• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što veći novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći novogradnja

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći novogradnja" pronađeno 151 nekretnina - prosečna cena 2.432 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • dvorište
    • pogodan
    • 1.sprat
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2023.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređena vila na Čardaku u Sremskoj Kamenici u jednom od najlepših i najluksuznijih delova Sremske Kamenice. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.035.000 €, 450,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo KUĆA 450 m2 SREMSKA KAMENCA – CENTAR, kompletno nameštena, samostalna na placu 463 m2, 2 etaže, lepo uređena, grejanje na gas, terasa, garaža i dva parking mesta, podrum ispod kuće. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.080.000 €, 450,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux vila u centru Sremske Kamenice od 450m2! Nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri savaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Takodje, kuća ima 4 terase sa predivnim pogledom na Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. U sklopu kuće je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što veći novogradnja'
34.900 €
34.900 €
780.000 €
  Kuća, KAMENICA, 1.125.000 €, 450,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 595.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ozbiljno dobra - kvalitetna kuća - Popovica Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX kuća Fruška gora ,Sr.Kamenica- Čardak 380m TOP POGLED Cena: 750.000,00 EUR Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Čardak Kvadratura: 380m2 Površina zemljišta: 1050m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje:....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.139.000 €, 337,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX MODERNA kuća 337m PR+1 Fruška gora, Sr.Kamenica- Čardak plac 2550m Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sonje Marinković Kvadratura: 337m2 Površina zemljišta: 2550m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje:....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 278.100 €, 272,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Bockama. U prirodi ima 272m2! Nadomak glavnog puta, uvučena ulica, kuća na odličnoj poziciji. U blizini mosta koji se trenutno gradi, biće jako blizu svih gradskih aktuelnih dešavanja. Kuća ne zahteva veća ulaganja, osim određenih higijenskih.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 980.000 €, 250,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Kuća rađena najkvalitetnijim materijalima. Odraz ekstremnog kvaliteta je vidan u svakom segmentu. Kompletno završena i uređena. Kuća za uživanje. Centralni deo ima dve etaže. Prizemlje - dnevni boravak sa kuhinjom , toaletom, i zatvorenom terasom koja ima odokativno 40m2,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.000 €, 209,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Bocke -BOROVA ULICA - IDEALNA PORODIČNA KUĆA, na fantastičnoj lokaciji (svega 7minuta do grada), u blizini mosta u izgradnji. Kuća ne zahteva velika ulaganja, vrlo lepo održavana kao i samo dvorište. Sastoji se od prizemlja i dve etaže, a nalazi se na placu površine....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103361, I/II, klima, terasa, novogradnja, garaža(2), parking, podrum. Izdaje se LUX stan na dva nivoa, 200 m2, sa velikom terasom na gornjem nivou i pogledom na Dunav, Petrovaradinsku tvrđavu i ceo Novi Sad. Nalazi se u Sremskoj Kamenici, naselje Pop Hill, obronci Fruške....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 452.500 €, 181,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 181m2, PETOSOBAN; Cena 2.500€ + 100% posrednička naknada (u visini jedne zakupnine) Predstavljamo Vam izdavanje petosobnog stana, koji čini jedan ceo objekat i može se posmatrati kao kuća na tri etaže. U sklopu objekta se nalazi sopstveno dvorište površine cca 200m2, ostava....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 570.000 €, 180,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Popovica, 180m², dvorište + 40m² krovna terasa ++|++ Nov, namešten i useljiv sa pogledom na grad i Dunav. Nalazi se u kompleksu kuća u nizu, sa dvorištem i 3 pripadajuća parking mesta. Izgrađen od vrhunskih materijala i opreme, sa ugrađenim "pametnim" sistemom koji omogućava....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuce i urbane vile. Po strukturi dvojna. Iskazane kvadrature i opis su po jednoj kuci. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, tri komforne spavace sobe, garderobera, sobe za kucni bioskop,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Sremske Kamenice, među novim kućama i urbanim vilama, nalazi se prelepa, moderna dvojna kuća površine 180 m², idealna za one koji žele spoj komfora, luksuza i savremenog načina života. Unutrašnjost je pažljivo osmišljena da pruži maksimalan užitak – prostran i svetao dnevni....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se LUX kuća sa bazenom useljiva od 01.10.2025. godine. Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuće i urbane vile. Po strukturi dvojna. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, tri komforne spavaće sobe, garderobera, sobe....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 360.000 €, 167,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054795, PENTHOUSE LUX, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 167M2 Na prodaju luksuzan penthouse površine 167m², smešten na putu za Popovicu, u ekskluzivnom kompleksu zatvorenog tipa, okruženom zelenilom, prirodom i potpunim mirom. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 400.