• GoHome Professional
nekretnine VALJEVO OKOLINA - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine VALJEVO OKOLINA - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VALJEVO OKOLINA

  • Za upit "nekretnine valjevo okolina" pronađeno 291 nekretnina - prosečna cena 1.115 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 912 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • podno grejanje
    • klima
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UB, 105.000 €, 225,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Sređena kuća 225 m2 na Ubu, Stublenica Plac površine 30 ari Kuća sa dve etaže Jedan deo sređen kao poseban stan, spavaća soba, dnevna soba, kupatilo i kuhinja Drugi deo dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, toalet i 3 spavaće sobe Garaža za 2 automobila, ostava i magacin....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 37.000 €, 184,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Ćelijama, opština Mionica. Plac površine 20 ari, u netaknutoj prirodi, pod nagibom, ograđen. Kuća na tri etaže, ukupne korisne površine 184 m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi soba, kuhinja, kupatilo, ostava,....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju kuće u turističkom mestu Banja Vrujci. Nekretnina je dobro pozicionirana, udaljena od bazena oko 200 m. Samostalna na placu sa direktnim izlazom na ulicu. Lepog otvorenog pogleda i svetla. Dvoetažna, ukupne površine 80 m2, knjižne 44 m2. Građena čvrstim materijalima....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 70.000 €, 7272,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa prodaju atratkivnog zemljišta u bilizini Divčibara. Nalazi se na obodu sela Brežđe, manjeg mesta sa svim potrebnim urbanim sadržajima: škola, ambulanta, prodavnice, dva kafića itd Neposredno okruženje je retko naseljeno tako da pruža potpuni mir i intimu. Netaknuta....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJIG, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se etno restoran na oko 10km od Ljiga. Restoran ima ukupnu površinu od 212m2 (sa sve prostorijama koje se nalaze na spratu iznad restoranskog dela), dok sam restoran ima površinu od 163m2. Restoran se sastoji iz jedne velike prostorije u kojoj se nalazi veliki kamin, zatim,....

 
 
 
  Kuća, UB, 240.000 €, 217,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa stambena kuća korisne površine 217 m² sa pomoćnim objektom u vidu dve garaže i kotlarnice u površini od 59 m², a sve to na 15,42 ara placa. Struktura: U prizemnom delu se nalazi ulazni hodnik, stepanište za spratni deo kuće, kupatilo, predvorje koji nas dalje vodi....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 82.000 €, 32,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Plac, UB, 170.000 €, 38500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Plantaža lešnika na 3.85 ha na Ubu, Stublenica Plantaža 20 godina stara, u punom rodu Zasađeno oko 2000 sadnica Lešnik okrugle forme sorte Romana i Giffoni Sistem za navodnjavanje Arterski bunar 130m Prelepo jezero u dnu planteže Struja trofazna Plantaža odmah pored uključenja....

 
 
 
  Stan, UB, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Dvosoban stan 55 m2 na Ubu Stan se nalazi u Lamelama U prizemlju zgrade Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Velika natkrivena terasa Uknjižen stan, zgrada ima upotrebnu Veliki javni parking ispred zgrade Vlasništvo1/1 Mogućnost realizacije ugovora....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 20.500 €, 42,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju vikendice u okolini Banje Vrujci. Nalazi se pored magistralnog puta a od bazena je udaljena 8 km. Dvosobne je strukture, kjižne površine 42 m2 na parceli od 6,72 ara. Izgrađena je 1980. godine a renovirana 2018. godine. Voda je izvorska sa hidoforom a za....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 80.470 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa prodaju atratkivnog zemljišta sa četiri moderne vikend kućice u bilizini Divčibara. Vikendice su uredno održavane, opremljene i bez potrebe za investicionim ulaganjima, Parcela se nalazi na obodu sela Brežđe, manjeg mesta sa svim potrebnim urbanim sadržajima: škola,....

 
 
 
  Plac, UB, 515.000 €, 63000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Plantaža lešnika 6.3 ha u Paljuvima kod Uba Blizu isključenja sa auto-puta Miloš Veliki Neposredna blizina jezera Paljuvi Na imanju se nalazi vikendica (bez ulaganja), letnjikovac, pomoćni objekat (tehničke prostorije) i garaža Plantaža rađena u Ferrero standardu, zasađena....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 75.000 €, 109,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u odličnom stanju na lepoj i mirnoj lokaciji, na uzvišenju iznad Ibarske magistrale, 9 km. od Lazarevca. Pedantno građena od najboljih materijala. Useljiva je odmah, bez većih ulaganja. Pogodna za život ili kao vikend kuća. GREJANJE - Ostalo, sprat PR/1, TERASA, VIŠESPRATNA KUĆA....

 
 
 
  Plac, UB, 11.700 €, 688,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Plac površine 6.88 ari na Ubu, Vučijak Nalazi se u ulici 8. Marta Lep pogled na grad Širina placa 15m Gradska infrastruktura Plac za izgradnju kuće Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 11.700 &#8364; Zakažite razgledanje nepokretnosti!....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 23.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Strunci, okolina Banje Vrujci, 1,5 ha (15.000m2), šuma Nije fiksna cena .

