• GoHome Professional
nekretnine jagodina što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine jagodina što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što skuplji

  • Za upit "nekretnine jagodina što skuplji" pronađeno 2 452 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • za studente
    • luksuzan
    • opremljen
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 295.000 €, 379,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom naselju, na svega nekoliko minuta od centra grada građena savremenim materijalima i sistemima, što je čini spremnom za useljenje bez....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 279.508 €, 221,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prelepoj lokaciji u Jagodini.. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje, kupatilo, wc, predprostor, terasa 129,04m2. Rok završetka gradnje 15.04.2025. Moguće plaćanje na rate do 18 meseci. Za avansnu uplatu 8% popusta.. U cenu stana nije uračunat pdv.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 270.000 €, 490,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis, tako i za ulaganje sa sigurnim povraćajem kroz zakup. Sastav objekta: Proizvodna hala – prostrana i funkcionalna, pogodna za različite vrste....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 268.005 €, 179,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 268.005 €, 178,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 173,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 172,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 255.000 €, 700,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz. Na halu se nadovezuje kancelarijski prostor, površine 150m2 gde se u prizemlju nalaze dve kancelarije i dva mokra čvora a na spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 380,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuća sa upotrebnom dozvolom u blizini Akva parka, na mirnom mestu. Ima dva prilaza, sa prednje i dvorišne strane. Dvorište uređeno, ima i kamin koji je ujedno i pušnica. U prizemlju je kuhinja sa dnevnim boravkom. U niskom prizemlju je kuhinja sa velikim dnevnim boravkom i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 386,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nova, komforna kuća, 8 spavaćih soba, 2 kupatila, dnevni boravak od 60m2, trpezarija sa kuhinjom, 2 terase su površine po 44m2, 2 terase su po 6m2. U prizemlju su veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe i velika terasa, a na spratu su šest spavaćih soba(jedna....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Jagodini, u širem centru, predstavlja odličnu lokaciju za porodični život. Ozakonjen objekat se sastoji od suturena, prizemlja i sprata, što pruža funkcionalan raspored i više prostora za različite potrebe domaćinstva. Ukupna površina objekta iznosi 270 m², dok je površina....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 385,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 246.400 €, 176,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo Penthaus koji se nalazi u blizini Akva parka, površine 176m2 u Jagodini. Stan se sastoji iz dva spojena dnevna boravka, četiri spavaće sobe, dva kupatila, i terase površine 30m2. Sa terase je fantastičan pogled na ceo grad!! Stan ima podno grejanje, svoj kalorimetar, bogatu....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 240.660 €, 1032,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Hala poseduje mokri čvor, grejanje je na čvrsta goriva. Dosadašnja namena proizvodnja nameštaja. Prilaz do hale asfaltnim putem, mogućnost utovara i istovara robe kamionom. -1032m2 pokrivene površine -422m2 nadstrešnice -610m2 hale Garaža 4. 5x6. 5m Hala 1 28x9m, visina 3. 2m Hala....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2022.,

www.heroldo.com

Kuća iz nivoa, na Solarisu, dva dnevna prostora i osam spavaćih soba. Idealna za višečlanu porodicu. Grejanje: kotao na cvrsto gorivo i kotao na struju. Mirna i lepa lokacija. Ima podrum, garažu, dvoriste za uzivanje. 325 m 2 8 2 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 240.000 €, 257,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas. U samom centru Ćuprije, čeka vas stan kakav se retko nalazi – mesto gde su svaki detalj i svaka tehnologija pažljivo birani da vam pruže vrhunski....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 238.050 €, 159,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 238.050 €, 158,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 230.000 €, 450,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3. 11 ari Struktura kuće: Suterenski prostor je potpuno sređen. Prvi sprat je delimično sređen. Drugi i treći sprat su u sivoj fazi, spremni za završne radove....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 230.000 €, 241,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2024.,

www.heroldo.com

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2 ispod koga se nalazi podrumski prostor od 40m2 - garsonjere od 18m2 - jednosobnog stana od 43m2 - trosobnog stana od 60m2 koji izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 230.000 €, 222,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi, što vam pruža jedinstvenu priliku da ga uredite potpuno po svom ukusu i kreirate dom koji zaista odražava vaš stil i potrebe. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 230.000 €, 731,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.heroldo.com

Dva legalizovana, vrlo kvalitetno građena poslovno-stambena objekta na odličnoj lokaciji , blizu Akva parka. Prelep plac izlazi na dve ulice tako da se objekti mogu kompletno odvojiti. Imaju više ulaza. U donjem delu su poslovni prostori, a u gornjem stambeni. Oba objekta imaju i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 230.000 €, 660,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora, ili investiciju. Širi centar Jagodine – odlična povezanost sa svim delovima grada, u blizini škola, marketa,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 230.000 €, 222,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu i namenjena je onima koji traže prostor, privatnost i prestižnu lokaciju. Stan se nalazi u sivoj fazi, što budućem....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 228.000 €, 384,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2023.,

www.heroldo.com

Kuća sa 4 zasebne stambene jedinice kod Akva parka idealno za izdavanje. Kuća poseduje stanove od 82m2 u prizemlju, 76m2 na prvom spratu , 48m2 u potkrovlju i 68m2 kao posebna celina. 4 vodomera, 2 strujomera, Mogućnost dogovora u 2-3 rate. 384 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Za sve one koji žele da nastave biznis izdavanja apartmana stan-na-dan. Objekat se nalazi na samo 400 metara od Aqua parka. Sedam apartmana opremljena za izdavanje: -dva trokrevetna -četiri četvorokrevetna -jedan petokrevetni Objekat se prodaje potpuno namešten, računajući....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 200.000 € na 220.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 220.000 €, 4622,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 200.000 €
20.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, smešteno na atraktivnoj lokaciji, idealno kako za porodičnu gradnju, tako i za investitore. Plac se nalazi u građevinskom području, sa mogućnošću izgradnje stambenog ili poslovnog objekta u skladu sa važećim urbanističkim uslovima.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 220.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 212.000 €, 300,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se sa kompletnim inventarom. Poseduje podrumske prostorije i dve velike sale, jedna u prizemlju i jedna na spratu. U potkrovlju su sobe za goste. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 210.000 €, 336,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2024.,

www.heroldo.com

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju koju cine veliki dnevni boravak sa predvorjem, velika kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik i ostava. Sprat iste površine ćine....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 210.000 €, 334,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće na istoj parceli, idealne za porodično stanovanje i dodatni prihod od izdavanja. Glavna kuća – prizemlje + sprat Prizemlje: -veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste je pronašli. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini, u blizini Pedagoškog fakulteta, nalazi se kuća koja nudi maksimalnu fleksibilnost,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2021.,

www.heroldo.com

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) 360 m 2 6 2 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden je gas. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Stara, aristokratska kuća. Grejanje na gas ima na spratu, a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba, a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila. Delimično zamenjena stolarija, stavljena PVC. 300 m 2 10 4 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2021.,

www.heroldo.com

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sređene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden je gas. 250 m 2 7 3 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 200.000 €, 155,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Komforan, sređen stan sa pripadajućom garažom i izlazom na dvorište koje je na korišćenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve terase. Nema spoj sa garažom, u garažu se ulazi sa spoljne strane. U suterenu je garaža, toalet i ostava. Stan ima....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 257,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je izuzetna spratna kuća površine oko 250 m², smeštena na placu od oko 4 ara, na gradskoj lokaciji koja nudi savršen balans između privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je pravi izbor za one koji traže komfor, funkcionalnost i prostor za celu porodicu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 347)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>