• GoHome Professional
nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "nekretnine novi pazar okolina zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 71 nekretnina - prosečna cena 2.132 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 215.184 €, 95,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, garderobera, 2 kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo prostran i funkcionalan stan u srcu Žarkova, na idealnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Vero i Košutnjaka, kao i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Sa svojih 103m² (uknjiženih 101m²), ovaj troiposoban stan pruža komfor i mogućnost prilagođavanja....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 129.000 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika – kompletno opremljena kuća na tri nivoa, dve parcele pod šumom. U ponudi jedinstvena nekretnina, idealna za one koji traže mir, prirodu i potpunu privatnost – bez odricanja od komfora u Maloj Ivanči. Kuća je temeljno renovirana 2021. godine i pažljivo organizovana na....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 240.000 €, 108,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo četvorosoban stan na III spratu održavane stambene zgrade na Belim vodama, u blizini svih infrastrukturnih sadržaja, škola, vrtića, parkova, supermarketa, stajališta gradskog prevoza. Stan se sastoji iz dve etaže. U donjoj etaži nalaze se kuhinja sa trpezarijom, a u gornjoj....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 390.000 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR NA ČUKARIČKOJ PADINI U ponudi je prostran i funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji, idealan za različite delatnosti koje zahtevaju komforan i prilagodljiv prostor. Površina: Uknjiženo: 113 m² Mereno: 126 m² Karakteristike prostora: Centralno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 257.000 €, 128,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini ulice Branislava Nušića Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI... Kuća je Dvorišna Četvorosobna 128 m2, kvalitetne gradnje ima Lepu Terasu u sobama su Parketi... grejanje je centralno gradsko... OBAVEZNO POGLEDATI.... Internet Kablovska.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 133,14m2, terasa, EG, 4/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj ulici, u naselju Bele vode. Stan se nalazi u porodičnoj zgradi koja je podeljena po vertikali i horizontali na četiri stana. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 400.000 €, 214,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam prodamo kuću u mirnoj ulici u Žarkovu, u neposrednoj blizini glavne ulice, gradskog prevoza, trgovina, škola, vrtića. Kuća se prostire na četiri etaže i svaka etaža se sastoji od hodnika, kuhinje, sa trpezarijom, dnevnog boravka, kupatila, toaleta, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 81.900 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac okružen zelenilom, nalazi se u miru i tišini, a vrlo blizu grada, idealno za uživanje, vrlo popularno mesto za gradnju, ima komletnu infrastrukturu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Plac, BANJA, 190.000 €, 1115,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa-put ka Niskoj banji(Niška Banja)Prodaja placa u Nisu-put ka Niskoj banji. Odlicna lokacija ya iygradnju poslovnih objekata,do glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, IVANČA, 17.000 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 16 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 13 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 120.000 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac se nalazi na tromeđi ovih opština: Mala Ivanča, Mali Požareb i Popović se graniče i nalaze se u istočnim delovima gradske opštine Sopot. Ova tri naselja čine jednu od najlepših brdovitih celina u podnožju Kosmaja. Ova mesta su međusobno direktno povezana. Na samom prevoju (brdu)....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 103.000 € na 99.950 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 99.950 €, 4300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 103.000 €
17.05.2026 - 99.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan plac, na blagoj sunčanoj uzvišici tik uz asfaltirani put, na 500m od centra Malog Požarevca, a na 12 minuta vožnje auto-putem od Ikee. Pozicija je "za poželeti" - ima predivan pogled, mir i čist vazduh, a karakteriše ga i uređena okolina, blizina auto-puta....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 95.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcele pored autoputa u kategoriji poljoprivrednog zemljišta, na oko 1km od naplatne rampe Mali Požarevac. Parcela je pored samog autoputa na blagom uzvišenju sa Begaljičke strane. Frontom prema autoputu dužine 190 m. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije....

 
 
 
  Plac, RAKOVAC, 406.650 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške Gore Veliki Plac od 6580 m2 na MESTU GDE DUNAV LJUBI NEBO. Plac je Građevinski Ravan POGODAN JE ZA KUPCE POSEBNOG PROBRANOG STILA ŽIVOTA. infrastruktura je pored Placa. OBAVEZNO POGLEDATI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više....

 
 
 
  Plac, RAKOVAC, 57.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Rakovcu Fantastičan Plac od 928 m2 na TOP LOKACIJI Plac je Građevinski ima Prelep Pogled prilazni put je asfaltni Ovo je fantastična prilika za Odličnu Investiciju i uživanje a onaj koji kupi imaće zadovoljstvo da uživa u prelepoj prirodi, cvrkutu....