• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 48000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine jagodina do 48000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 48000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 48000 eura" pronađeno 956 nekretnina - prosečna cena 465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 360 m2
    • do 460 m2
    • 460 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 460 m2
    • 550 m2
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 83 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • namešten
    • parking
    • uknjižen
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 52.000 €
10.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.000 €, 8400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Dobar plac za kuću ili neku halu koja ne bi smetala komšiluku, jer su okolo kuće. Može i da se parceliše. Gradska voda, struja, gas sve do placa 8.400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 42.000 €, 20,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal površine 28 m², smešten na izuzetno prometnoj lokaciji u neposrednoj blizini Akva parka. Zbog svoje pozicije, lokal je vidljiv i pristupačan, što ga čini idealnim za različite vrste delatnosti – od maloprodaje i uslužnih delatnosti do kancelarije ili malog ugostiteljskog....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.000 €, 20,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! Apartman, Jagodina - Lozovik | Prodaja · 20m² · 42.000€.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 24,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 23,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Lepa parcela u industrijskoj zoni. 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepa parcela u industrijskoj zoni. Plac, Jagodina | Prodaja · 42.400€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 41.000 €, 4051,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2025.,

www.indomio.rs

Tri parcele koje čine celinu,jednu prelepu parcelu koja ima izlaz na put Put je do pola asfaltiran. Br.tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan plac u Ribaru, Ribarskoj Banji. Plac je površine 46ar. Pruža odlične mogućnosti za izgradnju Etno sela, modernih Etno kuća (moby house), različitih brvnara, kao i razvoj samog etno turizma. Nalazi se nedaleko od ulaza u Ribarsku banju. Udaljenost od najposećenijih....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.600 €, 2451,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim kamenom. Dovod struje i vode do samog placa. Plac je ogradjen žicom sa prednje strane,i nalazi se do puta. Na placu je zasedjeno 250 sadnica....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.025 €, 3886,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2024.,

www.heroldo.com

*ima prilaz placu sa puta 3.886 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2022.,

www.heroldo.com

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a 60 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 40.000 €, 32,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! 32 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. 37 m 2 1 0 0 .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 50.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 56,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2021.,

www.heroldo.com

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO 56 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 91,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2, 26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji. Tavan - spoljne stepenice 91 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. Jednosoban stan, Jagodina | Prodaja · 37m² · 40.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Djurdjevom brdu površine 40a. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal na najtraženijoj lokaciji u gradu, idealan za one koji znaju da prepoznaju pravu poslovnu priliku. Odlična kvadratura, funkcionalan raspored i mogućnost prilagođavanja vašim potrebama čine ovaj prostor savršenim izborom za kancelariju, butik, kozmetički salon, ugostiteljski....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 32m² · 40.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 41.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2025.,

www.heroldo.com

Tri parcele koje čine celinu, jednu prelepu parcelu koja ima izlaz na put Put je do pola asfaltiran. Br. tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 40,50 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 41.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tri parcele koje čine celinu,jednu prelepu parcelu koja ima izlaz na put Put je do pola asfaltiran. Br.tel. 064/831-2 0-61 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj Plac, Jagodina | Prodaja · 41.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.heroldo.com

Veliki plac na Đurđevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim kamenom. Dovod struje i vode do samog placa. Plac je ograđen žicom sa prednje strane, i nalazi se do puta. Na placu je zaseđeno 250 sadnica....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.500 €, 42,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je stan smešten u jednoj od najtraženijih zgrada stare gradnje, poznate po izuzetnom kvalitetu gradnje i dugotrajnosti. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade bez lifta, površine 42 m². Funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 40,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2024.,

www.heroldo.com

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom i prodaje se sa nameštajem, takođe idealan i za izdavanje. Od prostorija poseduje prostran hodnik, spavaću sobu koja izlazi na terasu sa prelepim....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 80 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 46.000 € na 39.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, JAGODINA, 39.000 €, 114,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 46.000 €
28.03.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prelepo seosko domaćinstvo smešteno u mirnom selu u neposrednoj blizini Jagodina – savršena kombinacija prirodnog okruženja i dostupnosti gradskih sadržaja. Osnovne informacije: -Površina placa: oko 50 ari -Renovirana kuća – useljiva, sređena i spremna za život -Pomoćni....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja, iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 49.500 €, 80,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 80m² · 49.500€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.025 €, 3886,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*ima prilaz placu sa puta .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>