• GoHome Professional
nekretnine novi sad što jeftiniji - GoHome traženje oglasa na webu
  • nekretnine novi sad što jeftiniji - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine novi sad što jeftiniji" pronađeno 59 104 nekretnina - prosečna cena 2.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • novogradnja
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 37,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SUTEREN, ima po 3 manja prozora u obe sobe,dovoljno svetlosti, uz manja ulaganja,svugde kamene pločice i podno grejanje sa regulacijom-mali troškovi,leti hladno, a zimi toplo. Okrenut ka velikom makadamskom parkingu. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053151 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

GARSONJERA, na vrlo popularnoj lokaciji, za vise informacija, pozovite nas. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 32.960 €, 42,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvorišni stan na lepoj lokaciji na Klisi. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1325 NS PRO – lokal, 12m2, Novo naselje, ulica Vladike Ćirića Pogodan za razne delatnosti, uknjižen Prodajna cena nepokretnosti: 33.000e Agencijska provizija 3% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti. Kontakt - 063519533 , 021557592, office@stanovi. rs ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110617.Izdaje se moderan, kompletno namešten, svetao dvosoban stan (55m2) na prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.09.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem dupleks stan u centru Novog Sada - Stan je odmah useljiv! U ponudi je prijatan dupleks stan na odličnoj lokaciji u samom centru grada.Stan se sastoji iz dve etaže:Donja etaža obuhvata prostranu dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo.Na gornjoj etaži nalazi se spavaća soba sa više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura:21 m2 - 33225 eur26 m2 - 41270 eur28 m2 - 44080 eurVredi pogledati!!!0611436777 ID oglasa: 43253. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 33.480 €, 12,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2022.,

www.indomio.rs

Komplet renovirana garsonjera, odlična. Pozovite naše agente za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.500 €, 26,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u kući, ulaz sa ulice. Povoljno! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Telepu. Stan se izdaje kompletno namešten, ali postoji i opcija rentiranja i praznog. Nekretnina se nalazi u mirnom delu ovog gradskog naselja. Izuzetni niski računi, garaža od 17m2 i parking mesto, samo su neke od prednosti ovog funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 67 m² u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, odvojenog wc, kao i terase. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade. Sa terase stana pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi . Fantastičan dvosoban stan na Podbari, na samo par minuta od strogog centra grada. Nekretnina je kompletno renovirana i opremljena modernim novim nameštajem. Stan je dvostarano orijentisan. Odmah je useljiv. Za više informacija nazovite našu agenciju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110981. Kompletno namešten prostran dvosoban stan površine 67m2, koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Matice srpske. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom ( "open space" koncept....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.550 €, 61,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! 2. Sprat - Ulično orjentisan i Grejanje gas. Klima,sudomasina, kombinovana susenje pranje veša! Nije pet frendly. Cena je 550€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111102.Izdaje se izuzetno lep, namešten dvosoban, dvorišno orijentisan stan (56 m2) u ulici Stevana Musića, u blizini fakulteta, Dunavskog keja , trznog centra, Spensa. Stan je kompletno namešten, poseduje spavaću sobu, kupatilo, terasu, ostavu, kuhinju i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban-Nova Detelinara Izdaje se dvosoban namešten stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine plus pola mesečne zakupnine agencijska provizija(jednokratno). Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189746 - Dvosoban stan u centru grada. Nalazi se u blizini Dunava, fakulteta i SPENS-a. Sastoji se iz jedne spavaće sobe , dnevnog boravka i izdvojene kuhinje, kupatilo i toalet. Terasa sa pogledom na ulicu. Grejanje je centralno gradsko. U blizini dovoljno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110178.Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (45m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini centra grada. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta uz dodatnih 50e. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Između zgrade suda i Spensa, u ulici Maksima Gorkog 6 izdaje se dvosoban stan od 52m2, nedavno kompletno renoviran, na visokom prizemlju sa pogledom na glavni ulaz suda. Stan se izdaje nenamešten, pogodan za obavljanje poslovnih delatnosti, kancelariju. Za sve informacije zvati na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno renoviran poslovni prostor kod Osnovnog suda i Spensa. Visoko prizemlje. Ovaj poslovni prostor čine dve prolazne kancelarije, opremljena kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 20,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111132. Izdaje se kompletno namešten trosoban stan, na 2. spratu nove zgarde sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 680)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>