• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji" pronađeno 1 950 nekretnina - prosečna cena 2.937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • lift
    • useljiv
    • 4.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji'
309.000 €
309.000 €
21.450 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux stan u novoj urbanoj vili, nalazi se na II spratu bez lifta fenomenalne vile na Telepu.Useljiv 05.05.2025.Cena je 500€.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prilika. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan na Salajci. Veoma dobra lokacija. Blizu svih bitnih sadržaja. Povezanost sa drugim delovima grada je izuzetna. Zgradu je gradio jedan od najkvalitetnijih investitora u gradu, tako da su vam komfor i luksuz zagarantovani. Orijentacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.640 €, 44,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan - 44 m² + garažno mesto ◦ Lokacija: Radoja Domanovića 42,Salajka,Novi Sad Sprat: 1 Opis stana: • Nov, moderan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106927.Luksuzno opremljen jednoiposoban stan (42m) na prvom spratu zgrade sa liftom, na korak od pešačke zone, katedrale u strogom centru grada. Useljivo od 01.10.2024.godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno uređen dvosoban stan. U samom Centru Novog Sada. Opremljen modernim nameštajem i uređajima. Zgrada poseduje recepciju. Pogled na panoramu grada. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104363. Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen dvosoban stan (45m2) na drugom spratu zgrade sa liftom kod futoške pijace. Stan nije useljavan od kada je renoviranje i opremanje završeno. Uz stan dobijate i parking mesto u suterenu zgrade, a postoji opcija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam luksuzno opremljen dvosoban stan i prostran prostor namenjen udobnom i sigurnom životu. Kompletno je namešten i poseduje svu potrebnu tehniku, a uz stan ide i garažno mesto koje dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Stambeni objekat u kojem se stan nalazi obezbedjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep LUX dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja na duži vremenski period, isključivo zaposlenim i urednim osobama. Stan je kompletno opremljen sa novim i kvalitetnim nameštajem i komletnim posuđem i belom tehnikom (mašina za veš, za sudove, mašina za sušenje veša, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini Keja. Ova luksuzna nekretnina nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom, u objektu renomiranog investitora poznatog po vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan površine 43 m² pažljivo je dizajniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, odmah useljiv dvosoban stan u centru+++Agencijska oznaka 9116795 Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na minut hoda od ulice Laze Telečkog i tri minuta hoda do Trga slobode. Na I spratu u novoj zgradi, poseduje savremenu tehnologiju poput....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.200 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban LUX namešten stan 44m u novogradnji,komplet sve NOVO, gradsko grejanje sa kalorimetrima,uz stan ima i prelepa terasa 75m . . . stan je odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Na duzi period, za više detalja pozovite agenta Bombyx reg 217 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

De lux namešten stan na oredivnoj lokaciji, kod Limanskog Doma zdravlja.Useljiv je odmah, cena 600e.Za ozbiljne moguća korekcija.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan, lux jednoiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se proteže na površini od 50m2, opremljen potpuno novim, kvalitetnim nameštajem, sam stan je bez trunke ulaganja. Stan se nalazi u potpuno novoj ,,pametnoj,, zgradi, jednog od najpoznatijih i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 469)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>