• GoHome Professional
nekretnine jagodina što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine jagodina što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što skuplji

  • Za upit "nekretnine jagodina što skuplji" pronađeno 2 452 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 87,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 88,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje i sprat, sa podrumskim delom i garažom. U prizemlju se od prostorija nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Odlična lokacija za porodični život *Poseduje podrum Prilaz - PEŠAČKA STAZA i ASFALTNI PUT 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 130.000 €, 163,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Lokal se sastoji iz dva zasebna poslovna prostora, sa zasebnim ulazima. Mogu se koristiti odvojeno ili objediniti u jedan. Ima 2 mokra čvora, više prostorija pa je zato pogodan za manipulisanje prostorom. 163 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 452,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na 3,64 ara placa! Ova kuća je u sivoj fazi, što znači da sve što vidite sada može postati tačno onako kako ste oduvek želeli. Bilo da sanjate....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 130.000 €, 9436,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Njiva prve klase, prilaz sa asvalta. Parcela je idealna za obradjivanje kao i za sadnju vocaka a i za izgradnju kuće i bilo kog drugog objekta.U slučaju da želite da kupite 1/3 ili 1/2 parcele moguć je dogovor. NAŠA PREPORUKA !!! .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 130.000 €, 560,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Пословно стамбени објекат на 33 ари земљишта, (може и имање од 2,8 хектара у комплексу је али би била посебна цена). Објекат површине 460 квм, са свим дозволама, од чврсте грађе (бетон, блок) у три нивоа на плацу од 33 ара. Грађевински завршен, термо изолован споља и унутра. Две хале,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se konforna kuća smeštena u jednom od najlepših gradskih naselja na Buzdinom brdu, na prostranom placu idealna za porodični život. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, jedna spavaća soba, hodnik, i kupatilo. Na spratu se nalaze tri....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 170,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu površine skoro 6 ari, nalazi se prizemna kuća od 170 m², sa funkcionalnim rasporedom idealnim za porodičan život. Karakteristike nekretnine:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2022.,

www.heroldo.com

Njiva prve klase, prilaz sa asvalta. Parcela je idealna za obrađivanje kao i za sadnju vocaka a i za izgradnju kuće i bilo kog drugog objekta. U slučaju da želite da kupite 1/3 ili 1/2 parcele moguć je dogovor. NAŠA PREPORUKA !!! 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 86,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 128.750 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 128.000 €, 12812,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za vise delatnosti. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 128.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Parcela pogodna za vise delatnosti. 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 128.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela pogodna za vise delatnosti. Plac, Jagodina | Prodaja · 128.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 127.000 €, 12705,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište površine 127 ari. Pogodno za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona, skladišta itd. Okvirne dimenzije parcele su 70 m (do asfaltnog puta) sa 180 m. Pored parcele je prošao gas, struja, gradska voda, kanalizacija, a kroz samu parcelu prolazi kanal za prečišćavanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 126.280 €, 94,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 126.000 €, 79,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.heroldo.com

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija, možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran, a kao stambeni ima puno prednosti, jer je u samom centru odakle Vam je sve "na dohvat ruke" (škola, veći marketi, pijaca, bolnica, pozorište....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2023.,

www.heroldo.com

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju, mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište. U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen. I sprat poseduje stambeni deo nezavršen, II sprat stambeni deo završen. 166 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*5 spavaćih soba *Kuća novije gradnje, građena oko 2005. godine *Prilaz - ASFALTNI PUT i PEŠAČKA STAZA 200 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2024.,

www.heroldo.com

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i velike terase. Grejanje je na gas ili putem inverter klime. 064/8-312-063 065/8-222-441....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2.500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala (trostrano okrenutim izlozima, dva ulaza, prostran, osvetljen), pogodan za sve vrste delatnosti (prodavnice, pekare, apoteke, ordinacije .),....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 122.400 €, 117,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini gradskog stadiona, prodaju se tri lokala, idealna za različite delatnosti. Površine lokala: Lokal 1: 45 m² Lokal 2: 52 m² Lokal 3: 20 m² Lokali se nalaze na frekventnoj poziciji, pogodni su za trgovinu, kancelarije kao i za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 121.000 €, 1713,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište u blizini turističkog kompleksa "Akva park" u Jagodini, odličan izlaz na prometnu saobraćajnicu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 121.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Zemljište u blizini turističkog kompleksa "Akva park" u Jagodini, odličan izlaz na prometnu saobraćajnicu. 17,10 a 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.180 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.180 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 120.000 €, 2129,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična lokacija za izgradnju prodične stambene zgrade ili za kondominijum .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 120.000 €, 84,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Vrlo komforan stan u strogom centru grada. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trepezarijom, kuhinju fizički odvojenu, dva toaleta i dve terase sa prelepim pogledom. Svakako vredi pogledati. 118 m 2 3 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban stan uz doplatu ili plac od 3-4 ara u okolini (Kolonija, Kupusara) sa objektom. Kuća je spratna, suteren je takođe stambeni prostor, sastoji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.000 €, 79,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.heroldo.com

Stan ima odličan raspored. Podrumska prostorija je 35 m2, sređena je i pretvorena u teretanu. Cena je sa svim spravama. Vlasnik je uknjižen 1/1, zgrada ima upotrebnu dozvolu. 79 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2023.,

www.heroldo.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo 130 m 2 3 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost 84 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 561,00 m2 cca 210 €/m2