• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 74000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 74000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 74000 eura barem 60 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 74000 eura barem 60 m2" pronađeno 490 nekretnina - prosečna cena 305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
    • do 26 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • lift
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 60,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre useljenja, ima prostoriju za kupatilo. Struja je monofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Odličan prilaz placu i kući! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe ✔️ trpezarije sa odvojenom kuhinjom ✔️ kupatila ✔️ hodnika koji povezuje sve prostorije ???? Lokacija Stan se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 74000 eura barem 60 m2'
77.000 €
77.000 €
80.000 €
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom je spratu, zgrada ima lift. Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i čak tri terase koje prostoru daju dodatnu svetlost i osećaj širine. Uz stan dolazi i pripadajući podrum. Lokacija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.heroldo.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.500 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Potpuno renoviran, aluminijumska stolarija, dve terase. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan za porodični život, ali i kao odlična investicija zbog tražene i atraktivne lokacije. Blizina svih važnih sadržaja Mirno naselje sa odličnom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 27.000 €, 62,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve ulice, takođe pored placa je prošao gas i gradska voda. Ukoliko se odlučite za izgradnju nove kuće, možete iskoristiti postojeće temelje stare....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne površine čak 2,5 hektara, smešteno u srcu prirode, ali na dohvat ruke svim bitnim dešavanjima i infrastrukturnim vezama. Ovo nije samo zemlja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.900 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i privatnosti! Bukvalno sve vam je na dohvat ruke – prodavnice, škole, vrtići, kafići, restorani, javni prevoz, banke… Sve dostupno pešaka za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.900 € na 75.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 75.600 €, 63,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 81.900 €
01.03.2026 - 79.900 €
17.05.2026 - 75.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 76.032 €, 64,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju lokal u Jagodini Vrednost i prednost svake nekretnine je lokacija koja je ovde vrhunska za bilo koju delatnost . Ponuda je odlična ! Požurite Pored Akva parka u luksuznom komplexu. Za više informacija nazovite na broj 0658222446 64 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 64,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je lepo organizovan i obuhvata trpezariju sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Na objektu su nedavno urađene nova elektro instalacija, PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2023.,

www.heroldo.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja poslovnog prostora kod Akva parka – odlična investicija Mogućnost kupovine na otplatu od tri rate ( na 6 meseci). Može biti odmah useljivo! Na prodaju poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u blizini Akva parka, idealan za različite vrste delatnosti – ordinacije, kozmetičke....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2022.,

www.heroldo.com

Stan u kući. Po strukturi dvoiposoban, sa dve spavaće sobe, pravilnog rasporeda. Grejanje: Norveški radijatori Nalazi se u kući na placu od 5a koje imate na korišćenje sa ostalim stanovima. 65 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj. Mogućnost kupovine sprata koji je adaptiran u stan od isto 65m2.Cena u kompletu je 105000e Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem.Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave.Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina, 10....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno funkcionalan prostor površine 65 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini, u neposrednoj blizini Akva parka. Nekretnina je upisana kao poslovni prostor, ali zahvaljujući odličnom rasporedu i funkcionalnosti, podjednako je pogodna i za stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.200 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična. Stan je pogodan za porodice sa decom, ali i za starije osobe, jer se nalazi u objektu niskih spratnosti, što omogućava lak pristup i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.595 €, 59,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2023.,

www.heroldo.com

Prostran stan na 3 spratu u blizini Akva parka Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije i fizički odvojene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase. Postoji mogućnost dobijanja još jedne sobe. Ima veliki pripadajući podrum. U cenu ulaze svi kuhinjski elementi, šank i....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran dvosoban stan od 67m² na trećem spratu uredne i mirne zgrade u naselju Sarina međa. Stan poseduje veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i terasu Prednosti: -Svetao i funkcionalan raspored -Terasa sa prijatnim pogledom -Mogućnost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2023.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. 68 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 75.000 €, 67,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Strogi centar, glavna ulica .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.750 €, 69,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. 69 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*lokal na extra lokaciji 70 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Prelep, komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase, ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*lokal na extra lokaciji Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 70m² · 65.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*lokal na extra lokaciji .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 58,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe – idealne za porodicu, radnu sobu ili goste -kuhinju sa trpezarijom, srce doma -hodnik -kupatilo i -terasu za jutarnu kafu ili večernji predah....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 391)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>