• GoHome Professional
nekretnine novi sad što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine novi sad što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad što manji

  • Za upit "nekretnine novi sad što manji" pronađeno 58 913 nekretnina - prosečna cena 2.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • parket
    • centralno grejanje
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132493, uknjižen. Prodajem uknjizenu garazu u Gagarinovoj ulici, 13m2, ima struju, na odlicnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 26.780 €, 13,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u Sadovima. Za više informacija pozovite naše agente... .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 53.050 €, 13,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Zmaj Jovinoj! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 35.020 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana i moderno uređena garsonjera od 13m², smeštena u atraktivnom delu Novog Sada – naselje Socijalno, svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Idealna je za studente, samce ili kao investicija za kratkoročno/dugoročno izdavanje. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na samom kraju Telepa i početku Adica. U pitanju je nameštena garsonjera u blizini Bulevara patrijarha Pavla. U samoj okolini nekretnine nalazi se sve što je potrebno za život, pekare, prodavnice, pošta, linije autobusa i još mnogo toga. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 13,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, lokal 13m2+3m2, cena 60.000€. Tel. 064/563-0046, 065/636-7777 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: E mail: office.nsgroup@gmail.com Mobilni: 0616178229 Agencijska sifra : 553101 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, bez ulaganja-najpovolnjija garsonjera. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u Sadovima. Za više informacija pozovite naše agente KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku uslugu i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novoj zgradi. Stan se nalazi na prizelju. Sadovi! Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Egzit, Garsonjera ,Petrovaradin 130e++Agencijska oznaka 9117011. Izdaje se mala garsonjera 13m2 Petrovaradin, postoji i parking. Stan ima klimu. Grejanje na gas ,izuzetno mali troskovi.Mioze i za Egzit cena je 80e po danu. Cena 130e+depozit +50% agencijska provizija od prve zakupnnine....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Sajmište, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052532. GARSONJERA, DETELINARA, 14m2 Prodaje se garsonjera od 14 m² na atraktivnoj lokaciji u Detelinari, u mirnoj ulici sa kompletnom infrastrukturom, orijentisan prema dvorišnoj strani punoj zelenila. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i komplet je renoviran!. Svaki kvadrat....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 20.500 €, 14,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000441. NOVI SAD, KRALJEV PARK, GARAŽA, 14m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži modernog i izuzetno traženog kompleksa Kraljev park u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Garažno mesto je pravilnog oblika, lako pristupačno i pogodno za svakodnevno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 17.300 €, 14,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u suterenu zgrade .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Sajam, 18.800 €, 14,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) Garaza, Novi Sad....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 14,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000446.. TELEP - JUŽNI, GARAŽNO MESTO 14M2.. Na prodaju uknjiženo garažno mesto u suterenu nove zgrade na Telepu. Za više informacija pozovite KONTAKT: Marina Filagić, direktor prodaje, licenca broj: 4289,tel: +381641369092 (Solis nekretnine, Novi Sad, upisan u Registar....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081039, NOVI SAD, DETELINARA, 14 M2 Oglašavamo prodaju odličnog uličnog lokala na dobroj lokaciji. Lokal je pod stalnim zakupom od kada je zgrada napravljena. Za više informacija pozovite. KONTAKT: Nevena Milovanović Šević, menadžer prodaje, licenca broj: 3961, telefon:....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000454....Prodaja garažnih mesta Novi Sad, Valentina Vodnika. Na prodaju garažna mesta u suterenu zgrade. Za više informacija nazovite naznačen kontakt. Valentina Vodnika.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 14,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan. Pozicija stana je perfektna jer su na svega par minuta hoda restorani, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, srednja škola gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj", pešačka....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 26.530 €, 14,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u dvorištu zgrade u blizini Socijalnog i Bulevara oslobođenja, ulica Slovačka, površine 14m2. U cenu uračunata agencijska provizija. Uknjiženo, 1/1 bez tereta. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt broj 061/61-40-565 i 069/640-221 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 32.000 €, 14,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na Detelinari. Nalazi se u neposrednoj blizini autobuskog prevoza, prodavnica, pekara, pošte i svega neophodnog za svakodnevni život... Stan je odličan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 37.600 €, 14,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 24.300 €, 14,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128817, struja, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad - Grbavica | Prodaja....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. 14 m2 ... Za perezentaciju iste pozovite: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22365 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto površine 14 m² na Adamovićevom naselju. Garaža se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, sa lakim pristupom i dovoljno prostora za parkiranje većih vozila. Ulaz je obezbeđen, što pruža dodatnu sigurnost za vaše vozilo. Lokacija je izuzetno pogodna – miran kraj....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo suterensku garazu na Podbari, u Almaškom kraju. Garaža je u suterenu zgrade, površine je 14m2. Papirološki uredna, vlasnik 1/1. Pogodna je za manji auto ili magacin zbog prilaza. Dimenzije su sledeće : dubina 4,38 , širina 3 i visina 2m, s tim što je ulaz širine 2,40m. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.380 €, 14,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! Agencijska oznaka stana 1101056 , Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 230e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 14,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu. Prizemlje u manjem stambenom objektu. Gasno grejanje. Ukniženo bez tereta. Kontakt 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088 Garsonjera,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 24.300 €, 14,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128817, struja, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Betanija, 24.200 €, 14,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto površine 14,37 m² u suterenu nove zgrade, u blizini Kliničkog centra, u naselju Jodna Banja, Novi Sad. Garažno mesto je uknjiženo 1/1, što obezbeđuje sigurnu i urednu kupovinu. Za više informacija pozovite: 065 385 88 81, Irena www.status-nekretnine.com A57-22489....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 20.500 € na 22.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 22.250 €, 14,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 19.600 €
01.02.2026 - 20.000 €
13.02.2026 - 20.500 €
24.04.2026 - 22.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade. Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 14m2 Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 30.900 €, 14,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan višenamenski lokal. Nalazi se u centru grada. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.350 €, 14,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Zmaj Jovinoj! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 52.200 €, 14,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija, na samo 5 minuta hoda do centra grada! Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju, idealnu kako za život tako i za izdavanje! Uknjižena je 1/1 na vlasnika, a moguća je kupovina putem kredita. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 46.350 €, 14,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Futoskom putu. Garsonjera se nalazi na 4.spratu bez lifta nije poslednji sprat u zgradi Garsonjera je potpuno renovirana, poseduje hodnik, kupatilo, sobu i kuhinju. Uknjizena je na 14m2. U prirodi ima 17m2. Garsonjera ne zahteva nikakva ulaganja. Ugradjena PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 55.900 €, 14,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija,na svega 5 minuta hoda do centra grada ! Odlična investicija,pogodan kako za život tako i za izdavanje ! Uknjižena 1/1 na vlasnika,moguća kupovina putem kredita. Za više informacija o nekretnini kao i razgledanju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru od 14m2. Odlična kao investicija, trenutno je izdata za 230e. Kompletno renovirana od poda do plafona. U okolini se nalaze škole, vrtići, sve što je neophodno za život. Autobuska stanica je 2 min laganog hoda od stana. Za više informacija kontakitrajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 49.440 €, 14,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 489)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>