• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad luksuzan bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan bazen

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan bazen" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 283.520 €, 138,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 138m2 stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 152.865 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u graduSastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta.-Donji nivo kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad luksuzan bazen'
1.699.500 €
1.581.000 €
193.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 477.400 €, 270,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno samo kod nas! Luksuzna nekretnina na Sajlovu! Fenomenalna kuća novijeg datuma, građena najkvalitetnijim materijalima na tržištu. Sastoji se iz prizemlja + prvi sprat + potrkovlje od 48m2 koje nije ušlo u kvadraturu. Spoljni zidovi su debljine 55cm ( termoblok 38 + stiropor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 515.000 €, 700,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

ORIGINALNA VOJVOĐANSKA KOMPLETNO RENOVIRANA LUX KUĆA--- Agencijska šifra: 3000155  Oglašavamo prodaju autentične tradicionalne vojvođanske kuće salonskog tipa (švapska kuća), kompletno renovirane i nameštene po visokim standardima. Ovo prelepo zdanje se od ulaza- ajnfort....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 232.485 €, 80,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 269.000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U PONUDI ZA PRODAJU KUĆA LUX OPREMLJENA, UKNJIŽENA 1/1 NA IME VLASNIKA BEZ IKAKVOG TERETA, IDEALNA ZA BIZNIS/INVESTICIJU, ALI I ZA ŽIVOT. GRAĐENA OD ČVRSTOG MATERIJALA, PODNO GREJANJE, CENTRALNA KLIMATIZACIJA. UREĐENO DVORIŠTE, BAZEN, ĐAKUZI, TEPIDARIJUM (PROSTORIJA ZA RELAKSACIJU....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 200.850 €, 88,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel, rentiranje apartmana, poslovni koncept ili porodično stanovanje. Duplex ima 74 m² regularne visine + 14 m² pod kosinama, uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 669.500 €, 359,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, Osnovne škole ´ Sonja Marinković´, TC Promenada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor izgrađen je u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.490.000 €, 660,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNO PRAVO PRODAJE! U središnom delu Popovice, maloj mirnoj, slepoj ulici, na parceli sa potpunom privatnošću, luksuzna kuća sa bazenom, ekskluzivna lokacija, Popovica (F.Gora-cca 12km od centra N.Sada), stambene površine 660m2 (glavna kuća)+cca 90m2 pomoćni objekat (posebna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 260.000 €, 300,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se Panonski Mediteran Resort u Banoštoru.Resort sadrži Vilu sa 4 lux opremljena kategorizovana apartmana sa 3 zvezdice sa velikim prostranim terasama sa pogledom na Dunav.Uknjižen kao stambena zgrada sa 4 stana. Svaki stan je posebna stambena jedinica za sebe.Poseduje restoran....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 276.000 €, 74,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo prelepu, luksuzno opremljenu kuću sa bazenom na Telepu. Kuća je uknjižena na 74 m2 ali u stvarnosti ima 100 m2 i predato je za legalizaciju dela koji nije uknjižen. Idealna investicija za izdavanje za proslave, team buildinge i drugo. Naša preporuka. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 927.000 €, 300,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, novija kuća sa bazenom kod Somborske rampe. U pitanju je LUX vila koja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, šest spavaćih soba, tri kupatila, tri terase od kojih su dve oko 40m2. Kuća je bez ulaganja, na lokaciji gde su već izgrađene kuće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 947.600 €, 184,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična luksuzna kuća u mirnom delu Telepa. Kuća je novije gradnje i fantastičnog izgleda, poseduje sve što je potrebno za život i prodaje se kompletnom nameštena sa svim stvarima koje su zaista fenomenalne. Kuća je pogodna za porodični život, poseduje podno grejanje, prelep bazen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 283.520 €, 138,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 169m2 stambene površine + 120m2 dvorišta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 265.000 €, 137,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 137m2 stambene površine + 50m2 dvorišta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 360.500 €, 254,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nova luksuzna porodična kuća sa bazenom+++AGENCIJSKA OZNAKA 3044706,NOVI SAD, LIPOV GAJ,oglasavamo prodaju izuzetne, kvalitetno građene, luksuzne sedmosobne kuce korisne površine 254m2 a građevinske 357m2 na ,dve etaže, na placu od 595 m2,front 17 m,izuzetno funkcionalnog rasporeda,u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 116,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća uređena za porodični život pre dve godine najkvalitetnijim materijalima. Najkvalitetnija Rehau pvc stolarija Najkvalitetnja Bosal unutrašnja vrata i podne lajsne rađene po meri (inače se koriste kao hotelska sobna vrata sa izuzetnom zvučnom izolacijom) Dvoje aluminijumskih....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 234.900 €, 116,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena luksuzna vila sa bazenom na mirnoj lokaciji. Novi Futog. Pogled na Dunav i šetalište. Kvalitetno građena kuća (sendvič zidovi, vrhunska hidro i termo izolacija, spušteni plafoni sa modernom rasvetom), a i lepog enterijerskog rešenja. Lepo uređeno dvorište može zasigurno....