• GoHome Professional
nekretnine ŠUMADIJSKI OKRUG pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine ŠUMADIJSKI OKRUG pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ŠUMADIJSKI OKRUG pogodan

  • Za upit "nekretnine šumadijski okrug pogodan" pronađeno 191 nekretnina - prosečna cena 743 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 500 m2
    • 610 m2
  •  Po ceni
    • do 18000 eura
    • do 23000 eura (prosečna cena)
    • do 27000 eura
    • do 231 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KNIĆ, 5.000 €, 3623,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića, površine 3623 m2. Postoji mogućnost prenamene u građevinsko. Do parcele se dolazi putem od motela Ravni gaj. Pogodno za vikendicu, kampovanje i odmor, ali i za izgradnju kuće na selu. Postoji mogućnost uz doplatu i kupovine....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelepo sređen lokal u blizini škole 21. oktobar. Podeljen je na tri kancelarije (po potrebi, lako se može pretvoriti u jedan prostor). Mokri čvor. Pogodan za sve namene. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokala u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se iz dva nivoa, donji je oko 35 m2 i gornji oko 20 m2. Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 62.000 €, 4790,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo na prodaju poljoprivredno zemljište koje se nalazi u blizini Enmona. Plac je pogodan kako za život, tako i za poslovne svrhe ( proizvodne hale, magacinski prostor). Na zemljištu su izgrađeni sledeći objekti koji su u procesu legalizacije: vikendica, garaža i pomoćni objekat.Na....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 62.000 € na 55.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 17,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.000 €
25.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal pogodan za sve vrste delatnosti. U strogom centru grada u pešačkoj zoni, okružen brojnim kafićima i lokalima.Ukupna izmerena površina 27m2. Mokri čvor. Moguća zamena za stan u Beogradu. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 15.000 €, 45,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele, od kojih je jedna građevinsko, a druga poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4125 m2. Kuća se nalazi u blizini centra sela, osnovne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodično imanje u naselju Ćava, u Kragujevac, smešteno na prostranom placu površine 39 ari, koje pruža odlične mogućnosti za stanovanje, ali i za različite dodatne namene. Na placu se nalazi glavna kuća čvrste gradnje, zidana osamdesetih godina, spratnosti prizemlje +....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno zemljište po kulturi njiva pete klase. Pravougaonog je oblika, širine 25m a dužine 123m. Struja prolazi pored samog placa. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 85.800 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte klase klase.Nalazi se u blizini naselja, pogodno za gradnju vikendice ili etno sela..Do placa vodi nekategorisani put Za sve informacije i....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 950.000 €, 7611,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Priključena je struja i voda, na istom je započeta gradnja hale i urađen....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 100.000 €, 3050,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na jezeru, na putu Knić Čačak, površine 3050 m2, sa neuknjiženom vikendicom 32 m2. Na placu se nalazi arteski bunar, sagrađena je i vikendica koja nije uknjižena, površine 32 m2, kao i terasa površine 21 m2. U blizini je samog jezera. Pogodno za odmori i za izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 52,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor od 52 m2 na dobroj lokaciji kod glavne Autobuske stanice, Železničke stanice, i robne kuće Tri o. Prostor se sastoji iz 2 veće prostorije, jedne male prostorije i toaleta. Poslovni prostor je kompletno renoviran i pogodan je za širok spektar delatnosti,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 71.100 €, 4625,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Maršiću, površine 46,25 ari, pavougaonog oblika, pored asfaltnog puta. Plac je pogodan za gradnju poslovnih i stambenih objekata. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 51.500 €, 1652,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko. Parcela se prostire na uglu dva puta, pogodno za stambeni objekat ili bilo koju drugu namenu. Gradska kanalizacija pored samog placa, voda na placu i struja. Na placu ima stara kuća koja je upisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 28.000 €, 18,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Stanovu, okružen stambenim zgradama, pogodan za razne delatnosti. Poseduje mokri čvor i dodatnu prostoriju koja je van uknjižene kvadrature. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za frizerske, kozmeticke usluge ali i sve vrste kancelarijskih poslova. