• GoHome Professional
nekretnine novi sad do 240000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad do 240000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad do 240000 eura

  • Za upit "nekretnine novi sad do 240000 eura" pronađeno 47 508 nekretnina - prosečna cena 2.391 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara Prodajemo stan na Novoj Detelinari, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, nekretnina poseduje tri etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu pravilnog oblika, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 240.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Veternika kuća površine oko 450m2. Struktura: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Ima zajedničko stepenište i svaka etaža je zasebna. Kuća je za kompletnu rekonstrukciju, postoji mogućnost da se prilagodi kao stambena - urbana vila sa više stanova, pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na autentičan način nosi duh, tradiciju i nenametljivu eleganciju Novog Sada. Ovo je nekretnina u kojoj se prepliću istorijski karakter, prostranost i savremeni potencijal....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad do 240000 eura'
240.000 €
240.000 €
240.000 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 240.000 €, 103,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan. Odlicna kupovina za ljude koji zele mir i komfor. Postoji mogucnost kupovine garaznog mesta. Kontakt: 0601351784 Šifra ponude: 1031407....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjižen, parking, može zamena(). Na prodaju četverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici. Prvi nivo dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i terasom. Drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo. Treći nivo dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 56,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050888, KRALJEV PARK, TROSOBAN STAN 46M2 Na prodaju je trosoban stan, kompletno namešten stan pozicioniran u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Kraljevića Marka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 240.000 €, 248,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vase Stajića, Sremska Kamenica, 240000€, 248m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vase Stajića, Sremska Kamenica Vase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054473 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN 65m2… Oglašavamo prodaju LUX TROSOBNOG stana u poznatom stambenom kompleksu kod Novosadskog sajma sa svim sadržajima za urbano stanovanje na dohvat ruke. Stan je veoma funkcionalan u ovoj kvadraturi pa se tako iz hodnika ide se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 240.000 €, 103,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odličan trosoban dupleks stan u Radoja Domanovića ulici od 103m2 koji je uknjižen na 74m2 pošto terase nisu ušle u kvadraturu. Uz stan ima i parking mesto. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar vojvode Stepe, Novi Sad, 240000€, 98m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar vojvode Stepe, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Đorđa Nikšića Johana, Novi Sad, 240000€, 75m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Đorđa Nikšića Johana, Novi Sad Đorđa Nikšića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049219… PRODAJA STANA RUMENAČKA … SAJAM 97m2, ČETVOROSOBAN Nudimo vam fenomenalan sveže renoviran stan bez ulaganja na izuzetnoj lokaciji. Stan je na prvom spratu i ima odličan raspored iz hodnika u sve prostorije, komotan dnevni boravak , kuhinja je odvojena sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053610, NOVI SAD, LIMAN IV, STAN, 96m2 . NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad, 240000€, 69m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad Heroja Pinkija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji Zanoš, nedaleko od Novog Sada, prodaje se kuća za stanovanje, novije gradnje, spratnosti Pr+1. Kuća se prodaje sa nameštajem. Kuća je uknjižena, vlasništvo 1/1, bruto površine 120 m2, a neto stambene površine 104 m2. Natkrivena terasa uz kuću nije uknjižena.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici. Prvi nivo dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i terasom. Drugi nivo cine dve spavace sobe i kupatilo. Treci nivo dve spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102198, cena nekretnine je 240000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman IV, 78 m2, trosoban, treći sprat. Kompletno adaptirana trosobna nekretnina, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, 2 mokra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100981 CENA 240.000 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži dok se na drugoj etaži nalazi prostrana spavaća soba i ostava. Pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378, cena stana i garaže je 240.000 +3% agencijske provizije), Novi Sad, Sajam, 84m2, trosoban, treći sprat. Stan u dva nivoa u manjoj zgradi od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvoriste. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garazu. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 240.000 €, 143,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju petosoban stan/dupleks 143 m2 na petom spratu u zgradi sa liftom u ulici Janka Veselinovića, Nova Detelinara. Stukturu stana na prvom nivou površine 100 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava i dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan trosoban stan 78 m² na Limanu četiri , treći sprat sa liftom. Okrenut prema dvorištu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno renoviran, sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc-a te posebnom prostorijom za veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namesten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za veš mašinu i garderobu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban, kompletno renoviran stan površine 96 m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom kod Sajma. Stan se prodaje kompletno namešten. Strukturu stana čini prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, zasebna prostorija u funkciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodicni stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavace sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za ves masinu i garderobu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina visoke klase, četvorosoban stan od 79 m2 na jednoj od najcenjenijih i najstabilnijih lokacija u Novom Sadu - Liman 4.Ovo nije stan koji izgleda kao izložbeni salon nameštaja. Ovo je promišljeno osmišljen dom, u kojem se živi, diše i uživa - sa jasnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 240.000 €, 103,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto terase nisu usle u kvadraturu. Uz stan ima i parking mesto. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican trosoban stan 78 m² na Limanu cetiri , treci sprat sa liftom. Okrenut prema dvoristu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531979 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namešten trosoban stan 60m2, sa garažnim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvorište. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garažu. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 240.000 €, 104,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji Zanoš, nedaleko od Novog Sada, prodaje se kuća za stanovanje, novije gradnje, spratnosti Pr+1. Kuća se prodaje sa nameštajem. Kuća je uknjižena, vlasništvao 1/1, bruto površine 120 m2, a neto stambene površine 104 m2. Natkrivena terasa uz kuću nije uknjižena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 71,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kompletno namešten 3,0 stan od 71m2 Avenija Garden. Stan se nalazi na 2 spratu. +3 % Agencijska provizija. Pozovite nas za više informacija ili da zakažete razgledanje! AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izvanrednu priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog 4,0 stana površine 105m2, koji osvaja svojom sofisticiranom elegancijom i besprekornim dizajnom. Smješten na prestižnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između udobnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 115,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 115m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorosoban stan u neposrednoj blizini Suda (tužilaštva). Stan je u izvornom stanju, urađeni su prozori. Pogodan je kako za život, tako i za advokatsku kancelariju ili neku drugu mirniju delatnost. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, 3 spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 436)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>