• GoHome Professional
nekretnine jagodina što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine jagodina što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine jagodina što jeftiniji" pronađeno 2 602 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 20.33a . Upitanju je zemljište u gradskom građevinskom području - šuma 3.klase. Nazovite nas. 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Plac, Jagodina - Trnava selo | Prodaja · 11.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 13.80 ari u selu Miloševo, nadomak Jagodine. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili za poljoprivrednu namenu. Lokacija: Selo Miloševo (miran kraj, odlična povezanost sa gradom). Površina: 13.8 ari. Pristup: Asfaltiran put Vlasništvo: 1/1,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2024. - 11.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2024.,

www.heroldo.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom. Postoji mogućnost kupovine placa koji se graniči sa ovim od 13,5 ari za manju cenu u kompletu ✔ Površina: 7,5 ari ✔ Pogodno za gradnju....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.500 €, 1183,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. 11,80 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.800 €, 11800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 1480,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u građevinskom području uz glavni put. Idealno za izgradnju kuće, vikendice ili nekog poslovnog objekta.Mogućnost priključka na struju, gradsku vodu i gas kao i mogućnost kupovine parcele pored usled potrebe za većom površinom placa.Trenutno na parceli velika stabla Topole,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 3917,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a -Cena: samo 12.000€ -Prirodno okruženje -Odlična prilika za ulaganje -Pogodno za odmor, vikend zonu ili eksploataciju drvne mase (u skladu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 1055,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju gradsko građevinsko zemljisše u Panjevačkom ritu Pogodno za izgradnju kuće . U blizini placa struja i voda , na samom placu ima samo pumpa za vodu . 1.055 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 830,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

*odlična lokacija za gradnju kuće u mirnom naselju grada 830 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 2432,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik impresivnog placa od 25 ari, idealno smeštenog i spremnog za izgradnju. Ono što ovu ponudu izdvaja jeste već gotov projekat koji je uključen u cenu, omogućavajući vam da odmah započnete realizaciju vaših planova. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.heroldo.com

Zemljište u građevinskom području uz glavni put. Idealno za izgradnju kuće, vikendice ili nekog poslovnog objekta. Mogućnost priključka na struju, gradsku vodu i gas kao i mogućnost kupovine parcele pored usled potrebe za većom površinom placa. Trenutno na parceli velika stabla Topole,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2024.,

www.heroldo.com

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik impresivnog placa od 25 ari, idealno smeštenog i spremnog za izgradnju. Ono što ovu ponudu izdvaja jeste već gotov projekat koji je uključen u cenu, omogućavajući vam da odmah započnete realizaciju vaših planova. 24,30 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 4,88 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu investiciju. Kraj je tih, prijatan i sve je nadohvat ruke. Papiri čisti, vlasništvo uredno. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 280,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Tačna površina placa - 2.8a Smer ka naselju Crvene Livade .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 4520,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa parcela do glavnog puta. Njiva 3.klase Bukovče .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 583,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji Crvene livade. Ova parcela, , nudi izvanrednu priliku za gradnju Vašeg snova. Osnovne informacije: Lokacija: Crvene livade Oblik parcele: Pravougaonog....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 9.000 € na 12.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 12.500 €, 571,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 8.000 €
06.07.2025 - 8.500 €
25.02.2026 - 9.000 €
15.05.2026 - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2022.,

www.heroldo.com

Plac je udaljen 100 metara o d Morave, asfaltni put, ulično osvetljenje, voda i gas u blizini. 20,40 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Tačna površina placa - 2. 8a Smer ka naselju Crvene Livade 2,80 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2022.,

www.heroldo.com

Lepa parcela do glavnog puta. Njiva 3. klase Bukovče 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2024.,

www.heroldo.com