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.100.000 €, 2000,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se proizvodno magacinski prostor u Kragujevcu Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 17,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za kancelarisko poslovanje .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 47.600 €, 23100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali postoji i ulaz sa sporednog puta. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću gradnje, a usled položaja i veličine pogodan je za sve namene....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 . Na ograđenom placu površine 441 m2, nalazi se komplet sređena poslovna zgrada, koja u prizemlju ima prijemnu prostoriju, kao i dve velike prostorije za obavljanje delatnosti, predprostor i garderober.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 39.000 €, 16000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u GUNCATIMA kod Knića, ukupne površine 1 HA I 60 ARI po ceni od 39.000 eura. Plac je celina, ograđen je, postoji i živa ograda (bagrem) koja garantuje privatnost, a nalazi se pored asfaltnog puta, u blizini škole, prodavnice, stadiona i crkve. Udaljen je 3 km od magistralnog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 127.000 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije kuće čine prizemlje koje je sređeno i na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom i spavaća soba. Pored stambenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 38,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov lokal u centru. Pogodan za razne delatnosti. Mini kuhinja, mokri čvor. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 17.000 €, 5200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac sastavljen iz tri dela. Ukupno 5182m2. Prodaje se poljoprivredno zemljište sa voćnakom potez Klisura, ukupno površine 4308m2, i šumskog zemljišta 3 klasa površine 874m2. Plac udaljen 5km, od Mladenovca, pogodan za malo domaćinstvo. Na placu ima voda i struja. Pored placa asvaltni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.150.000 €, 390,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u novogradnji centar Kragujevca U ponudi je poslovni prostor u novogradnji, smešten u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade u samom centru Kragujevca. Završetak izgradnje planiran je za kraj 2026. godine. Lokal je projektovan kao otvoren i funkcionalan prostor sa visinom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog je oblika, ograđen sa tri strane. Do placa vodi ulica koja nastavlja prema naselju Vinogradi. Površine je 2400 m2. pogodan za izgradnju stambenog....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 663,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 663 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 1650,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na prodaju u Jovanovcu. Pogodan za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Nalazi se pored glavnog asfaltnog puta. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 3618,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog prostora. Plac čini dve parcele. Dozvoljena je gradnja. Plac je pored ulice celom širinom. Postoji mogućnost kupovine i dodatnih parcela, koje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 159.650 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine: Višespratna kuća sa prostranim i funkcionalnim rasporedom Svi spratovi kompletno namešteni osim trećeg, koji je bez nameštaja – idealan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 61.800 €, 1470,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Maršiću od 14,70 ari. Zemljište je gradsko građevinsko, a po kulturi njiva. Parcela je tamponirana i nasuta. Kanalizacija i voda na placu, a priključak za struju na ivici parcele. Izlazi na dva puta, pogodno za auto placeve, za parking kamiona, stovarište ili magacinski....

 
 
 
  Plac, RAČA, 40.000 €, 54557,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m jedna od druge. Parcele su poljoprivredcno zemljište. Na parceli površine 22486 m2, nalazi se deo površine 500 m2, koji je građevinsko zemljište....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 1503,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC U JOVANOVCU, PORED GLAVNOG PUTA, POGODAN ZA HALU. UKNJIZEN. .

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 630.000 €, 6854,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Blizina svih priključaka i puta. Vlasnik 1/1. Parcele, kao i objekti su uknjiženi, postoji mogućnost parcelacije i preparcelacije.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 235.000 €, 213,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na odličnoj lokaciju u naselju Ilićevo na 15,70 ari placa. Kuće su odlične gradnje i nalaze na ravnom i prostranom placu na kome se nalaze pomoćne prostorije i boksovi za pse. Plac je atraktivan i pogodan i za poslovnu aktivnost jer se nalazi na veoma prometnoj....