• GoHome Professional
nekretnine jagodina za studente Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina za studente Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina za studente Najnovije

  • Za upit "nekretnine jagodina za studente najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno uređen dvoiposoban stan površine 68 m², idealan za porodičan život. Stan je pažljivo održavan i prodaje se sa većinom nameštaja i uređaja, što budućim vlasnicima omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura stana:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 37.000 €, 93,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina. Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 29,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne prateće infrastrukture koja garantuje udoban i kvalitetan život. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se bazeni, Vivo šoping centar,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen na 36 m2 ,ukupno 6 spavaćih soba, dva dnevna boravka , dve kuhinje ,vise ostava , letnja kuhinja ,vise toaleta i kupatila . Kuca ima u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas, mogućnost za čvrsto gorivo Kuća, Jagodina | Prodaja · 220m² · 150.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 57,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan sa dve spavaće sobe u luksuznom kompleksu Crnjanski, u Jagodini, u naselju Akva Park. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, a površina iznosi 57 m². Odlikuje ga pažljivo osmišljen raspored, ugradbeni garderober i gotova....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 35.000 €, 89,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prizemna kuća u Bresju, u okolini Jagodine, površine 89 m², na placu od 3 ara. Kuća je sa pločom i odmah useljiva. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i velike terase. Ima odličan prilaz sa asfaltnog, glavnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselju Tabane. Idealna prilika za one koji žele svoj dom, dvorište i dodatni prostor za razne namene. Veca kuca se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,predsoblja i kupatila. Manja kuća ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina za najnovije (22)
  • nekretnine jagodina za studente (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.