• GoHome Professional
nekretnine novi sad do 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine novi sad do 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad do 70 m2

  • Za upit "nekretnine novi sad do 70 m2" pronađeno 39 722 nekretnina - prosečna cena 2.553 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju troiposoban stan – Grbavica, 70m² (površina poda 118m²) | 2. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je atraktivan troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. 📐 Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Kuća poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i kupatilo. U svakoj od soba se nalazi klima uredjaj. Kuća ne zahteva veća ulaganja. ŠIFRA: 477921 KONTAKT: 0648222152 / 0648222153 s25 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan, 70 m², Telep – Šarplaninska ulica, 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao troiposoban stan površine 70 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u mirnoj i porodičnoj ulici – Šarplaninska, naselje Telep. Karakteristike: Prvi sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118586, I/. Prodaje se stan, 70m2, na Podbari. Posrednička provizija 3. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.800 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 197.760 €, 70,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan trosoban stan na veoma mirnoj lokaciji, a u blizini svih potrebnih sadržaja sa normalan gradski život. Sama zgrada je novijeg datuma i prilikom gradnje korišćeni su vrhunski materijali. Pored kvaliteta, objekat je veoma lepo dizajniran i dobro održavan. Prvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.500 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Stan poseduje dodatno dvorišnu terasu, ostavu i pripadajuće parking mesto. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa glavinim saobračajnicama. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

TELEP, 70m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan od 70m2 u atraktivnoj i modernoj vili od svega 6 stanova u celoj zgradi. Nalazi se na 1. spratu. Stan je moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kog se ulazi u ostale prostrorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na veoma mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja.Sama zgrada je novijeg datuma i prilikom gradnje korišćeni su vrhunski materijali. Stan je veoma svetao, pun dnevne svetlosti, odličnog rasporeda gde se iz hodnika ulazi u sve prostorije.Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo namešten stan bez potrebe za dodatnim ulaganjima, smešten u drugom redu zgrada, u mirnom delu Bulevara oslobođenja. Ova lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, restorana, marketa i svih drugih potrebnih sadržaja za urban život. Stan se ističe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.600 €, 70,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 70m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Odličan raspored prostorija. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Renoviran, namešten stan bez ulaganja. Drugi red zgrada, miran deo Bulevara oslobođenja. U blizini je vrtić ,osnovna škola, restorani, marketi i sve ostalo potrebno za urban život. Odlična lokacija u odnosu na Železničku stanicu nekih 650 m a do Novosadskog sajma 850m. Dva mokra čvora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 70m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.000 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Kamenjar-1650e m2 U ponudi dvoiposoban stan na Kamenjaru u novoj zgradi. Stan poseduje hodnik,prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve komotne spavaće sobe,degažman,kupatilo i terasu. Useljivo krajem godine. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita sa povratom pdv-a. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.280 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican,nov stan na Petrovaradinu.Za kupce prvog stana povrat pdv-a.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 112.270 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi stan sa dve spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom. Stan je izuzetno svetao i savršen je za porodicu. Nalazi se u mirnom i tihom kraju, pružajući udobnost i privatnost. Idealna lokacija za miran porodičan život. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, moderno opremljen,odličnog rasporeda,hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja je odvojena,2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,ostava,dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru.Jedna od najlepših lokacija za urban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.850 €, 70,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Telep,vrhunski stan,snižena cena***Trosoban stan (novogradnja) sa zidanom i popločanom garažom u ceni u sklopu objekta. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana, na prvom spratu. Zgrada i dvorište su pokriveni sa četiri video kamere. U cenu ulazi i kompletna kuhinja sa Bosch tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.500 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Ovaj stan dobija krovnu terasu iznad stana. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona. bešumni lift.Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.500 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 70m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Somborskog bulevara. Odlično je povezan sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Svi potrebni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.850 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme.Cena sa pdv-om šifra:539574 b122 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL U CENTRU NOVOG SADA. NEMA ULAGANJA.PORTALI SU U STAKLU. LOKAL IMA GALERIJU. KOJA NIJE U KVADRATURI. LOKAL JE ODLICAN ZA VISE VRSTA DELATNOSTI. ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE 069780578 Starija gradnja, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007528.Prodaje se odličan, trosoban stan (70 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Žitnom trgu. Kompletno je renoviran. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i dve terase (jedna je zatvorena). Stan se prodaje bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 130.800 €, 70,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog porodičnog stana na super lokaciji-Klisa. Struktura stana:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,toalet,dve terase. Savremeni materijali,odličan kvalitet gradnje Useljivo krajem septembra. Podno grejanje. Blizina svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan,novogradnja-Bulevar U ponudi predivan stan na odličnoj lokaciji. 5 sprat,lift,tersa,centralno grejanje,video nadzor. Svetao,komforan,potpuno opremljen. Blizina parka,škole i svih sadržaja. Cena nije fiksna. Agencijska oznaka:1011022 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLICAN trosoban stan na Novom Naselju! Lep raspored, BEZ ulaganja, prostoran,u mirnom kraju, u blizini igraliste, skola, vrtic. Idealan stan za porodicu, Zaista vredi pogledati! Kontakt: Ag Šifra:1000615 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.800 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 252.350 €, 70,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan u odlično održavanom ulazu! Ova lokacija je veoma tražena, zbog blizine nekoliko tržnih centara, prodavnica, fakulteta, škola i svih ostalih potrebnih sadržaja. Zgrada ima dve biciklane koje Vam stoje na raspolaganju. Stan je prostran i odlično renoviran, pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban stan u samoj blizini Bulevara Oslobodjenja,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Komforan trosoban stan, savršenog rasporeda. Prodaje se namešten, a moguće je preurediti ga i u četvorosoban stan. Uknjižen 1/1. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.910 €, 70,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju koja je odlikovana visokim kvalitetom, modernim dizajnom kao i smart home funkcijama. Nalazi se u mirnom delu Telepa, u ulici koja je vrlo blizu škole i vrtića i koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Za više informacija pozovite naše agente.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, SOCIJALNO površine 70m2.Dve terase,jedna zastakljena. Stan se nalazi na odličnoj lokaaciji i prodaje se sa Garažom u ceni. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Izuzetno je prijatan i funkcionalan. Garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 252.350 €, 70,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ODLIČAN, KOMPLET RENOVIRAN,uknjižen 3 stan u Novom Sadu, LIMAN II, površine 70 m² +deo terasa, dvorišno orijentisan,dva lifta,dva mokra čvora,dve terase,na jednoj ostava.Dosta plakarskog prostora u hodnicima. Atraktivna lokacija ,a u blizini su svi sadržaji za ugodan porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 149.350 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 +++ Agencijska oznaka stana 1058382 Komforan trosoban, kompletno namešten stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vidovdansko naselje, 70m2, dvorišni stan kod Najlon pijace, plac 10m2, po dogovoru etažiranje, uknjiženo 1/1, upotrebna dozvola, građevinska dozvola, 80.000€ uz dogovor. Tel. 061/189-8869 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,svetao i kompletno opremljen stan,odlična lokacija,mali troškovi grejanje na kalorimetre,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom,1 gardarober soba koja može da bude i radni prostor, kupatilo,2 terase,idealno i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.440 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 duplex u jednoj od najlepših zgrada u Ćirpanovoj. Grejanje na gas - kalorimetri. Zbog svoje pozicije, sem dugoročnog izdavanja, vlasnik može da ga renta na dan. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan 3.0 dupex sa garažom na Novoj Detelinari.Stan ima 70m2 donja etaža se sastoji od prostranog svetlog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,toaleta i hodnika.Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen,poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>