• GoHome Professional
nekretnine Zlatibor - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine Zlatibor - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Zlatibor

  • Za upit "nekretnine zlatibor" pronađeno 1 911 nekretnina - prosečna cena 1.910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, ZLATIBOR, 66.600 €, 37,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na samo 1. 2km od samog centra pruža mogućnost uživanja u prirodi , a sam kompleks nudi potpunu sigurnost u vidu fizičko-tehničkog obezbeđenja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je novije, kvalitetne gradnje, napravljen po savremenim standardima. Stan je sledeće strukture: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.500 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Zlatiboru, nadomak centra i u blizini početne stanice Gold gondole, uz mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 16.000e. Orijentisan je ka jugu i zapadu, što obezbeđuje mnogo prirodnog svetla tokom dana i prijatnu atmosferu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
10.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sloboda Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 420.000 €, 168,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo luksuzni penthaus površine 168m2, koji zauzima poslednje dve etaže (6. i 7.sprat) objekta. Na donjoj etaži se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo, dok se na gornjoj etaži nalaze dve master spavaće sobe, svaka sa sopstvenim kupatilom, pri čemu....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 350.000 €, 240,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Investirajte u zdrav život na planini! I odmor i posao na jednom mestu! Vila na Zlatiboru, naselje Obudojevica koja se sastoji od pet apartmana, ukupne površine 240m2, smeštena na ravnom placu površine 492m2 u I zoni, na pet minuta hoda od centra, u mirnom okruženju. Novije je gradnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 328.300 €, 109,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 97.000 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan površine 40 m sa pripadajućom terasom od 20 m nalazi se u prestižnom kompleksu Vip Casa, unutar objekta poznatog kao Vila Vina, smeštenog u ulici Jovanke Jeftanović, naselje Đurkovac na Zlatiboru. Ovaj kompleks je poznat po kvalitetnoj gradnji niske spratnosti i blizini....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 75.600 €, 42,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo apartman/stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju Konaka 15 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na samo 1. 2km od samog centra pruža mogućnost uživanja u prirodi , a sam kompleks nudi potpunu sigurnost u vidu fizičko-tehničkog obezbeđenja, kao i recepciju....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109218, PR/IV, terasa, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji sa odvojenom spavacom sobom i terasom. Parking. Rok zavrsetka gradnje 1.jun. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 270.000 €, 116,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzan duplex površine 119 m, uknjižen, sa potpuno zasebnim ulazom i savremenim grejanjem na toplotne pumpe. Nalazi se u atraktivnom delu Zlatibora naselje Đurkovac, u ulici Jovanke Jeftanović, na svega nekoliko minuta lagane šetnje od centra, šetališta, jezera i svih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 35,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Struktura stana od 35m² - dnevna doba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, terasa i kupatilo. Stan se nalazi na prizemlju (visina prvog sprata) zgrade. Stan ima svoje pripadajuće parking mesto u podzemnoj garazi na -1 nivou od 2, koje ulazi u cenu. Nalazi u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 102.660 €, 37,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Sportova Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 67.000 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Interfon Alekse Popovića Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049449. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... JEDNOIPOSOBAN STAN 41,04 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.915 €, 37,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054117, NOVI SAD, ZLATIBOR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 38 m2. Odlična prilika! U ponudi jednoiposoban apartman, pozicioniran na prvom spratu modernog apart hotela, u neposrednoj blizini jezera, pijace i svih turističkih sadržaja. Apartman je potpuno opremljen, a prednost je izdavanje....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 105.300 €, 8425,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište Zlatibor Rožanstvo površine 8425 m2. Zemljište se vodi kao poljoprivredno sa mogućnošću konverzije u građevinsko. Od asfalta 150m putem posutim tucanikom. Preko puta odmarališta Bela Breza. Između mesta Rudine i Sirogojna. Od turističkog centra Zlatibor 14 km. Trafo stanica....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.100 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jlep ednoiposoban stan sa nameštajem na Zlatiboru.  (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja namestenog stana na Zlatiboru od 47m2 u visokom prizemlju sa terasom i parking mestom. Apartmansko naselje Kapije Zlatibora gde se nalazi i stan je u naselju Sloboda, u mirnom delu centra Zlatibora, na svega 650m od jezera, 400m od crkve, a opet na dovoljnoj udaljenosti od....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA PLACA ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.750 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048250. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... JEDNOIPOSOBAN STAN cca 38m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 119.000 €, 42,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor, Zvezdano nebo, Ulica božura, kuća od 72m2, uknjiženo prizemlje od 42m2, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa od 12m2, plus 30m2 sa tri spavaće sobe i hodnik sa garderoberom u potkrovlju. Kuća je na 2a sređenog dvorišta, i poseduje dva parking mesta.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom trosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima, kao i pogledom na prelepe pejzaže....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 250.000 €, 113,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan četvorosoban stan u luksuznom kompleksu Green Hill Zlatibor, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor. Stan ima 113 m² + 40 m² privatnog dvorišta, idealnog za uživanje i dodatni komfor. Trostrano je orijentisan, što obezbeđuje obilje svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.950 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV Jednoiposoban stan 41m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci.U ponudi imamo stanove različitih kvadratura, 27m,,41m,,53m, prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje ili rentiranje. Jednoiposoban stan 41m nalazi se u Komaku....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux apartman na Zlatiboru, idealna kombinacija mira, privatnosti i blizine centra. Trosoban duplex na 1. nivou dnevna soba, kuhinja i kupatilo, na 2. nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada odličnog kvaliteta, novogradnja, nalazi se na idealnog lokaciji Kapije Zlatibora. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95326, PENH/VII, u izgradnji, parking, stambena zgrada. + PDV. 170m2 /100m2 stan + 70m2 terasa/, Mogucnost da se izadje na krovnu terasu + 135m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Tipično zlatiborsko selo u oazi netaknute prirode, Rudine su pravi izbor za one koji na Zlatibor žele da pobegnu od buke, zagađenog vazduha i urbane sredine. Selo se nalazi u neposrednoj blizini Zlatibora, na samo 6 kilometara od centra u pravcu prema Sirogojnu. Ono što karakteriše....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux! 500m od centra Zlatibora — investicija na vrhunskoj lokaciji! U neposrednoj blizini hotela Bor. Stan je namešten i odlično opremljen, budući kupac dobija kompletno zaokruženu ponudu i, ukoliko želi, može ga odmah koristiti i kao investicionu nekretninu. Prednosti: ** Dodatna....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru, u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 584)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>