• GoHome Professional
nekretnine jagodina Oglasi objavljeni od poslednje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina Oglasi objavljeni od poslednje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine jagodina oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 325.500 €, 9210,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Više parcela koje zajedno čine jednu veliku,lepu parcelu (građevinsko zemljište) sa dva asfaltna prilaza,na samom ulazu u Ribare,ima 114 metara širine pored glavnog puta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena - optičarska radnja .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka,izlazi na dva puta. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 45000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je 4ha u komadu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište kod Gramata, površine 11 ari. Na placu je voćnjak i baraka za alat Ima tehnička voda, nema struje. Cena 15000 e Za više informacija pozvati 0658222443 0658222441 0358222441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 1307,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*prostrana, lepa parcela na Đurđevom brdu.Gradsko građevinsko zemljište .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 60,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre useljenja, ima prostoriju za kupatilo. Struja je monofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Odličan prilaz placu i kući! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici raspoloženi za svaki dogovor. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Odlična lokacija za porodični život *Poseduje podrum Prilaz - PEŠAČKA STAZA i ASFALTNI PUT 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 14.000 € na 15.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 15.000 €, 2785,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 14.000 €
27.02.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 27 ari, smešten na odličnoj lokaciji u blizini Jagodine, neposredno uz glavni put. Parcela ima direktan prilaz sa asfalta, što je čini idealnom za različite namene. Pored placa prošao priključak za struju , što dodatno olakšava i ubrzava gradnju. Prednosti:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina (3086)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>