• GoHome Professional
nekretnine jagodina parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina parket

  • Za upit "nekretnine jagodina parket" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 1.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 250,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u mirnom delu Jagodine, na periferiji grada. Prizemlje sređeno, od prostorija dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, letnja kuhinja sa posebnim ulazom. Spart je nezavršen. Gradska voda, sengrup, bunar u dvorištu, iza kuće plastenik, sa voćnjakom. Nije legalizovana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina parket'
26.276 €
320.000 €
63.000 €
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 174,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na spratu tri sobe od kojih je samo jedna završena i useljiva i kupatilo kompletno novo.Ima jedan pomoćni objekat.Plac....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 84.840 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.heroldo.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7. 700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje + sprat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom dok se na spratu nalazi 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 93.000 € na 99.200 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 99.200 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.09.2025 - 93.000 €
02.04.2026 - 99.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 74.842 €, 51,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50, 74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla Spavaća soba sa dovoljno mesta....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 100.750 € na 107.250 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 107.250 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 100.750 €
02.04.2026 - 107.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 116,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2022.,

www.heroldo.com

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo i 2 spavaće sobe iz kojih se izlazi na terasu i velika terasa ispred kuće. U prizemlju je PVC stolarija sa roletnama i komarnicima, na spratu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dva objekta, oba legalizovana. Novija kuća završena 1987. g. ima u donjem delu spavaću sobu, dnevni sa kuhinjom i kupatilo, a u potkrovlju dve spavaće sobe. Dole parket, gore brodski pod, drvena stolarija, fasada, nema izolaciju. Stara kuća je u produžetku nove, ima samo sobu i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 59.600 €, 40,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri stakla,al roletne,okapnice -zvučna izolacija između stanova je od :20 cm armirana betonska masivna ploča + kamena vuna debljine 5 cm + parna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 84.128 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja PDV-a. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 92.380 €, 62,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.360 €, 64,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.150 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom i kuhinjom,kupatilom i terasom. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas • Izolacija: 12 cm kamena vuna • Zidovi: Termo....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 78.650 € na 81.184 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 81.184 €, 51,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 74.842 €
20.04.2026 - 78.650 €
26.04.2026 - 81.184 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 138.375 €, 93,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.840 €
03.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7.700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.150 €, 37,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.200 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 78.650 € na 81.184 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 81.184 €, 50,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 74.842 €
24.04.2026 - 78.650 €
01.05.2026 - 81.184 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 84.128 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 170.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2023.,

www.klikdooglasa.com

Kuća povrsine 211m2 plus tavanski prostor povrsine 100m2 i 3 ari placa sastoji od podruma, prizemlja i sprata. Kuća poseduje 4 spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, garaža, podrum. Sopstveni kotao na gas, kotao na struju, izolacija-....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 ... Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 ... Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! -tarket parket Plac, Jagodina | Prodaja · 21.500€.