• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan što jeftiniji" pronađeno 1 957 nekretnina - prosečna cena 2.931 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • kablovska
    • duplex
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.070 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem LUx garsonjeru na Telepu !!! garsonjera je jos lepsi uzivo racuni su mali informatika-20e uknjižen 1/1 slobodan parking u dvorištu zgrade za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 85.399 € na 73.850 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 85.399 €
22.05.2026 - 73.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 76.250 €, 33,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41439, 061 234 30 11 Stefanela, Lux stan novogradnja, sa nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.430 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 78.500 €, 44,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

**Predstavljamo Vam novu izgradnju odmah pored lux naselja Lipov gaj. **Rok izgradnje je decembar 2025. godine. **U cenu stana je uračunat PDV tako da kupci prve nekretnine mogu 10% novca da povrate. **U cenu stana je uračunato i parking mesto ispred zgrade. **Svi stanovi se prave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 79.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.klikdooglasa.com

Pažnja! Povoljno prodajem lux opremljen apartman u centru Novog Sada! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 24,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 25,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Nema lift. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama sa lezecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u samom centru grada u pešačkoj zoni. Stan ima prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja je kompletno opremljena malim kućnim aparatima i posuđem(kafe aparat, blender, mikser, mašina za sudove i veš). Dnevni boravak ima izlaz na prelepu terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.500 €, 30,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Okrenuta ka dvoristu.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem. Vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 27,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 82.150 € na 86.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 86.800 €, 31,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 82.150 €
13.03.2026 - 86.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Centralno grejanje. Kupovina garaznog mesta, u nivou ispod zgrade. Stan je izuzetno osunčan i svetao.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.150 €, 36,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, dvosoban, nova LUX vila, kupovina samo za keš! Agencijska oznaka stana 1063733, Novi sad, Telep .Izuzetnog rasporeda, kvalitetne gradnje, dvosoban stan na prozemlju urbane vile sa ozelenjenom divnom terasom ! Kupovina je samo za keš . Za dodatne informacije pozovite, Ljiljana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Odličan, komforan, moderno i luksuzno namešten trosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj svetao i lep stan čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa manjom trpezarijom, dve spavaće sobe (druga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105050.Izdaje se luksuzno namešten trosoban stan (88m2) na petom spratu u novoj zgradi sa liftom kod Sajma. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, garsonjera, 32m2, prvi sprat, nov, odmah useljiv, PREPORUKA+++Agencijska oznaka stana 1063248, Novi Sad, Telep, komforna garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100096, Novi Sad, Telep,garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja, sobna vrata furnir sa skrivenim šarkama i magnetnim bravama, optika u stanu,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.800 € na 89.600 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 84.800 €
13.03.2026 - 89.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126971, I/VI. *SATELIT LUX* 32 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate na 24 jednake....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Miloša Bajića. Veoma komforan i lep, luksuzno opremljen trosoban stan nadomak pešačke zone, Dunavskog parka i Riblje pijace. Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija, savremeno opremljena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111119.Izdaje se prelep, kompletno namešten trosoban stan (90 m2) na 1. spratu urbane zgrade u Centru. Veoma je prostran, luksuzno uređen, funkcionalan, sa visokim plafonima. Posebna prostorija sa mašinama za pranje i sušenje veša, posebna plakar prostorija, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.800 €, 21,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u prirodi 25m2, sa salonskom visinom plafona preko 3m. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je luksuzno renoviran stan površine 21 m², u prirodi 25 m², sa salonskom visinom plafona preko tri metra, što prostoru daje dodatnu prostranost i eleganciju. Stan ima funkcionalan i odlično organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina, komletno nameštena i opremljena LUX opremom! Odmah po isplati useljivo! Hitno!!!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na lokaciji Bulevar Evrope, zgrada uvučena u odnosu na Bulevar, stan je dvorišno orjentisan. LUX-uzna zgrada, vrhunski kvalitet gradnje i prelep izgled samog objekta. Prostran dnevni boravak, vrlo svetao stan orjentisan prema jugoistoku. Kompletan namešten. Za više informacija....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 74.900 € na 92.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 73.000 €
14.11.2025 - 75.190 €
23.01.2026 - 74.900 €
01.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju manjeg salonskog stana u najlepšem delu grada. Lux renoviran stan od 21m2 (u prirodi 25m2), sa salonskom visinom plafona od preko 3m. Stan ima izuzetno dobar raspored: dnevni/spavaći deo, delimično izdvojenu kuhinju i kupatilo. Poseduje i terasu koja je u produžetku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 475)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>