• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 62000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 62000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 62000 eura 60 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 62000 eura 60 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 818 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 58000 eura (malo jeftiniji)
    • 65000 eura (malo skuplji)
    • do 859 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova vikendica ukupne površine 60m2 na placu 8.89a sa posađenim voćem, dunjom, kajsijom i šljivom u punom rodu. Vikendica poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, potkrovlje koje nije završeno i prelepu terasu od 15m2 sa pogledom na Ćupriju u planinu Rtanj. Vikendica....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe ✔️ trpezarije sa odvojenom kuhinjom ✔️ kupatila ✔️ hodnika koji povezuje sve prostorije ???? Lokacija Stan se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 62000 eura 60 m2'
54.756 €
54.756 €
19.000 €
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 60,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre useljenja, ima prostoriju za kupatilo. Struja je monofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Odličan prilaz placu i kući! .

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 48.000 €, 58,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada, pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima, kamere. Prodaje se bez inventara. 58 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan za porodični život, ali i kao odlična investicija zbog tražene i atraktivne lokacije. Blizina svih važnih sadržaja Mirno naselje sa odličnom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 27.000 €, 62,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve ulice, takođe pored placa je prošao gas i gradska voda. Ukoliko se odlučite za izgradnju nove kuće, možete iskoristiti postojeće temelje stare....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.500 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran, aluminijumska stolarija, dve terase. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 58,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe – idealne za porodicu, radnu sobu ili goste -kuhinju sa trpezarijom, srce doma -hodnik -kupatilo i -terasu za jutarnu kafu ili večernji predah....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 63m2 u centru grada na mirnoj lokaciji u zgradi bez lifra, novije gradnje. Od prostorija poseduje ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i terasu. Prednosti stana su odlična....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća nudi mogućnost dogradnje još jedne etaže, što je čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne namene. Iako ne poseduje veliko....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 56,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2022.,

www.heroldo.com

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija, 2 terase, hodnik i kupatilo. Rađene su instalacije za struju i vodi, gletovan je ceo stan, zamenjena stolarija. Grejanje je iskljuceno, placa se 10%. Naša preporuka. 56 m 2 2.5 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 64,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna stambena jedinica smeštena na placu od 4 ara, idealna za porodični život u prijatnom i tihom okruženju. Prostor je lepo organizovan i obuhvata trpezariju sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Na objektu su nedavno urađene nova elektro instalacija, PVC....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan je ceo stan, zamenjena stolarija. Grejanje je iskljuceno, placa se 10%. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.000 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 + dve terase u centru grada u mirnom delu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Drvena i PVC stolarija, vodomer, centralno grejanje, klima uređaj. Stan poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 48.000 €, 56,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena .Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA Dvosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2023.,

www.heroldo.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 25.000 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u mirnom delu grada površine 55m2 koji se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa lođom, spavaćom sobom, trpezarijom koja može biti druga spavaća soba, kuhinjom sa izlazom na terasu i kupatila. Stan poseduje i garažu od 14m2 sa pripadajućim podrumom kao i izlaz....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i komforne terase. Posebna prednost je pozicija na prvom spratu, i sama blizina centra....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 27.000 €, 65,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica u izgradnji sa priključcima na gradsku infrastrukturu Započeta vikendica na prodaju, površine 62m², sa placem od 7,18 ari i izlazom na reku Moravu. Objektu je obezbeđena trofazna struja i gradska voda, što pruža sve potrebne komforne uslove. Savršen je za sve koji žele da....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem.Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave.Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina, 10....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban stan površine 55 m², smešten na 4. spratu. Zahvaljujući rasporedu i veličini, ovaj stan pruža dovoljno prostora za udoban svakodnevni boravak,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.000 € na 59.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 63.000 €
20.03.2026 - 61.000 €
17.04.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 55m2 u širem centru grada. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom i terasom. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. PVC stolarija, podna obloga laminat, grejanje je kotao na struju, vodomer....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 32)

<< <1> >>