• GoHome Professional
nekretnine pantelej niš što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine pantelej niš što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pantelej niš što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine pantelej niš što jeftiniji" pronađeno 685 nekretnina - prosečna cena 1.435 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.200 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je garsonjera u moderno dizajniranoj novogradnji, na dobroj lokaciji u Čalijama. Površine je 36,86m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kombinovane sobe i kupatila. Moderan dizajn odlikuje se jednostavnošću i funkcionalnošću prostora. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 69.000 €, 44,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan,jednoiposoban stan na drugom spratu u zgradi kod pošte u Dutrlanu, Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, terase. ima podrum i parking mesto. u blizini je pošta, autobusko stajalište,vrtić i škola ....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 69.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

prodaje se plac do puta u Podviniku gradsko gradjevinsko zemljiste pogodan za izgradnju.Za vise informacije pozvati-065/222 3922,065/883 3446.Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 69.690 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking na platou. Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa. Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 40 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Donjoj Vreženi . Nalazi se u prizemlju zgrade koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 53m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog dela koji predstavlja jednu sobu, degažana, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.000 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan P=38m2+4m2 terasa, na odličnoj lokaciji preko puta Beverli Hilsa. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od:ulazni hodnik, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba,terasa. Stan poseduje podrum.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 72.200 €, 87,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov jednoiposoban stan sa prostranom terasom, na III spratu rekonstruisane zgrade, na odličnoj i mirnoj lokaciji u Durlanu, blizu škole, marketa, pijace i autobuskih stajališta. Nalazi se na III spratu zgrade i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom , spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.000 €, 33,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i spavaće sobe.Stolarija u stanu je PVC, na podovima je laminat i keramika, a grejanje u stanu je na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 643,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, na Podviniku, blizu Matejevačkog puta, površine 643m2 sa objektom u izgradnji, u sivoj fazi, površine u osnovi 120m2 (P+I+II) ukupne površine 360m2. Ispred objekta je bunar sa vodom dubine 17m. Plac je uknjižen, privatna svojina, čisto....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 74.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 67.000 € na 74.250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 74.250 €, 50,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.000 €
01.05.2026 - 74.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.440 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,52m2, na I spratu stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.610 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,63m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo uređeno i prostrano potkrovlje stan u kući objekat ima suteren, vp, sprat i potkrovlje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i prostrane terase. Na podu je laminat i kvalitetna keramika, stolarija je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 1754,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz 2. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. Plac, Niš - Gornja Vrežina | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna, na polovini placa, 163m2 od 327m2 ukupno. Grejanje na struju. U funkciji je trosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu površine 50m2 i placem od 1,65a. Kuća je useljiva, samostojeća, plac je blagi pravougaonik. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dve sobe i kupatila. Grejanje je na TA i čvrsto gorivo. Kuća ima brodski pod, podovi su obloženi laminatom, a u kuhinji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte i Maksija u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na placu od 163m2. Kuća je smeštena u donjem delu placa, tako da prednji deo predstavlja dvorište od nekih 110m2. Nepkretnost je površine 50m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz 2. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.190 €, 38,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.200 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, uknjižen, sa površinom 54m2. Stan je u polusuturenu, u novom objektu sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. U stanu je na podu keramika, etažno grejanje sa kotlom na struju kao i inveter klima. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.300 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u Durlanu na mirnoj lokaciji sa osam stanova .Stan od 38,57 m2 na 1.2.i 3. Spratu po ceni od 75300 evra. Stan od 41,50 m2 na 1,2 i 3. spratu po ceni od 81000 evra Cene su sa pripadajućim parking mestom. ZA RAZGLEDANJE POZOVITE 0641750056 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.560 €, 46,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik i Kole Rašić škole, 10 minuta hoda do centra grada, Difa, Ekonomskog fakulteta Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 135,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u Durlanu (u blizini ´Slatke kuće´). Površina stana je 56m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i zastakljena terasa. Na podu je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.760 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.33 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.815 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.36 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura, idealni kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija: Jednoiposobni stanovi od 44 m² Dvoiposobni i trosobni stanovi do 67 m² Cena: 1.800 € po m² sa PDV-om Mogućnost povraćaja PDV-a za prvu kupovinu Uz stan se dobija parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.740 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 44,30m2, nalazi se na I spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 444)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>