselja. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za frizerske, kozmeticke usluge ali i sve vrste kancelarijskih poslova. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 4.000 €, 2668,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju šumsko zemljište površine 2668 m2 u Ljubiću kod Knića. Do parcela se dolazi putem od motela Ravni gaj. Blizina magistralnog puta Kragujevac-Kraljevo. Pogodno za vikendicu, kampovanje i odmor u prirodi. Uknjiženo. Vlasnik 1/1. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi na prizemlju i ima ukupnu površinu od 18m2, dok je uknjiženo 14m2. Stan je funkcionalan i pogodan kako za svakodnevno stanovanje, tako....