 
 
 
  Plac, UB, 19.500 €, 43000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Plac 43 ar u građevinskoj zoni na Ubu, Zvizdar Udaljen 4.5 km od centra Uba Na asfaltnom putu Struja i voda pored placa Blag pad na placu Vlasništvo 1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 19.500 &#8364; Zakažite razgledanje nepokretnosti! Klijentima....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 250.000 €, 650,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana kuća kao stambena zgrada sa vise jedinica, površine 650 m² na odličnoj lokaciji u naselju Šušica, na placu od 3,5 ara. Kuća je odlicna investicija jer se moze podeliti u vise zasebnih jedinica jer se sastoji od dva sprata , potkrovlja , prizemlja i tri terase.....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Plac, UB, 3.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Placevi u građevinskoj zoni Uba, Đunis Placevi površune od 3 do 5 ari Gradska infrastruktura Blizu centra grada Lep panoramski pogled na grad Moguća gradnja stambenih objekata Vlasništvo 1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 3.000 &#8364;/ar Zakažite....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 100.000 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Potrebna su ulaganja u kuću. Blizina reke Kolubare. Voda gradska, struja, asfaltni put pokraj kuće. Prodaje se zemljište koje se nalazi se na tri parcele (86 ari ) Širina placa do ulice iznosi 100m. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, UB, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128003, PR/III, izlog, klima, uknjižen, novogradnja, lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 310,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Objekat za adaptaciju na Ubu Nalazi se u ulici 1. Maja blizu centra grada Plac površine 5.5 ari Ukupna kvadratura objekta je 310 m2 Zgrada u osnovi 106 m2 U prizemlju se nalaze dva lokala Na spratu i potkrovlju stambeni prostor po 100 m2 Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije....

 
 
 
  Plac, LJIG, 18.000 €, 6604,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

ŠUTCI - VELIKI CER - SRCE ŠUMADIJE.Potes Veliki Cer. Površine 6604 m2. Predivan miran kraj, sa savršenim pogleom. Ukoliko želite svoj kutak pogledajte ovu nepokretnost. Agencijska provizija 0. ID oglasa: 42879. .

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Kuća, KOTEŠICA, 63.000 €, 174,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

VILLA ANĐELINA – kuća gde šuma čuva mir, a put vodi pravo kući Na mestu gde se asfalt utiša, a šuma preuzme dah, nalazi se Villa Anđelina. Skrivena u zelenilu, a ipak samo 5 metara od glavnog puta i 7km od centra Valjeva, ova kuća nudi ono što je danas retkost – potpun mir bez izolacije.....

 
 
 
  Plac, UB, 8.000 €, 160000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Njiva sa šumom 1.6 ha na Ubu, Vrhovine 1 ha poljoprivrednog obradivog zemljišta 60 ari šume Blizu škole i centra sela Ravna parcela Asfaltni put Vlasništvo1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 8.000 &#8364; Zakažite razgledanje nepokretnosti! Klijentima....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.900 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U potpuno novom ambijentalnom uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m udaljen od hotela "CRNI VRH", u blizini maksija i autobuske stanice. Objekat je obezbeđen liftom a apartman je na trećoj etaži od ukupno četiri....

 
 
 
  Stan, MIONICA, 55.000 €, 46,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima 46m2 dvosoban sa 2 terase na trecem spratu je. Nije poslednji sprat. Prodaje se komplet opremljen namestajem i novom belom tehnikom po ceni 55000e. Zgrada je 150m udaljena od novih bazena. Tel za informacije 063/217-836 Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, LJIG, 740.000 €, 800,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

ID 413 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Direktna prodaja, BEZ agencijske provizije. Prodaje se kompletno opremljen. Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za investiciju – luksuzni kompleks u netaknutoj prirodi, idealan za seoski turizam....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 110.450 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte našeg agenta prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 720.000 €, 12000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Бања Врујци је бања у северозападној Србији у општини Мионица у Колубарском управном округу. Смештена између Мионице и Љига, у долини између планине Сувобор и реке Топлице. Налази се на надморској висини од 180 метара. Удаљена је 92 километара од Београда. Кроз бању тече речица Горња....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 87.000 €, 84,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

> NA PRODAJU PLAC SA KUCOM U PRIRODI, IDEALAN ZA ZIVOT ILI TURISTICKU INVESTICIJU > Na prodaju imanje povrsine 42 ara, na oko 600 m nadmorske visine, u mirnom prirodnom okruzenju, sa cistim vazduhom i izuzetnim potencijalom za zivot ili turisticko izdavanje. > Plac je uredjen i ogradjen....

 
 
 
  Kuća, UB, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća iz 90-tih godina, u centru Pambukovice, stambeno-poslovni prostor ima dva ulaza. Ulaz za poslovni prostor ukupne površine 75 kvm, pogodan za više delatnosti i prilaz je odmah sa glavne saobraćajnice. Uz kuću se prodaju još tri pomoćne zgrade, kao i garaža. Kuća daje....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 94.000 €, 150,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

6 soba, 2 apartmana, 7 kupatila, kuća na dva nivoa + potkrovlje Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, LJIG, 100.000 €, 130,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. Ima dva bunara i jedan prirodan izvor. Vlasnik 1/1. Imanje se nalazi u selu Dići 7 km od Ljiga i ima 7 km do uključenja na auto put Cena 100.000E. Kontakt: 066/606-9 9-17 Prikaži broj Kuća, Ljig | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 224,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična stambena zgrada ukupne korisne površine 224m2 na 30,35 ari placa u Stublenici, opština Ub. Kuća se sastoji iz dva stambena dela – prvi se sastoji iz dnevnog boravka sa terasom, kuhinje i kupatila sa tuš kadom, dok se na spratu nalaze tri spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U potpuno novom, ambijentalno uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m udaljen od hotela "CRNI VRH", u blizini maksija i autobuske stanice. Objekat je obezbeđen liftom a apartman je na trećoj etaži od ukupno četiri....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115235, PK/, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Stan sa galerijom. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 32.000 €, 75,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u Popadićima, u procesu legalizacije po novom zakonu, blizina Banje Vrujici, na placu površine 7,44 ari, kuća je površine oko 75m2, spratna je, prizemlje se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne sobe, a na spratu su dve sobe. Kuća Ima struju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 291)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>