• GoHome Professional
nekretnine novi sad Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad Najnovije

  • Za upit "nekretnine novi sad najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman II, 177.680 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Veoma svetao trosoban stan, odličnog rasporeda na perfektnoj lokaciji, u blizini: Limanskog parka, Promenade i Bulevara. Može se preurediti u troiposoban stan. Prelep pogled! Uknjižena nekretnina, pa je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 164.800 €, 38,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac. Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.890 €, 67,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Mini naselje u mirnom delu grada, pružiće vam odličan kvalitet života u izuzetno funkcionalnom i kvalitetnom stanu. Ovaj dobro poznati koncept kolektivnog stanovanja postavio se na tržištu nekretnina kao idealan za početak zajedničkog života mladih porodica, zbog cene nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 278.000 €, 80,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na petom spratu moderne zgrade završene i useljene 2025. godine. Stan odiše svežinom i savremenim stilom, uz pažljivo birane detalje i potpuno novu opremu, što ga čini idealnim izborom za porodičan život ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.100 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Novo Naselje,dvoiposoban stan na prvom spratu,Zapadno orijentisan,velika terasa,potrebno ulaganje,uknjižen(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053231 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 189.520 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ČETVOROSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG, SMEŠTEN U JEDNOJ OD NAJLEPŠIH ULICA U NOVOM SADU---Agencijska šifra: 1007184.Prodaje se porodičan, lepo sređen stan na vrhunskoj lokaciji, kod Socijalnog, u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.470 €, 101,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

36763, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezarijom. U cenu stana su uključeni kompletan nameštaj i tehnika. Između ostalog: kožna garnitura, ormani i komode, stolovi i stolice, krevet,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 128.750 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 139.000 €
17.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Uknjiženo.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 175.000 € na 180.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2025 - 185.000 €
29.01.2026 - 175.000 €
24.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047518. NOVI SAD, CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN, 80m2. Oglašavamo prodaju salonskog stana koji se nalazi u pešačkoj zoni - u samom srcu Novog Sada. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezariju, odvojenu kuhinju sa ostavom, kupatilo i terasu. Trpezarija i manja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 328.570 € na 317.240 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 317.240 €, 103,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 328.570 €
12.05.2026 - 317.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054314, SALAJKA, PETOSOBAN STAN, 103m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine novi sad (59201)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>