• GoHome Professional
nekretnine novi sad što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • nekretnine novi sad što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine novi sad što jeftiniji" pronađeno 59 104 nekretnina - prosečna cena 2.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • podno grejanje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 28.840 €, 24,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 28.840 €, 24,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Socijalno, 29.000 €, 13,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000393 Prodaja garaže Novi Sad, SOCIJALNO, 13m2. NADZEMNA Oglašavamo prodaju uknjižene nadzemne garaže , u dvorištu zgrade, u blizini centra. Dimenzije garaže su:širina 235cm, visina 211cm, dužina 560cm. KONTAKT:Aleksandra Bosnić, master prodaje, br.licence 1607, TELEFON: +38163578871....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u pasažu u Jevrejskoj ulici. Izuzetno mirna lokacija iako je u centru grada. U blizini svi sadržaji neophodni za svakodnevni život: pijaca, prodavnice, gradski prevoz, centar grada i pešačka zona Ima kuhinju, klimu, kupatilo sa veš mašinom i veliku terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan,ulično orijentisan.Zgrada uvučena sa Bul.Oslobodjenja, ima parking .Stan je kompletno renoviran.U sklopu stana je i podrumska ostava. Za više informacija pozovite nas 0668443377. Useljiv od 01.08.2025. godine. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep salonski stan,renoviran i kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo, terasa,na 1 spratu bez lifta,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 500 e+ depozit + ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u prizemlju Kuhinja opremljena Odmah useljiv Kontakt na tel 0694416635 Potreban depozit.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje stana 53m u Novom Sadu na III spratu ulica Janka Čmelika, stan je dvorišno orijentisan, kompletno opremljen, odličnog rasporeda, sve je iz hodnika,u stanu se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa (ostavom), spavaća soba, kupatio,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan, namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na par minuta hoda do centra grada. Strukturno je dvosoban, opremljen modernim nameštajem i tehnikom. Ono što izdvaja ovaj stan od drugih je zajednički prostor u dvorištu zgrade. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109267.Izdaje se namešten dvosoban stan (53m2) u centru grada. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan, modernog i neobičnog enterijera, na trećem spratu zgrade u Ulici Teodora Pavlovića, sa parking mestom. Sa terase se pruža lep panoramski pogled. Stan idealan za sve koji žele da se opuste i uživaju u svom domu. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj moderno opremljen jednoiposoban stan predstavlja idealan dom za one koji traže udobnost, stil i funkcionalnost. Nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Odiše svetlošću i svežinom jer je sve u stanu novo. Troškvi su minimalni, van grejne sezone iznose oko 4000din. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104363. Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen dvosoban stan (45m2) na drugom spratu zgrade sa liftom kod futoške pijace. Stan nije useljavan od kada je renoviranje i opremanje završeno. Uz stan dobijate i parking mesto u suterenu zgrade, a postoji opcija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.300 €, 23,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice u blizini Kamenjara,na visokom prizemlju,prodaje se kompletno nameštena garsonjera,uknjižena i odmah useljiva.Stan se trenutno greje na struju sa mogućnošću prikopčavanja na gas.(koji je na zgradi)Za više informacija pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.400 €, 49,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109895.Izdaje se dvosoban, moderno opremljen stan od 49m2 na 4. spratu luksuzne zgrade sa liftom, na Grbavici. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Stan je useljiv od 01.08.2025. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 29.400 €, 49,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110575.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan (49 m2) na drugom spratu zgrade na Podbari. Useljiv od 01.06.2025. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa, Pupinove palate i Bulevara oslobođenja. Predstavljaju ga dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam luksuzno opremljen dvosoban stan i prostran prostor namenjen udobnom i sigurnom životu. Kompletno je namešten i poseduje svu potrebnu tehniku, a uz stan ide i garažno mesto koje dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Stambeni objekat u kojem se stan nalazi obezbedjen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.400 €, 49,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban kompletno namešten stan u centru. Stan se nalazi na 4. spratu u novijoj zgradi sa liftom.Plaćanje je mesečno , potreban je depozit i jednokratno agencijska provizija u visini 50% od jedne mesečne kirije.Kontakt telefon 0601313137 - Šifra nekretnine: 9100413 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran stan. Nekretnina se može izdavati namešten, ili prazan kao poslovni prostor. Trenutno su u toku završni radovi, stan će biti useljiv od 01.09. Idealna lokacija stana, neposredna blizina limanska pijaca, Merkator, Promenada. Za više informacija nazovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110811. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa lifotm, u Starom gradu, u Radničkoj ulici. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji i mogućnost iznajmljivanja garaže.Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i svetao, renoviran trosoban stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici, u blizini centra grada kao i samog keja. U blizini stana se takodje nalazi i osnovna i srednja skola. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, kao i terasu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100509. Novi Sad. Centar – Banovina/Izvšno veće. Ulica Miroslava Antića. Preizemlje. 59M2. Idealno za poslovni prostor/tiha delatnost/. Lako za objasniti lokaciju, blizina svih neophodnih sadržaja. Odvojena kuhinja. Sobe dimenzija 4.5*3.6m i 4*3.2m.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 10,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545566 -Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 16,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji Socijalno - ulica Dostojevskog. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Odmah useljiv. Pet friendly, postoji mogućnost zakupa i garaže od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan 54m2 u strogom centru grada. Navedena cena 550e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i dobar internet. Stan je na 1 spratu zgrade - donja etaža: veliki dnevni boravak, kuhinja , trpezarija, kupatilo, na spratu je jedna veća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miše Dimitrijevića izdajemo namešten dvoiposoban stan.Stan se nalazi na I spratu.Dnevni boravak,dve spavaće sobe,odvojena kuhinja,dva kupatila,terasa.U stanu je nova klima i bela tehnika. Useljivo od 01.augusta. Najtraženija lokacija. Nataša 060/424 97 72 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 29.870 €, 13,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na samom kraju Telepa i početku Adica. U pitanju je nameštena garsonjera u blizini Bulevara patrijarha Pavla. U samoj okolini nekretnine nalazi se sve što je potrebno za život, pekare, prodavnice, pošta, linije autobusa i još mnogo toga. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na najatraktivnijoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Spensa Nalazi se na IV spratu nove stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 680)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>