• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan" pronađeno 2 038 nekretnina - prosečna cena 2.936 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja!Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju ekskluzivan, autentičan i egzotičan stan u samom centru Novog Sada, koji se nalazi u mirnoj ulici koja obezbeđuje mir stanarima. Luksuzno je opremljen i tu se vodilo računa o svim detaljima: rasveta, keramika, kupatilo, zidovi, kuhinja Stan je izgrađen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 391.400 €, 112,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – ulica Maksima Gorkog, idealno pozicionirana između centra grada, Limana i univerzitetske zone. Stan se nalazi na petom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad luksuzan'
162.000 €
275.000 €
82.400 €
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 180.000 €, 46,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1318 NS PRO – 2-soban, 46m2, ul. Branka Bajića, novogradnja Kompletno i luksuzno opremljen dvosoban stan sa pripadajućim otvorenim parking mestom. Vrhunska oprema i enterijer. Odmah useljiv Stan se prodaje u viđenom stanju. 3.sprat (lift) Prodajna cena nepokretnosti: 180.000e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 298.700 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dupleks od 113 m2 u naselju Jugovićevo, u tihoj četvorospratnoj zgradi sa liftom. Prva etaža se sastoji od hodnika, toaleta, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dok se na drugoj etaži nalazi spavaća soba, kao i dečija soba koja je adaptirana u walk-in garderober. Poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.900 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom, i kupatilom, velika trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 750.000 €, 582,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vila od 582 m2 Po+Pr+Sp+PK , suterenskim prostorom i sa prostranim lepo uređenim dvorištem . Ograđena je visokom betonskom ogradom sa tri strane i ulaznom kapijom od kovanog gvožđa sa prednje strane sa daljinskim upravljanjem , video nadzorom, zaštićeni ste u svom intimnom prostoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 122,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, lux, Bulevar Evrope++|++Potpuno nov, neuseljavan stan na Bulevaru Evrope. Liftom se ulazi direktno u stan. Garaža u suterenu zgrade. Vrhunski kvalitet nameštaja i ostale opreme. Master soba sa kupatilom + 2 spavaće sobe. Useljiv odmah. Kontakt: 0631119000 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 111.817 €, 37,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su 4 luksuzna stana na trećem spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130704, IV/VI, lift, terasa. *LUX TELEP NOVI* 82 m2, 2 spavace sobe, 2 terase. LIFT. Grejanje: GAS, prema utrosku. Stan za porodicu koja trazi mir, komfor i kvalitetnu lokaciju, ali i dobru povezanost sa Limanima i Centrom Novog Sada. Stan sa pogledom na Frusku goru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

4.0 de lux stan, ul. Kosančić Ivana, sa dve garaže plus dva parkin mesta. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052818, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 67m2 Nova Detelinara, veoma urbana i tražena lokacija. U našoj ponudi veoma atraktivan i funkcionalan stan. Na prvom spratu dobro održavanog stambenog objekta, dvostrano orjentisan. Svetao, čist, prostorno sjajno koncipiran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.962 €, 47,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.420 €, 33,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi pogledati. 1030710 Za vise informacija pozovite 0691011219 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 115.250 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Strukture 2.0, 3.0 i 4.0 Kvadrature od 33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj od gradske buke, ali opet blizu svih potrebnih sadržaja što dodatno olakšava život budućih stanara. Nekretnina je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 580.000 €, 152,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052815 Prodaja stanova, luksuzan penthouse 152m2 +80m2 , nekretnine Novi sad NEPONOVLJIV PENTHOUSE, KROVNA TERASA 80m, 2 GARAŽNA PARKING MESTA, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD Sa velikim posredničkim zadovoljstvom Vam predstavljam vrhunski PENTHOUSE od 152m2 na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 283.520 €, 138,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 138m2 stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.290 €, 125,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni četvorosobni stanovi – Popovica, neposredna blizina novog mosta---Agencijska šifra 1007851.Na samom početku Popovice, u mirnom i ekskluzivnom okruženju, u neposrednoj blizini novog mosta u Sremskoj Kamenici i autobuske stanice, nalaze se moderno projektovani četvorosobni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 288.000 €, 113,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050545. NOVI SAD. LUX STAN. 113m2. Aleksandra Popovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 237.820 €, 94,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA1053858,NOVI SAD, PENTHAUS,94 M2 RETKO U PONUD I – Luksuzni penthaus sa panoramskim pogledom, Telep .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.000 €, 63,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 6/6....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak 18.05 m2, spavaca soba 12.58 m2. Blizina skola, fakulteta, drzavnog i privatnog vrtica, zatim mnostva marketa, kafeaVise autobuskih linija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.700 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.400 €, 29,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.220 €, 43,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 166.400 €, 64,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129344, III/V, uknjižen, renoviran. GRBAVICA LUX *SAMO U BEOCITY* 64 m2, 2 spavaće sobe, renoviran, neuseljavan. LIFT nov. Električni kablovi i vodovodne cevi - NOVE! Nova razvodna kutija. TV prikljucak u svim sobama. Terasa 12 m2. U stanu ostava 1,5 m2. Moze da bude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 365.000 €, 146,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053084. NOVI SAD, STANICA-SUP, PETOSOBAN STAN, 146 m2. VAŠA OAZA LUKSUZA… Predstavljamo vam luksuzan, porodični, dvoetažni stan, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina je sinonim za savršen život porodice, osmišljena do najsitnijeg detalja, sa najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.500 €, 29,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1301 NS PRO – Garsonjera, 29m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiva odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 101.500e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.500 €, 51,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053768, NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN LUX STAN, 54m2 Prodaje se kompletno renovirana nekretnina na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Dvoiposoban stan na Staroj Detelinari je moderno uređen, potpuno opremljen sa novim strujnim i vodovodnim instalacijama, novim pločicama i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 23.200 € 32 m 2 1 Petrovaradin - dvorišni stan za renoviranje Stan - Novi Sad, Petrovaradin 23.200 € Prodaja 26/02/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 366.450 €, 132,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa dve terase. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 122 m 2 4 Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top Lokaciji-povrat PDV-a-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin 257.500 € Prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 60,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 24 m2, 2 spavace sobe. Okrenut dvorisno. Juzna strana. Blizina skola, fakulteta, drzavnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjižen, nov luks. Prodaje se luksuzno namešten i opremljen trosoban stan od 69m2 u novoj zgradi. Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim pločama od kvarca, plakarima, spuštenim plafonima sa modularnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 563)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>