• GoHome Professional
nekretnine jagodina što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine jagodina što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina što jeftiniji

  • Za upit "nekretnine jagodina što jeftiniji" pronađeno 2 602 nekretnina - prosečna cena 783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 4726,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prilaz zemljanim putem, u blizini parcele se nalaze kuće, te postoji mogućnost gradnje i priključak na struju. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa,četvrtasta parcela uz glavni put. Na placu se nalazi bunar,a struja je prošla pored placa. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.heroldo.com

Trenutno ne postoji mogućnost priključenja struje. 750 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 550,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu postoji starija kućica koja se može srušiti ili adaptirati!Objekat se sastoji od dve prostorije i terase (veličine garsonjere), ima monofaznu struju,ali nema vodu,800metara od asfalta.Može da se dokupi još 20 ari. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 461m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. 5 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Prelepa, četvrtasta parcela uz glavni put. Na placu se nalazi bunar, a struja je prošla pored placa. 10 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Prilaz zemljanim putem, u blizini parcele se nalaze kuće, te postoji mogućnost gradnje i priključak na struju. 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*Nema priključaka .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac na Koloniji od 8 ari. Plac, Jagodina | Prodaja · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*Nema priključaka Plac, Jagodina | Prodaja · 1500m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se njiva u selu Voljavče, površine 39,17ari, pogodnu za različite poljoprivredne namene. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu postoji starija kućica koja se može srušiti ili adaptirati!Objekat se sastoji od dve prostorije i terase (veličine garsonjere), ima monofaznu struju,ali nema vodu,800metara od asfalta.Može da se dokupi još 20 ari. Plac, Jagodina - Kalenovac | Prodaja · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo zemljište 3. klase u građevinskom području KO Donje Štiplje površine 74 ari i 32 m2 koje se nalazi u selu pored puta nasutog tucanikom. Pogodno za izgradnju objekta ili za neku poljoprivrednu namenu. Cena po dogovoru. Stevan i Dušan Paunović Kontakt telefon: 035 8240 683,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-62 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.380 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Majuru površine 19 ari. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.380 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u Majuru površine 19 ari. Plac, Jagodina - Majur | Prodaja · 10.380€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.380 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 065/8222-446 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.400 €, 1300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju je moguć dogovor. Nalaze se na odličnoj lokaciji blizu glavne saobracajnice. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju je moguć dogovor. Nalaze se na odličnoj lokaciji blizu glavne saobracajnice. 13 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.500 €, 795,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Plac je površine 7,95 ari, veoma zgodan za izgradnju kuće. Plac je već prebačen na gradsko gradjevinsko zemljišće sa dozvoljenom gradnjom. Geometriski obelezen plac od strane geometra Plac je raščišćen i spreman za gradnju. Nalazi se na 2 km od grada u centralnom delu sela Voljavče....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.heroldo.com

Plac u lepom delu sela, uz asvaltni put. Poseduje bunar na placu i mogućnost priključka struje jer postoji bandera ispred placa. 35,50 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.545 €, 26900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se obradivo poljoprivredno zemljište u Medojevcu površine 269a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.545 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se obradivo poljoprivredno zemljište u Medojevcu površine 269a. Plac, Jagodina - Medojevac | Prodaja · 10.545€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.545 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 065/8222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.715 €, 16350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se obradivo poljoprivreno zemljište u Laništu površine 163,5a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.715 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se obradivo poljoprivreno zemljište u Laništu površine 163,5a. Plac, Jagodina - Novo Lanište | Prodaja · 10.715€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.715 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.heroldo.com

035/8222-441 065/8222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac sa objektima za rušenje – Glavinci, Jagodina Prodaje se plac ukupne površine 16,45 ari, koji se nalazi u mirnom i lepom selu Glavinci, u okolini Jagodine. Na placu se nalaze stari objekti predviđeni za rušenje, što kupcu daje odličnu priliku da izgradi novi objekat....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 4513,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2021.,

www.heroldo.com

Njiva u građevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. 4.513 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 3337,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u građevinskom području.U blizini parcele struja i voda. Na odličnoj lokaciji, udaljeno od gužve i buke. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 2033,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 20.33a . Upitanju je zemljište u gradskom građevinskom području - šuma 3.klase. Nazovite nas. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep plac do reke Belice u prelepom prirodnom okruženju, u blizini naselja Cvećara prema Crvenim livadama. Zgodan potez za vikendicu ili kuću za one koji vole prirodno okruženje. Plac je pogledom okrenut prema Đurđevom brdu i Zoo vrtu. Asfaltni put na 50 metara do placa, sam prilaz....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 4513,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Njiva u gradjevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. Plac, Jagodina - Dragocvet | Prodaja · 4513m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €, 2333,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno za porodičan život ili odmor Ovakva cena za ovu kvadraturu je prava retkost na tržištu! Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se plac površine 20. 33a . Upitanju je zemljište u gradskom građevinskom području - šuma 3. klase. Nazovite nas. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 20,30 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2024.,

www.heroldo.com

Zemljište u građevinskom području. U blizini parcele struja i voda. Na odličnoj lokaciji, udaljeno od gužve i buke. 33,40 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11. 000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno za porodičan život ili odmor Ovakva cena za ovu kvadraturu je prava retkost na tržištu! Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 12.000 € na 11.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 11.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
16.10.2025 - 12.000 €
24.02.2026 - 11.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju izvanredan plac u Suljkovcu, ukupne površine 34. 51 ari – prostranost koja osvaja! Gradsko građevinsko zemljište Ravna, pravilna parcela – pogodna za razne namene Mirna lokacija, a opet odlično povezana Infrastruktura dostupna u blizini Retko se pojavljuju ovako veliki....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 495)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>