• GoHome Professional
nekretnine novi sad što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine novi sad što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad što manji

  • Za upit "nekretnine novi sad što manji" pronađeno 58 845 nekretnina - prosečna cena 2.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u podzemnoj garaži na -2 nivou moderne nove stambene zgrade na Novom Naselju. Veličina garažnog mesta je 12,25 m2. Podzemni parking ima veliki, komforan ulaz/izlaz uz fizičko obezbedenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je uknjiženo, bez tereta. Takođe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1325 NS PRO – lokal, 12m2, Novo naselje, ulica Vladike Ćirića Pogodan za razne delatnosti, uknjižen Prodajna cena nepokretnosti: 33.000e Agencijska provizija 3% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti. Kontakt - 063519533 , 021557592, office@stanovi. rs ,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m², smeštena jedno iza drugog (oznake 20 i 21 na slikama). Garažna mesta se nalaze u urednoj i lako pristupačnoj garaži, idealna kako za lično korišćenje. Prodaju sepo ukupnoj ceni od 25.000 €, u koju je već uračunata agencijska provizija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal površine 12m² na Novom Naselju. Lokal je u dobrom stanju i poseduje sopstveni mokri čvor. Grejanje se plaća samo u toku zimske sezone i mesečni trošak iznosi približno 3.000–3.500 dinara. Trenutno je izdat, što ga čini odličnom prilikom za investitore i sve koji žele....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Umorni ste od traženja parkinga na Detelinari? Obezbedite svoje parking mesto na sigurnoj i kontrolisanoj lokaciji – Sajam kompleks, Nova Detelinara! Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Kvadratura: 12m² Broj mesta: 1 Cena: 19.000€ (cena sa uračunatom agencijskom provizijom) Prodaje....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara Prodajem garažno parking mesto na Novoj Detelinari u suterenu zgarde. Nalazi se u ulici veselina Masleše, korisne površine 12m2. Uknjižen je u katastru 1/1 bez tererta i zabeležbi. Kontakt-0668442270 Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lokal u samom centru grada. Odličan lokal za tihu delatnost. Lokal se nalazi u pasažu, u zgradi novije gradnje. Bez dodatnih ulaganja. Uknjižen 1/1. Nisu potrebna ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 12 m2 u samom centru grada, nalazi se na drugom spratu, u zgradi postoji lift, uknjižen bez tereta, useljiv po isplati. Kontakt: 0693831003 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u pešačkoj zoni . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lokal u samom centru grada. Odličan lokal za tihu delatnost. Lokal se nalazi u pasažu, u zgradi novije gradnje. Bez dodatnih ulaganja. Uknjižen 1/1. Nisu potrebna ulaganja. Za više informacija pozovite 0631231262 Agencijska šifra: 523859 Internet, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan mali kancelarijski prostor u strogom centru grada. Mirna ulica u dvorišnom delu novije zgrade. Lokal se nalazi u prizemlju, odličan za kancelarije, male zanatske radionice, lične uslugei sl. Mali troškovi komunalije. Odmah useljiv. kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.000 €, 12,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lokal 12 m2 na dobroj lokaciji na Novom Naelju kod Crkve u ul. Vladike Ćirića. Lokal poseduje svoj sanitarni čvor. Ulični izlog. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na: www.status-nekretnine.com A57-21316 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED BR,182 Starija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji, Grbavici. Nalazi se u blizini Bulevara oslobođenja, Futoškog parka, centra grada i svih ostalih potrebnih sadržaja.. Još jedna prednost ove garsonjere su i niski troškovi. Kompletno je nameštena novim nameštajem i odmah je useljiva. Pozovite za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na ful lokaciji u gradu.Ima vodu,toalet.Može mobil shop,agencija,pozamanterija ,menjačnica ili druga delatnost.Useljiv odmah. Cena 300e sa svim troškovima,depozit u visini kirije+agencijska provizija 50% cene zakupa jednokratno. Kontakt 063590321 Jelena Đava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se lokal – Bulevar Oslobođenja 🏙️ U ponudi je ulični lokal površine 12m² , smešten na jednoj od najfrekventnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja . Lokal se nalazi u prizemlju i poseduje direktan ulaz sa ulice, što ga čini idealnim za privlačenje prolaznika.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98983. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad - Novo Naselje | Prodaja · 13m² · 30.