• GoHome Professional
nekretnine jagodina barem 160 m2 do 36000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina barem 160 m2 do 36000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina barem 160 m2 do 36000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina barem 160 m2 do 36000 eura" pronađeno 239 nekretnina - prosečna cena 17 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 34000 eura (malo jeftiniji)
    • 37000 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • parking
    • vrt
    • 1.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u gradjevinskom području u Jagodini na Sarinoj Medji. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €, 4400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina barem 160 m2 do 36000 eura'
35.000 €
35.000 €
33.000 €
  Plac, JAGODINA, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 30a u blizini firme Yuhor u industrijskoj zoni. Plac je do asfaltnog puta u dužini. Tamponirana parcela. Mogućnost gradnje poslovnog objekta ili stambene zgrade. Preporuke! SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.000 €, 150,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na prodaju, selo Ursule, kod Jagodine. Nova kuća, nedovršena, 150m2, stara kuća 46m2 uknjižena. Plac 3 ha i 20a. Na placu struja i voda. Vlasništvo 1/1. Cena 36 000 evra ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €, 85900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €, 3685,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34.91a + 47m2 + 1.46a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €, 21991,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2021.,

www.heroldo.com

*900eur/aru 3.595 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

*900eur/aru .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*900eur/aru Plac, Jagodina | Prodaja · 3595m² · 33.330€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 45000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je 4ha u komadu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 9000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Parcela od 90a uz glavni put u Miloševu – odlična lokacija, idealna za gradnju, investiciju ili poslovni objekat. Prilaz direktno sa asfalta. Retka prilika – vredi pogledati! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.750 €, 77600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, PotesTopola .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka, izlazi na dva puta. 609 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 1053,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 35.250 € na 30.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1410,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 42.300 €
26.11.2025 - 35.250 €
01.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju. Naša preporuka! Br.tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Lep plac u naseljenom delu Ribara .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 4537,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 10400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište površine 10441m2, nalazi se u Jagodini, na lokaciji Vinorački put, uz glavni put. Zahvaljujući položaju i pristupu sa puta, parcela predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zemljište je na području grada Jagodine.Ovo je dobra prilika za one koji....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 5975,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Kočinom selu, površinr 59,75a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1732,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog puta, što omogućava lak pristup tokom cele godine. Pored placa su prošli struja i gas, što značajno olakšava priključke i smanjuje troškove buduće....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 12000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 120 ari. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 29.400 €, 1470,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je plac za izgradnju kuće ili vikendice, baš takav smo dobili. Plac se nalazi u naselju Kupusara u blizini Maxija na Sarinoj međi. Površina placa je 14,7 ari i cena po aru je 2000 evra ali moguće je i uzeti manju parcelu na primer 5 ari. Za više informacija pozovite na....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici raspoloženi za svaki dogovor. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 150,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ili zamenu za stan, kuća u centru Bagrdana na placu od 6,29 ari . U okviru kuće je i lokal sa posebnim ulazom. Kuća je na najboljoj lokaciji u samom centru. U krugu od 150 m nalaze se prodavnice, dom kulture, ambulanta, pijaca, škola, stajalište za autobus. Kuća se redovno....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.200 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2024.,

www.heroldo.com

Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju određenih kultura. 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.500 €, 2850,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.200 €, 4700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Ribaru, površine 47a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem 9.287 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

zemljište u građevinskom području 1.556 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1606,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 16,06 ari u selu Vinorača, na izuzetnoj lokaciji uz sam asfaltni put! Plac je kompletno ograđen, a betoniran deo od ulaza prema unutrašnjosti, površine čak 400 m², pruža savršenu osnovu za parking, pristup ili buduću gradnju. ✅ Pored samog placa prolaze struja,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,