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Pop Hill, novogradnja, uknjižen, namešten, dupleks, 165 m². Stan ima 117 m², i 3 terase. Dvostrano orijentisan, sa pogledom na Dunav, Novi Sad, Frušku goru. Blizina grada 10 minuta, a novim mostom trebaće 5 minuta, škola, dom zdravlja, institut, Kamenički park,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 299.000 €, 165,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća 165m Sr.Kamenica sa bazenom TOP Cena: 299.000,00 EUR Lokacija: Donja Kamenica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Donja Kamenica Kvadratura: 165m2 Površina zemljišta: 480m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Novogradnja Grejanje:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 532.000 €, 152,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1288 NS PRO – 5-soban, 152m2, Sremska Kamenica, kod Campus-a Novogradnja, ul. Vojvode Putnika. 4.sprat, lift Velika terasa, pogled na ceo grad. Retko u ponudi Grejanje na toplotne pumpe Stan je odmah useljiv. Uknjižen 1/1 Prodajna cena nepokretnosti: 532.000e Agencijska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 344.430 €, 152,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban nov, useljiv duplex stan u urbanoj vili vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Za kupce prvog stana ima mogućnost refundacije pdv-a. U gore navedenoj ceni idu 2 parking mesta. Za više informacija pozovite. Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 360.100 €, 152,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, novo useljivo ! .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 255.000 €, 150,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stambena vila. Potpuno opremljena. Godina izgradnje 2023. Podno grejanje, na gas, sa termostatima u svakoj prostoriji. Velika terasa dvostrano otijentisana sa pogledom na Dunav, Novi Sad i Popovicu. Na terasi formirana živa ograda sa zelenilom (lovor višnja). Terasa 70m2.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE EKSKLUZIVNA KUCA U VRLO POPULARNOM NASELJU SREMSKE KAMENICE NA DNEVNOM NIVOU OPREMLJENA JE NOVIM NAMESTAJEM I BELOM TEHNIKOM. SASTOJI SE OD VRLO PROSTRANOG DNEVNOG BORAVKA SA PUNO PRIRODNOH SVETLA,TRPEZARIJSKOG PROSTORA,KUHINJE,2 SPAVACE SOBE SA FRANCUSKIM KEZAJEVIMA I JEDNIM....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Apartman nov nameštaj 140m2. Prizemlje odvojen ulaz. Elitno naselje. Najam može dugoročno ili kratkoročno. Cena može da se koriguje u zavisnosti od dužine najma. Kategorizovan sa 4 zvezdice " Diplomat Haven Novi Sad" Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 186.000 €, 129,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Sremskoj Kamenici, površine 129m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa trpezarijom, dve sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i dve terase. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 273.614 €, 125,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, USELJIV, LUKSUZNI STAN U SREMSKOJ KAMENICI SA GARAŽNIM I PARKING MESTOM I 25 M2 GRATIS TERASE--- Agencijska šifra 1005685 Luksuzni četvorosoban stan u Sremskoj kamenici, na samo 3 minuta od novog četvrtog mosta, u neposrednoj blizini autobuske stanice. Kvalitetno opremljen objekat,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 272.800 €, 124,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov četvorosoban stan 124 m2 na 2 nivoa (bez kosina) u luksuznoj urbanoj vili sa 4 stana u Sremskoj Kamenici. U cenu stana uračunato je uknjiženo garažno mesto i terasa od 25 m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Cena stana je sa uračunatim PDV-om te postoji mogućnost povrata....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 272.800 €, 124,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101517 Cena stana i garaznog mesta sa PDV-om 272.800 e + 3% agencijske provizije. Na manje od deset minuta vožnje od Novog Sada u okruženju prirode i zelenila, nalazi se moderan, potpuno nov, odmah useljiv, svetao i prostran dupleks stan površine 124 m² sa dodatnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 281.822 €, 124,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U urbanoj vili sa samo četiri stambene jedinice. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 273.000 €, 124,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban Penthaus 124m Sr. Kamenica Lokacija: Nije navedeno (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 124m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 248.000 €, 124,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjižen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2 + 24m2 gratis terasa + gratis garazno mesto. Stan je lux opremljen, podno grejanje-toplotna pumpa u svakom stanu, elektricni podizaci roletna,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 120.000 €, 113,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Da li ste ikada želeli da provedete život u kući u prirodi? Vaša potraga je došla kraju! Ovo je kuća za Vas! Ova preslatka nedavno sređivana spratna kuća se nalazi na prelepoj Popovici, blizu grada. Kuća je 113m², a nalazi se na placu od 1000m²! U prizemlju se nalazi kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.800 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kuću na Alibegovcu od 100 m2 koja je udaljena 5 km od mosta Slobode. Donji deo kuće sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila. Na spratu se nalazi velika prostorija od 40m2 u kojoj su smeštana dva velika bračna kreveta. Kuća poseduje tri velike terase i garažu. U garaži....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96156, III/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Prodaje se odličan komforan nov stan, 100m2, u Sremskoj Kamenici. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila, terase sa predivnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Modern Mountain Villa je savremen objekat koji predstavlja kompromis raskoša gostinskog mesta za užitak i opuštenog zelenila i prirode Fruške Gore. Locirano u naselju Alibegovac, ovo imanje sa svojim sadržajima udaljeno je svega 8km od Novog Sada, odnosno ~1h vožnje iz pravca Beograda.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 256.080 €, 97,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125020, I/II, terasa, nov luks. U prodaji je luksuzno opremljen četvorosoban stan u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stan je prostran i svetao, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>