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123519, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto povrsine 13 m², u suterenu novoizgradjene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlicna lokacija....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 13,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dva garažna mesta na Bulevaru Patrijarha Pavla, u podzemnoj garaži u novom modernom kompleksu stambenih zgrada. Garažna mesta se nalaze na nivou -2, veličine 13m2. Garaže imaju veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054177, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 13M2, SPRAT 3/3 POVOLJNA NEKRETNINA, MOŽE NA KREDIT / KREDIT ZA MLADE!!! U ponudi je uknjižena garsonjera na trećem spratu, skromna, ali skladna i prijatna. U prirodi deluje prostrano, inače je površine 18m2, ali uknjiženo na 13m2. Grejanje....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Socijalno, 29.000 €, 13,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000393 Prodaja garaže Novi Sad, SOCIJALNO, 13m2. NADZEMNA Oglašavamo prodaju uknjižene nadzemne garaže , u dvorištu zgrade, u blizini centra. Dimenzije garaže su:širina 235cm, visina 211cm, dužina 560cm. KONTAKT:Aleksandra Bosnić, master prodaje, br.licence 1607, TELEFON: +38163578871....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Zmaj Jovina, Novi Sad, 21000€, 13m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Zmaj Jovina, Novi Sad Zmaj Jovina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.870 €, 13,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na samom kraju Telepa i početku Adica. U pitanju je nameštena garsonjera u blizini Bulevara patrijarha Pavla. U samoj okolini nekretnine nalazi se sve što je potrebno za život, pekare, prodavnice, pošta, linije autobusa i još mnogo toga. Stan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 13.500 €, 13,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična garaža u suterenu zgrada, ima svoj prozor. Lokacija atraktivna u blizini pijace. Prava investicija ! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u Radničkoj ulici, u blizini Keja, Suda, Fakulteta... Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132493, uknjizen. Prodajem uknjizenu garazu u Gagarinovoj ulici, 13m2, ima struju, na odlicnoj lokaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.150 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 16.100 €, 13,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u suternu zgrade. Odlična lokacija. Za sve dodatne informacije pozovite. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 13,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98983. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123519, struja, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garažno mesto površine 13 m², u suterenu novoizgrađene zgrade Palata Komenski, na atraktivnoj lokaciji – Trg Komenskog, Grbavica. Pogodno za jedno vozilo, idealno za stanare zgrade ili kao investicija, odlična lokacija....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade. Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 13m2 Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garaža u ulici Petra Drapšina, Ulaz u garažu iz ulice, kolektivna garaža, sa dvokrilnim vratima na ulazu. Dimenzije garaže su: dužina 5,6m, širina 3.13m i visina 2,18m. Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom. Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 13,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 13m2, uknjižen 1/1. Postoji mogućnost kupovine i lokala pored, takođe od 13m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 47.380 €, 13,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana i moderno uređena garsonjera od 13m², smeštena u atraktivnom delu Novog Sada – naselje Socijalno, svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Idealna je za studente, samce ili kao investicija za kratkoročno/dugoročno izdavanje. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 26.780 €, 13,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: E mail: office.nsgroup@gmail.com Mobilni: 0616178229 Agencijska sifra : 553101 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 35.020 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 31.930 €, 13,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Specifična nekretnina na iztuzetnoj lepoj i atraktivnoj lokaciji na potezu Cara Dušana. Visina u stanu do plafona je na jednoj strani cca 190 cm a na drugoj prema dvorištu je cca 160 cm. Stan je za kompletno ulaganje, u osnovi je funkcionalan raspored. Grejanje je na kaljevu peć koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 491)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com